Menü Kapat

Ford Transit 2020 model anahtar

Ford Transit 2020 Anahtar

Bu hafta 2020 model Ford Transit anahtar yapısının değiştiğini öğrendim. Aracın uzaktan kumandasını Oto Anahtar cihazına koydum. Doğru programı kullanmak için önce aracın elektronik yapısını kontrol etmek gerekiyor. Yapılan incelemeler sonrası Ford Transit Sustalı Anahtar yazılımının HiTAG PRO özelliğine sahip olduğunu gördüm. HiTAG PRO yazılımı en son sürüm ve sadece araba üzerinden kopyalama özelliğine sahip bir hırsızlık önleme sistemidir. Hemen stoklarımızda bulunan Ford Transit 2020 Anahtar hazırlanarak araba ile eşleştirildi. Uygulama videosunu paylaştım alt kısımlarda daha net göreceksiniz.

Nedendir bilmiyorum Ford Transit araçlarda şarjlı pil özelliği eski modellerdeki gibi devam etmiş. Kontrollerim sonrasında kontak üzerinden şarj ettiğini gördüm. Lakin bizim yaptığımız 2020 model Ford Transit Kumandalı Anahtar şarjlı değil değişken özelliği taşıyan pil yapısına sahiptir. Değiştirilebilen pil çok daha avantajlı, uygun maliyetli ve sorun çıkartmamaktadır. Lakin şarjlı piller çok arıza çıkarır. Özellikle su teması ve elden düşürme sonrası hemen bozulur.

Bir adet uzaktan kumandalı ve yine bir adet uzaktan kumandasız Ford Transit anahtar kullanım zorluğu yaşatmaktadır. Nasıl mı ? Şirketlerde tercih edilen aracı kullanan şoförler arasında çoğu zaman anlaşmazlık olduğuna şahitlik ettik. O nedenle sorumlular gelip bir tane daha Ford Transit Yedek anahtar ( uzaktan kumandalı ) yaptırıyor. Aracın yazılımı ve donanımı bunu kabul ediyor lakin üretici firma maliyet düşürmek için ürünü bir tane teslim ediyor.

Ford Transit 2020 Orjinal Anahtar kopyalama

Ford Transit 2020 Anahtar Fiyatı

Bu hafta Ford Transit 2020 Anahtar 400.00 liradan kopyalandı. Döviz kuru biraz daha düşmeye devam eder ise hemen ürünlere yansıyacaktır. O zaman 2020 model Ford Transit anahtar fiyatı 350.00 liradan kopyalanacak ve indirim yapılacaktır. Benim uzaktan kumandaya ihtiyacım yok sadece arabam çalışsın şoför kullanacak derseniz 2020 model Ford Transit Yedek Anahtar 150.00 liradan koplanacak.

Ford Transit Sustalı Anahtar

Daha önce Ford Transit Mavi Anahtar diye tabir edilen modelden sonra sustalı anahtarlık yapısına dönen Ford için ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Dış yapısı eskimiş, kırılmış veya güzelliği bozulmuş Ford Transit Sustalı Anahtarlık garantili şekilde değiştirilerek yenilenebilir. Şarjlı pil sorunu yaşıyor veya arabanızı kilitleyip açamıyorsanız yine bizimle iletişime geçip ürünü tamir ettirebilirsiniz.

ford transit 2020 yedek anahtar
Ford Transit modelinin 2020 yedek anahtar yapısını anlattık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir