Menü Kapat

Renault Clio 4 kart arizasi ve tamiri

Renault Clio 4 kart anahtar
renault clio 4 kart anahtar
Renault clio 4 anahtar tamiri yapıldı

An itibariyle elimde iki adet Renault Cilo 4 kart bulunuyor Muğla`dan bizlere gelmiş daha önce Antalya, Marmaris, İzmir, İskenderun ve Adana tarafından aynı bu şekilde sıkıntılar oldu malesef yenisini yapmak zorunda kaldım. Şimdi kartların birinde ” çalaştırmıyıyor kapiları açmiyor iki anahtarda keyless go çalışmıyor ” diğerinde ise araci çalıştırıyor kilitlemiyor kartların görsellerini hiç dokunmadan sizlere paylaştım ki konuyu iyice anlayın.

Öncelikle Araci çalıştırıyor ve kilitlemiyor yazan kartı açıp içini perişan etmişler eğer şuan tamir için gelen Renault Clio 4 kart anahtar açılıp parçalanmasaydı nokta atışı tamir edebilecektim ki yazımı sonlandırdığımda açıp bende bir bakacağım umarım board yeni elektronik devre istemeden tamir edilebilir. Renault Clio4, Renault Fluence, Dacia Duster, Renault Megane 3 veya Megane 4 ve diğer kart modellerinde pilin bitmesi aracin çalışmaması anlamına gelmez altını çiziyorum tekrar pil bitince yolda kalmazsınız boşuna kartları telaş edip açıp zarar vermeyin.

Çalıştırmıyor ve açip kapatmıyor kartta ne var işte onu çok merak ediyorum çünkü kartların içi elektronik devre olarak ikiye bölünmüştür yani ” kart tanınmadı ” arızası başka kapıları açıp kilitlememesi çok başka bir arızadır lakin siz sadece tek kartı gördüğünüz için ve yazılımını bilmediğiniz için kart deyip geçiyorsunuz.  Kart tanınmadı arızası yani aracı çalıştırmaması antenden açıp kapatmaması ise pil yatakları veya entegreden yapar.

Renault Clio 4 kart anahtar tamiri mümkün müdür diye soracak olursanız tabiki şuanda resimlerinide çekip canlı canlı görmenizi istediğim renault clio 4 anahtar garantili şekilde onarılıp Muğla`ya gönderilecektir bize her türlü Renault kontak anahtar tamir olur çalışmama ihtimali yoktur.

Renault Clio 4 kart anahtar
Renault clio 4 kart görselidir.

Renault Clio 4 anahtar pili değişimi kolay mi biterse yolda kalır mıyım kesinlike kalmazsınız keyless go yani akıllı anahtar sistemi bulunmuyorsa zaten mekanik uçla arayı açıp gireceksiniz yuvaya taktığınızda araç çalışacaktır. keyless go anahtarsiz girişli modellerde yine aynı şekilde araca yaklaştığınız araba çalışmayacak kapıdan mekanik olarak arabaya girecek yine yuvaya takıp yolunuza devam edeceksiniz herhangi bir problem olmaz değişimi çok basittir zaten yapamıyorsanız bizi arayınız.

Son olarak Renault Clio 4 kart anahtar fiyatı nedir diye soracak olursanız orjinal kartlar üç yüz elli yan sanayi kartları üç yüz lira gibi fiyatlarda duyabilir ancak kesinlikle yan sanayi yaptırmamanızı öneririm ben bu zamana kadar renault anahtar modellerinin hiç birinde yan sanayi kullanmadım özellikle kartlardaki hassas yapıya güvenmiyor kesinlikle orjinaldan şaşmamanız konusunda sizlere bir kez daha uyarıyorum.

47 Comments

 1. Eyüp

  Merhaba renault clio 4 aracımın yedek anahtarı arabayı çalıştırmıyor, ama kumandası açıp kapatıyor pilini değiştirdim ama yine aynı ne yapmam gerekiyor.

  • oto anahtar

   Renault Clio 4 kart tanınmadı uyarısı ve hatası için garantili tamir yapılabilmektedir pil ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır. Yeniden Renault Clio 4 anahtar çoğaltma hizmetini arabayla gelerek alabilirsiniz.

 2. Cennet

  Merhaba renault clio 4 aracımın eski sahibi kartın birini kullanılmaz hale getirmiş resmen bende aracı alırken mekanik anahtarı var nede olsa diye aldım. Yeni yedek anahtar yaptırmak istiyorum şuanda kullandığımı mı yoksa kullanamadığımı mı size göndermem gerekir?

  • oto anahtar

   Cennet hanım hayırlı sabahlar renault clio 4 anahtar tamir edilerek tertemiz hale getirilebilir ancak bunun için sizlerinde söylediği gibi clio 4 orjinal kart bizlere gelmesi veya gönderilmesi gerekmekte renault clio 4 orjinal yedek kart anahtar kopyyalama ihtiyacınızı araba gelmeden karşılayamazsınız bilgisiyar bağlanması gerekiyor lakin tamir, yenileme ve pil değişim isteğinizi araba olmadan yerine getiririz.

  • oto anahtar

   Emre bey hayırlı sabahlar Renault clio 4 kart anahtar üzerindeki en büyük hata ve problemlerden bir tanesi ” KART TANINMADI ” hatasıdır. Uyarının uzaktan kumanda pili ile alakası olmadığı gibi Renault Anahtar arızası yaşadığınızdan arabaya sakın müdahale ettirmeyin kartı gönderir veya getirirseniz tamir edilebilir üçret bilgisi mailinize yollandı.

   • Ramazan Yılmaz

    2014 Clio 4 aracımın kumandası kart tanimadi arızası veriyor tamir fiyatını ve yeni kart çıkartma fiyatını öğrenebilir miyim

    • oto anahtar

     Ramazan bey hayırlı sabahlar 2014 model Renault Clio kart tanınmadı arızası garantili şekilde tamir edilebilir. Yeni Renault Clio Kartlı Anahtar fiyatını sizlere ulaştırdık.

 3. İsa

  Merhaba, benim clio 4 te de kart tanınmadı hatası veriyor. Kapılar açılıp kilitleniyor ama araç çalışmıyor. Tamiri için fiyat bilgisi alabilir miyim

  • oto anahtar

   İsa bey hayırlı sabahlar. Renault clio 4 kart tanınmadı hatası için kartı bize gönderebilirseniz tamir edebiliriz. Bunun için beklediğiniz fiyat bilgisini mail adresinize yolladık.

 4. BURHAN

  Merhaba clio 4 aracın temassız kartı bazen çalışıyor bazen çalışmıyor pili değiştidim ama sorun hala devam ediyor şuan temassız özelliği çalışmıyor ve kapılar bile kumandadan bir kaç basmaya zor açılıyor ne yapmam gerek ve bana kaç tl ye olur bu arada yeriniz nerede teşekkürler

  • oto anahtar

   Burhan bey Renault Clio 4 Kart Anahtar temassız dediğiniz keyless go özelliğine sahip üründür. Anahtarsız giriş çıkış özelliği aktif şekilde çalışmıyor veya farklı şikayetlerinizde var ise ürünü bize gönderirseniz garantili şekilde tabii ki onarım yapabiliriz.

 5. Mustafa

  Merhabalar. 2014 model icon paket Clio 4 aracımı yeni aldım. Aracımın kartı cebimdeyken yani yuvaya yerleştirmeden araç çalışıyor ve kapanıyor. Ayrıca kart cebimdeyken uzaklaştığım da kapılar kitleniyor, fakat Aracımın yanına geldiğimde aracın kapısı düğmeye basmadan açılmıyor. Sebebini öğrenebilir miyim, sadece pil zayıfladığı için olabilir mi. Şimdiden teşekkürler iyi günler diliyorum

  • oto anahtar

   Mustafa bey kapı kolu üzerindeki düğmeden mi bahsediyorsunuz yoksa Renault Clio 4 kart anahtar üzerindeki butondan mı bahsediyorsunuz bir küçük detay daha bekliyorum sizden doğru bilgi vermek adına, teşekkür ederim.

 6. Abdulhamit yeşil

  Selamunaleyküm hayırlı işler Clio 4 joy yedek anahtarı pili yeni taktığım halde kart tanınamadı uyarısı veriyor tamir ücreti ne kadardır teşekkürler

  • oto anahtar

   Aleykümselam Abdullah bey Renault Clio 4 Joy yedek anahtar pil değiştiği halde çalışmıyor ise anahtar arızalıdır. Gerçi pilin bitmesi ile kart tanınamadı hatasının bir bağlantısı bulunmamaktadır. Pil bitik olsa dahi kontak yuvasına takılan Renault Clio 4 joy kart anahtar arabayı çalıştırmalıdır. Kısacası kart açılıp tamir edilecek.

 7. Oğuzhan

  Selamünaleyküm Hayırlı işler 2013 model aracımda 15 günde bir pil değiştiriyorum en son 10 gün önce değiştirdim pili şuanda aracım çalışıyor fakat kapıları kilitlemiyor yedek anahtarımda yok ne yapabilirim?Teşekkürederim

  • oto anahtar

   İsmail bey Renault Clio 4 tanınmadı hatası garantili şekilde tamir edilir. Ne demek keyifle yardımcı olurum. Bizimle iletişime geçin kartı bana yollayın veya getirin halledelim hemen.

 8. Hasan

  2014 model Clio 4 aracımın anahtar kartı arabanın yuvasına takınca kart tanımadı uyarısı verdi. Biraz esnettim ve çalıştırdım. Bu Kart tanımama arızasının tamir ücreti ne kadar?

  • oto anahtar

   Hasan bey 2014 model Renault Clio 4 kart tamir ücreti için için 100.00 lira olup uygulamamız garantilidir. Önümüzdeki günlerde indirim olur veya zamlanır ise lütfen güncel fiyat isteyin.

 9. Tarık

  Clio 4 kullanıcısıyım, bugün kart’ı takınca bir sorun fark ettim, çözümü sizde var mıdır?
  Sorun şu ; kartı takınca gösterge açılmıyor, start yaptıktan sonra açılıyor.
  Hem yedek, hemde normal kartı denedim aynı problem mevcut

 10. Ökkeş

  Merhabalar.Hayırlı işler dilerim öncelikle.Ben 2016 ıcon Clio araba aldım.Aldığım yer yedek anahtarı kaybetmiş sanırım.Yedek anahtar yapım işlemi ne şekilde nasıl olur?Bilgi alabilir miyim?Ben şu an Adana’da yaşıyorum.Size gelme ihtimali nedir

  • oto anahtar

   Ökkey bey Renault Clio 4 kart anahtar araba olmadan maalesef programlanamıyor. Ancak izlemeniz gereken yolu izah etmek gerekirse, kayıp olan Renault Clio 4 kartlı anahtar hafızadan silinecek ve yerine yenisi eklenecek.

  • oto anahtar

   Erçin bey Renault Clio 4 kart tanınmadı hatası garantili şekilde çözülebilir. Bunun için araba ile birlikte bizlere gelmeni veya Clio 4 kartlı anahtarı göndermeniz gerekmektedir.

 11. Osman

  Hayırlı geceler kolay gelsin, marketten biseler almak için araçtan indim geldim kartı takıp çalıştırdım çalışmadı (araç clio4 1.2 benzin) kartı tekrar çıkarıp taktım çalışmadı bütün göstergeler yandı benzin bitmiştir diye yakıt aldım tekrar yakınımdaki petrolden durum devam etti kartı okuyucu görmüyor ve kapıları kilitlemiyor. Açık kalan gösterge ışıklarını ise karttan kilit ac/kapa yaparak söndürebiliyorum yardımcı olabilir misiniz?

  • oto anahtar

   Osman bey Renault Clio kart anahtar sorunu olsa kartı yuvaya koyduğunuz zaman arabanın göstergesinde ışıklar yanmaz. Başka bir sorunda olabilir bunun için görüntülü görüşmeye davet ediyorum.

 12. Akif

  Merhabalar aracım Clio 4 anahtar çamaşır makinesine girdi çıktı kuruladik . Denemek amacıyla kapıları açtı ama kart okunmadi bilgisi verildi . Ne yapmam gerekiyor ve fiyat bilgisini gönderirseniz memnun olurum iyi çalışmalar.

 13. N A

  2011 symbol 1.2 kumanda tek tuşlu. Tuş ve kartın altında bir anahtar mekanizma var kapıları açıp kapatan ve yerine oturmuyor ufacık bişey. Alüminyum içinde siyah plastik ve altında ufak sarı bir parça var ve yerine oturtamadık tırnakları tutmuyor yapılabilirmi. Bide tek anahtarım var bunu tamir edip birde yedek orijinal mais anahtar yaptırmak istiyorum. Tamirat ve yeni anahtar için ayrı ayrı fiyat verebilirmisiniz.

 14. Özay karakuş

  İyi günler clio 4 aracımın anahtarı arabayı çalıştırmıyor kart okunamıyor arızası veriyor ama kapıları açıyor tamiri olurmu olursa fiyat bilgisi alabilirmiyim

 15. Murat KORKMAZOĞLU

  Merhaba, Clio 4 sport tourer 2013 model aracım var, 3 sene önce sol kapı kilidini kapıyı kilitlemediği için megan 4 çıkma sol kapı kilidi ile değiştirtmek zorunda kaldım. Aracımın aküsü bittiği için kart üzerindeki anahtar ile açmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Kart üzerindeki anahtar benzeri olan demir parçanın yenilenmesi gerekirmiş bu işlemi yapabiliyormusunuz ? Yanıtınız olumlu ise mail yolu fiyat ve işlemin ne kadar süreceği hakkında bilgi verebilirmisiniz?

 16. Yns

  Merhaba,

  2015 clio 4 aracım ilk başta orjinal kartını kullanırken kart tanımadı hatası verdi sonra yedeğe geçtim …Birkaç gün sorunsuzdu sonra yedekte hata verdi…Şimdi 5-10 kere deniyorum zorda olsa kartı tanıyor…Hatta bu sıralar kartı tanıyor tam start a basıyorum kesiyor yani arabayı çalıştırmıyor…Bir kaç fazla deneme daha yaparak bir şekilde çalıştırıyorum…Sorum şu
  1- Arıza kartlarda mı yoksa yuvada da olabilir mi? Bunu nasıl anlayabiliriz? Bir yöntemi var mı?

 17. Murat Cem

  Clio 4 aracımın anahtari kayboldu. Yeni anahtar yaptırdık. Arabayı çalıştırıyor ama kumanda çalışmıyor. Yapan kişi kumandanın sinyal gönderdiğini söyledi. Nasil bir çözüm önerirsiniz

 18. Volkan

  Merhaba.Benim aracın clio 4 icon paket otomatik dizel.Araçta keylessgo aktif değil.Kartta bir sorun yok.Her işlemi yapabiliyorum karttan.Ne yapılması gerekir acaba?Kolaylıklar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir