Menü Kapat

Volvo XC40 Smart Anahtar

Volvo Xc40 orjinal anahtar görselidir.

Volvo XC40 hem tasarımı hem görünümü hem de donanımı ile göz dolduran bir SUV modelidir. Bu araçta kendinizi güvende hissedersiniz. Volvo araçlar prestij göstergesidir. Volvo XC40 Smart anahtar sorunları için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kaybolan, bozulan, deforme olan ya da bir şekilde kullanım dışı kalan Volvo XC40 akıllı anahtar yerine orijinal anahtar ile aynı özelliklerde yedek anahtar kodluyoruz. Bu işlemde eski anahtarın kodlarını aracın hafızadan silerek, bunun yerine yeni Oto anahtar kopyalama yapıyoruz. Bu anahtar işlemleri tamamen yasaldır, garantiye zarar vermez, eski anahtarın tüm özellikleri kullanılabilir.

Volvo VC40 anahtar kabı tedarik etme, a Volvo XC40 smart anahtar pili değiştirme ya da kayıp anahtarı hafızadan silme işlemleri için hemen www.immobilizeranahtar.com sitemizi ziyaret edin. Bu modele ek olarak Volvo XC60 ve Volvo XC90 araçlar için de her türlü smart anahtar hizmetleri veriyoruz. XC40 smart anahtar kopyalama ve kayıp keyless anahtarı hafızadan silme işlemleri nasıl yapılır? Bu konularda detaylı bilgiler için makalemizi inceleyebilirsiniz! Hadi başlayalım!

Volvo XC40 Smart Anahtar Özelikleri

Dünyaca ünlü bu marka araçlar, anahtarsız kilitleme ve kilit açma özelliği ile donatılmıştır. Örneğin; Volvo aracı kilitlemek, kilidini açmak ve çalıştırmak için uzaktan kumandalı anahtarın cebinizde olması yeterlidir. Anahtarsız giriş işlevini kullanırken hangi kapıların kilidinin açılacağını seçebilirsiniz. Bunun için smart anahtar ayaları vardır. Bununla birlikte tüm kapıları aynı anda açıp kilitleyebilirsiniz. Aracın kapı kilidini açmak için kapı kolunun dokunmaya duyarlı yüzeyine dokunmak yeterlidir.

Volvo XC40 Yedek Anahtar

Volvo XC40, donanımı ve tasarımı ile araç tutkunları için gözde bir SUV’dur. Anahtarsız giriş özelliği ile de dikkat çeken Volvo XC40 için yedek anahtar talepleri olabiliyor. Yedek anahtar kaybeden ya da bir şekilde deforme olarak devre dışı kalan anahtarların yerine yedek anahtar kodluyoruz. Peki, Volvo XC40 yedek anahtar kopyalama işlemleri nasıl yapılır? Hemen anlatalım!

YouTube’daki videolarımızı izleyerek bize ulaşan Volvo XC40 sahibi bir müşterimiz, aracı satın aldığında eski sahibinin yedek anahtarı vermediğini söyledi. İşlerinin yoğunluğu sebebiyle bulunduğu konuma gelmemizi istedi. İki saat sonrası için randevulaştık ve randevu saatinde Beşiktaş’taki ofisinin önünde bulunan Volvo XC40 aracın yanındaydık. Hemen işe koyulduk! Sıfırdan yedek anahtar yapma işlemi yaklaşık 45 dakika sürdü. Sürücünün yanında, her şeyi detaylıca anlatarak yedek anahtar işlemlerini tamamladık!

Volvo XC40 Smart Anahtar Kopyalama

Volvo XC40 araç 2020 modeldi. Müşterimiz için hem kasa tipi geniş ve ince tasarımlı bir anahtar kasası hem de dalgıç anahtar yaptık. Dalgıç anahtar su geçirmiyor ve bununla deniz veya havuza girilebiliyor. Bu sebeple dalgıç smart anahtar özellikle tatil dönemlerinde aracın güvenliği için önemlidir. Peki, Volvo XC40 smart anahtar nasıl yapılır?

Volvo araçlarda kaybolan ya da verilmeyen anahtarların kodlarını aracın hafızasından siliyoruz, bunun yerine yeni bir anahtar kodluyoruz. Bunun için lisanslı bir yazılım kullanıyoruz. Bu sebeple aracın garantisini etkilemiyor ve alıp satarken ya da kaskoda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Sıfırdan bir anahtar kodlama ya da anahtar kopyalama işlemleri yaklaşık 45 dakika sürüyor. Tüm işlemleri araç sahibinin yanında yapıyoruz.

Volvo XC40 Smart Anahtar Kabı

Volvo XC40 aracınız varsa, sıfırdan smart anahtar yaptırmak istiyorsanız, immobilizer anahtar sisteminde sorun yaşıyorsanız, Volvo XC40 smart anahtar kabı ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın. Kutu anahtarlarda anahtar kabı için farklı renk opsiyonlarımız bulunuyor. Stoklarımızda kırmızı, turuncu, kahverengi, pembe ve siyah olarak eskiyen veya kaybedilen Volvo XC40 anahtar kabı bulunuyor. Bu araçlarda “CR2032” model anahtar pili kullanılıyor. Volvo XC40 smart anahtar pili fiyatı 75 TL’dir.

Volvo XC40 Smart Anahtar Pili

Volvo XC40 anahtar pili bittiğinde hemen endişelenmeyin! Aracın kolçak alanında bir manyetik alan var. Anahtar pili bitse bile anahtar kasasını o bölgeye koyduğunuzda aracı çalıştırarak, kullanabilirsiniz. Peki, Volvo XC40 araçlarda oto anahtar pili bittiğinde kapılar nasıl açılır? Anahtar kabı üzerindeki Volvo logosu altında manuel anahtar var. Kilidi açacak anahtarın üzerinde kapak var. Kapağı çıkardıktan sonra manuel anahtarla kapı açılabilir.

Volvo XC40 Smart Anahtar Fiyatı

Volvo XC40 smart anahtar fiyatı olarak yetkili serviste çok fahiş fiyatlar talep ediliyor. Ayrıca, servisten anahtar yaptırmak için uzun süre beklemeniz gerekiyor. Bize başvuran müşterilerimize 45 dakika için yedek anahtar ya da Volvo XC40 orijinal smart anahtar teslim ediyoruz. Volvo XC40 smart anahtar fiyatları 3500 TL. Detaylı bilgi için hemen arayın!

Volvo XC40 Smart Anahtar Hizmetleri

Oto anahtarı ve immobilizer anahtar alanında yıllara dayanan tecrübemizle her model araç için anahtar çözümleri sunuyoruz.  Bu araçlar arasında Volvo XC40 araçlarda bulunuyor. XC40 smart anahtar işlemleri için uzman ekibimize başvurabilirsiniz. İster bulunduğunuz konumda ister iş yerimizde ister farklı bir şehirde olun bizi aradığınızda hemen randevulaşarak Volvo araçlardaki anahtar sorunlarına karşı kısa sürede çözüm sağlıyoruz. Yolda mı kaldınız, otoparkta mahsur mu kaldınız, anahtarınızı kaybettiniz mi, immobilizer anahtar kırıldı mı, smart anahtar suya mı düştü? Volvo araçlarda smart oto anahtarlarla ilgili her sorunda bize ulaşabilirsiniz. Hemen arayın, yolda kalmayın!

Telefon: 0 532 637 79 15 (Murat Çelik)

https://www.immobilizeranahtar.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir