Menü Kapat

Renault Clio 4 kart arizasi ve tamiri

Renault Clio 4 kart anahtar
renault clio 4 kart anahtar
Renault clio 4 anahtar tamiri yapıldı

An itibariyle elimde iki adet Renault Cilo 4 kart bulunuyor Muğla`dan bizlere gelmiş daha önce Antalya, Marmaris, İzmir, İskenderun ve Adana tarafından aynı bu şekilde sıkıntılar oldu malesef yenisini yapmak zorunda kaldım. Şimdi kartların birinde ” çalaştırmıyıyor kapiları açmiyor iki anahtarda keyless go çalışmıyor ” diğerinde ise araci çalıştırıyor kilitlemiyor kartların görsellerini hiç dokunmadan sizlere paylaştım ki konuyu iyice anlayın.

Öncelikle Araci çalıştırıyor ve kilitlemiyor yazan kartı açıp içini perişan etmişler eğer şuan tamir için gelen Renault Clio 4 kart anahtar açılıp parçalanmasaydı nokta atışı tamir edebilecektim ki yazımı sonlandırdığımda açıp bende bir bakacağım umarım board yeni elektronik devre istemeden tamir edilebilir. Renault Clio4, Renault Fluence, Dacia Duster, Renault Megane 3 veya Megane 4 ve diğer kart modellerinde pilin bitmesi aracin çalışmaması anlamına gelmez altını çiziyorum tekrar pil bitince yolda kalmazsınız boşuna kartları telaş edip açıp zarar vermeyin.

Çalıştırmıyor ve açip kapatmıyor kartta ne var işte onu çok merak ediyorum çünkü kartların içi elektronik devre olarak ikiye bölünmüştür yani ” kart tanınmadı ” arızası başka kapıları açıp kilitlememesi çok başka bir arızadır lakin siz sadece tek kartı gördüğünüz için ve yazılımını bilmediğiniz için kart deyip geçiyorsunuz.  Kart tanınmadı arızası yani aracı çalıştırmaması antenden açıp kapatmaması ise pil yatakları veya entegreden yapar.

Renault Clio 4 kart anahtar tamiri mümkün müdür diye soracak olursanız tabiki şuanda resimlerinide çekip canlı canlı görmenizi istediğim renault clio 4 anahtar garantili şekilde onarılıp Muğla`ya gönderilecektir bize her türlü Renault kontak anahtar tamir olur çalışmama ihtimali yoktur.

Renault Clio 4 kart anahtar
Renault clio 4 kart görselidir.

Renault Clio 4 anahtar pili değişimi kolay mi biterse yolda kalır mıyım kesinlike kalmazsınız keyless go yani akıllı anahtar sistemi bulunmuyorsa zaten mekanik uçla arayı açıp gireceksiniz yuvaya taktığınızda araç çalışacaktır. keyless go anahtarsiz girişli modellerde yine aynı şekilde araca yaklaştığınız araba çalışmayacak kapıdan mekanik olarak arabaya girecek yine yuvaya takıp yolunuza devam edeceksiniz herhangi bir problem olmaz değişimi çok basittir zaten yapamıyorsanız bizi arayınız.

Son olarak Renault Clio 4 kart anahtar fiyatı nedir diye soracak olursanız orjinal kartlar üç yüz elli yan sanayi kartları üç yüz lira gibi fiyatlarda duyabilir ancak kesinlikle yan sanayi yaptırmamanızı öneririm ben bu zamana kadar renault anahtar modellerinin hiç birinde yan sanayi kullanmadım özellikle kartlardaki hassas yapıya güvenmiyor kesinlikle orjinaldan şaşmamanız konusunda sizlere bir kez daha uyarıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir