Menü Kapat

Citroen C3 AirCross Anahtar

Citoren C3 AirCross Smart Anahtar

Citroen C3 Aircross; güçlü motoru, ihtişamlı görünümü ve estetik tasarımı ile Fransız otomobil tutkunlarının gözdelerinden biridir. Sürüş konforu, dikkat çekici iç mekanı ve çok sayıda sistemi ile kullanışlı bir aile aracı olan Citroen C3 Aircross anahtar sistemi ile de göz dolduruyor. Her yönüyle konfor sağlayan anahtar sistemindeki herhangi bir sorunda immobilizer anahtar uzmanlarına başvurmanız gerekiyor. Aksi durumda aracın anahtar sistemi devre dışı kalabilir ve büyük maliyetler çıkarabilir. Peki, Citroen C3 Aircross kopyalama nasıl yapılır? Citroen C3 Aircross anahtar tamiri nasıl yapılır? Citroen C3 Aircross yedek anahtar nasıl yapılır? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını makalemizde bulabilirsiniz!

Citroen C3 Aircross Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma

Citroen C3 Aircross anahtar, üstün özelliklerle donatılmıştır. Orijinal akıllı anahtar, entegre çiplidir ve frekansı 434 MHz’dir. Uzak kumanda, anahtar muhafazası, devre kartı ve entegre çip ve pil içeren anahtar, yeni nesil teknolojilerle tasarlanmıştır. 2021 model Citroen C3 Aircross anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, oldukça konforlu ve pratiktir. Anahtar cebinizdeyken otomobilinizi kilitleyebilir, kilidini açabilir ve çalıştırabilirsiniz. Uzaktan kumandalı anahtarın üst ve alt butonları kapıları açıp kapatmaya yararken, ortadaki lamba simgesi olan buton, aracın park lambalarını yakar.

Eller serbest erişim imkanı ve anahtarsız çalıştırma sistemi son teknolojilerle geliştirilmiştir. Araç sahibi cebinde anahtar ile araca yaklaştığında frekanslara aracılığı ile araç hemen tanır. Sürücü elini sadece kapı kollarından birinin arka tarafına tuttuğunda aracın kapıları otomatik olarak açılır. Araca binildiğinde de anahtarı çıkarmaya gerek yoktur. Aracı çalıştırmak için tek yapılması gereken Start/Stop düğmesine basmaktır.

Citroen C3 AirCross Orjinal Anahtar
Citroen C3 AirCross orjinal anahtar görselidir.

Citroen C3 Aircross Anahtar Kopyalama

Citroen C3 Aircross uzaktan kumanda kopyalaması zor ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Sıfır kilometre, 2021 model Aircross araca ilk kez anahtar kopyalama işlemi yaptık. Yaptığımız anahtarı teslim ettiğimizde her fonksiyonu, orijinal Citroen C3 AirCross anahtar gibi eksiksiz çalışıyordu. Müşterimiz, satın aldığı aracın yedek anahtarını kaybetmiş, yedek anahtarı aracın sisteminden silerek yeni Citroen C3 AirCross anahtar kopyalama işlemi yaptık. Uzaktan kumanda kabından Citroen logosuna kadar her detayı ile orijinal anahtar teslim ettik.

Citroen C3 Aircross Yedek Anahtar

2021 Citroen C3 Aircross yedek anahtar kopyalama işlemini tamamen yasal prosedürlerle yerine getiriyoruz. Kaskoda, sigortada herhangi bir sorun yaşamadan kullanılabilir. Aracı alırken ve satarken herhangi bir sorun yaşanmaz. Verilmeyen yedek anahtar ya da çalınan orjinal uzaktan kumandalı anahtar hafızadan silinerek eski oto anahtar işlevsiz hale getirilir. Araç artık onu tanımaz! Kısacası kesinlikle çalıtırmaz. Daha sonra isterseniz yerine yeni anahtarı kodlayıp teslim ediyoruz.

Citroen C3 Aircross Anahtar Pili Biterse Ne Yapılmalıdır?

Citroen C3 Aircross smart key sisteminde manyetik alan, sinyal kolunun altındaki girintili bölmededir. Uzaktan kumandalı anahtarın pili bittiğinde direksiyonun sol altında anahtar genişliği kadar olan girintili bölmeye anahtarı tutarak aracı çalıştırabilirsiniz. Peki, Citroen C3 Aircross uzaktan kumandalı anahtar pili biterse kapılar nasıl açılabilir? Kapıları açmak için manuel anahtar, uzaktan kumandanın üst tarafında yani anahtarlık takılan yerdedir. Sustayı kenara çekerek sustalı manuel anahtarı çıkararak kapıları açabilirsiniz. Anahtar pili ya da akü bittiğinde mekanik anahtarı kullanabilirsiniz.

Citroen C3 AirCross Smart Key Pil Fiyatı

Gerek Keyless go özellikli ( Smart Key ) gerekse uzaktan kumandalı Citroen C3 AirCross modelinin pillerini 10.00 Lira gibi bir bedel ile satın alabilirsiniz. Kendi imkanlarınız ile değişim yapabileceğiniz ürüne tüm marketlerden ulaşmanız mümkündür. Ama saf ömrünü ve bayat olup olmadığına dikkat etmenizi öneriyoruz.

Citroen C3 Aircross Anahtar Hizmetleri

Murat Çelik Oto Anahtar olarak diğer araç modellerinde olduğu gibi Citroen C3 Aircross anahtar için de her türlü hizmeti veriyoruz. Oto anahtar kayboldu, anahtar bagajda kaldı, eller serbest sistemi çalışmıyor, anahtar pili bitti, anahtar uzaktan kumandası çalışmıyor gibi yaşadığınız uzaktan kumanda sorunlarında hemen bize ulaşın, kısa sürede bulunduğunuz konuma gelelim!

Araç başında verdiğimiz hizmetlerde maymuncukla araç kapısını ya da bagajı açma gibi işlemlerde aracın çizilmemesi için azami gayret sarf ediyoruz. Araç kapısını ya da camını zorlama, aracı çizme gibi zarar verecek uygulamalar yapmıyoruz. Anahtar sistemi sorunlarını çözerken aracınıza zarar gelmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Eskiyen ya da kırılan oto uzaktan kumandalı anahtar değişimi, anahtar pili değişimi ve kırılan anahtarın yerine anahtar kopyalana işlemleri gibi Oto Anahtar denince akla gelen her türlü hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibimizden taviz vermiyoruz. Citroen C3 Aircross anahtar sorunlarınız için en hızlı çözümleri sunuyoruz. Zamandan bağımsız olarak istediğiniz yerde istediğiniz anahtar işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

1 Comments

  1. Atila Avcı

    İyi geceler. Size anahtar klnusunda danışmak istiyorum. Benim 2020 model c5 aircross aldım. Yedek anahtarı yoktu. Ben de servisten sipariş ettim. Fransadan getirdiler. Bugün tanımlamaya çalıştılar. Beceremediler. Romanyada teknik adamlarına bağlandılar. Uzaktan inceledi. Anten arızası varmış. Ondan olmuyormuş. Onuda değiştirmek lazımmış. Sa ahtan akşama kadar uğraştılar. Bende tek kumandamı çalışır halde verin dedim. Kumanda uzaktan basma özelliğini de kaybetti. Kafayı yeme noktasınna getirdiler. Ben de çaresiz kaldım. Sizden bilgi almak istiyorum. Ne yapabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir