Menü Kapat

Volvo XC60 Smart Anahtar

Volvo xc60 orinal anahtar

Volvo XC60, herkesin hayalindeki SUV’ların başında geliyor. Estetik tasarımı, yerleşik dijital özellikleri, kusursuz çizgiler, performansı ve güvenliği ile eşsiz bir sürüş keyfi sunan XC60 keyless anahtarsız giriş özellikleri ile de muadillerinden ayrılıyor. Anahtarsız giriş farklı seçenekler sunan Volvo XC60, kapı ve bagaj kilitlerini tamamen özelleştiriyor ve üstün bir kontrol sağlıyor. Volvo XC60 anahtarsız giriş sistemi ile ilgili yaşadığınız sorunlarda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Volvo XC60 yedek anahtar kopyalama, Volvo XC60 anahtar kabı işlemleri ve Volvo XC60 anahtar kopyalama gibi işlemleriniz için uçtan uca hizmetler sunuyoruz. Bulunduğunuz konuma gelerek, immobilizer anahtar işlemlerini kısa sürede sizin eşliğinizde tamamlıyoruz. Peki, Volvo XC60 anahtar işlemleri nelerdir? Volvo XC60 smart anahtar nasıl yapılır? Volvo XC60 yedek anahtar kopyalama nasıl yapılır? Bu soruların cevapları ve daha fazlası için makalemizi inceleyebilirsiniz!

Volvo xc60 orinal anahtar
Volvo`nun orjinal anahtar görselini ekledik.

Volvo XC60 Anahtarsız Giriş Sistemi

Keyless girişi ya da anahtarsız giriş sistemleri, yeni nesil araçlarda kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlıyor. Volvo XC60 Anahtar sistemi de Volvo’nun üstün teknolojisinden izler barındırıyor. Otomotiv teknolojisinin gelişen dünyasında özel bir yeri olan Volvo anahtarsız giriş özelliği ile benzer modellerden öne çıkıyor. Volvo XC60’ta keyless giriş sistei, kusursuz bir deneyim sunuyor. Sürücülerin araç kilidini basit bir dokunuşla veya yakınlık algılamasıyla açmasını sağlıyor.

Gelişmiş sensörler ve kablosuz teknoloji içeren XC60 anahtarsız giriş sistemi, kullanıcı üzerindeki anahtarı algılayarak, fiziksel anahtar kullanma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Kapıların ve bagajın kilidini otomatik olarak açmayı sağlayan sistem, yenilikçi özelliklerle erişilebilirliği artırıyor. Aynı zamanda araca giriş sürecini kolaylaştırarak, daha hızlı ve verimli hale getiriyor.

Volvo XC60 Smart Anahtar Kopyalama

Volvo XC60 smart anahtar sistemi üstün güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. XC60 anahtar kabı, aracın keyless giriş sistemi ile şifreli iletişim kurar. Böylece izinsiz erişim riskini ortadan kaldırır. Gelişmiş şifreleme algoritmaları, kodlar ve yazılım, yeni nesil güvenlik protokolleri içerir. Bu algoritmalar siber güvenlik veya klonlama girişimlerine karşı da koruma sağlar. Volvo XC60 smart anahtar kopyalama işlemleri bazı durumlarda gerekir.

Örneğin; anahtar kabının deforme olması, suya düşmesi veya darbe alması gibi sebeplerle kullanılamaz hale gelmesi sebebiyle anahtar kodlama gerekebilir. Ayrıca, yedek anahtarı kaybedilmesi ya da aracı birden fazla kişi kullanıyorsa ek yedek anahtar ihtiyacı doğduğunda Volvo XC60 yedek anahtar gerekebilir. Bu durumda müşterilerimize yeni teknolojilerle kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Peki, Volvo XC60 yedek anahtar nasıl yapılır?

Volvo XC60 Yedek Anahtar Nasıl Yapılır?

Herhangi bir araç sahibinin Volvo Anahtar ihtiyacı olduğunda hemen bize ulaşabilirsiniz. Volvo anahtarınızı kaybettiğiniz için AVM otoparkında, yolda, iş yeri parkında, evinizin önünde mahsur kaldığınızda bulunduğunuz konuma gelerek aracın başında yedek anahtar yapıyoruz? Nasıl mı? Hemen bir örnekle anlatalım. Volvo XC60 sahibi bir müşterimiz bize ulaştı. İş toplantısı için gittiği Ankara’da kaldığı otelde anahtarını kaybetmiş. Tüm aramalara rağmen bulamayınca bizi aradı. Yapacağımız işlemleri anlattık. Keyless anahtar uzmanı arkadaşımıza uçak bileti aldı ve telefonla görüştükten sonra 5 saat içinde müşterimizin bulunduğu konuma ulaştık. Hemen işleme başladık.

Aracın kapı kilidini sökmeden kapı açma uygulamamızla aracın kapısını açtık. Daha sonra araca bilgisayar bağlayarak, anahtar sisteminde eski anahtarı kodunu silerek, yanımızda getirdiğimiz Volvo XC60 anahtar kasasının kodunu sisteme kodladık. Bu işlemler için Volvo araçlara özel bir yazılım kullandık. Bu sebeple sistemde hiçbir sorun ortaya çıkmadı. Tüm işlemleri 1 saat içinde tamamlayarak yeni orijinal anahtarı müşterimize teslim ettik.

Volvo XC60 Smart Anahtar Kopyalama Sorun Olur Mu?

Smart anahtar kopyalama herkesin yapabileceği bir işlem değil. Bu konuda uzman olmak gerekir. Ayrıca, aracın sistemine uygun lisanslı yazılım kullanmak gerekir. “Oto anahtar uzmanıyım” diyen herkese aracınızı teslim etmeyin. Aracınızın kapı kilidini, kontağını, start/stop sistemini sökerler, hiçbir şey yapamadan sizi yetkili servise yönlendirirler. Ayrıca, daha farklı sorunlar da ortaya çıkabilir. Yetkili serviste anahtar yaptırmaya kalkarsanız günlerce beklersiniz ve çok fahiş fiyatlar ödersiniz. Bizim anahtar kopyalama sistemimiz tamamen yasal ve güvenlidir. Kaskoda, poliste ya da aracı alıp satarken hiçbir sorun yaşamazsınız. Aracın garantisine de zararı olmaz!

Volvo XC60 Yedek Anahtar Fiyatı

Söz konusu ihtiyaç hasıl olduğu vakitte ihtiyacınızı karşılamak için yetkili servisi tercih ederseniz çok beklemeyi ve ciddi miktarlarda para ödemeyi göze almalısınız. Yetkili servis ile kıyaslandığında çok kısa sürede ve çok daha uygun bir maliyetle yedek anahtar işlemleri yapıyoruz. Volvo XC60 yedek anahtar fiyatı temel olarak 3500 TL’dir. Farklı taleplere göre smart anahtar fiyatlarında değişiklik olabilir. Detaylı bilgi için uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz!

Volvo XC60 Anahtar Kabı

Volvo XC60 araç için orijinal smart anahtar kabı ihtiyacınız varsa immobilizer anahtar sorunu yaşıyorsanız hemen bize ulaşın. XC60 anahtar kabı hizmetlerimizle anahtar kasası ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz. Anahtar kasası için farklı renk seçeneklerimiz bulunuyor. Kırmızı anahtar kabı, turuncu anahtar kasası, kahverengi, pembe ve siyah anahtar kabı gibi seçenekler sunuyoruz. Bozulan, kullanım dışı kalan, eskiyen veya rengini beğenmediğiniz Volvo XC anahtar kabı için hemen arayın!

Volvo XC60 Smart Anahtar Pili

Tüm araçlarda olduğu gibi pili “CR2032” model anahtar pilidir. Smart anahtar pili fiyatı 75 TL’dir. Anahtar pili biterse kolçakta bulunan manyetik alana anahtarı koyduğunuzda sistem algılayarak aracı çalıştırabilirsiniz. Volvo XC60 anahtar kabı üzerinde bulunan Volvo logosunun altındaki manuel anahtar ile de kapıları ya da bagajı açıp kilitleyebilirsiniz. Yani Volvo XC serisi araçlarda anahtar pili sorunu yaşamazsınız.

Volvo XC&0 Anahtar Hizmetlerimiz

İmmobilizer anahtar uzmanı bir ekipler yıllardır hizmetinizdeyiz! Volvo XC serisi araçlar da dahil olmak üzere her marka ve model araçlar için smart anahtar ve immobilizer anahtar hizmeti sunuyoruz. Volvo aracınız için smart anahtar hizmetlerimiz için hemen arayın! Volvo XC60 yedek anahtar yapımı, Volco XC anahtar sorunları, Volvo XC60 anahtar kabı talepleri ve daha fazlası için yanınızdayız. 7 gün 24 saat anahtar hizmetlerimizle tanışmak için hemen arayın, uzman ekibimiz yanınıza gelsin!

Telefon: 0 532 637 79 15 (Murat Çelik)

https://www.immobilizeranahtar.com/

1 Comments

  1. Davut izgi

    Merhabalar

    Volvo s60 2004 model aracım için anahtar yaptırmak istiyorum aldığımda yedek anahtarı yoktu mevcut anahtarda kötü durumda yapabilirmiyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir