Menü Kapat

opel corsa d orjinal yedek anahtar

opel corsa d orjinal anahtar

Delphi ve Valeo olmak üzere aynı ürünün iki farklı üreticisi bulunmaktadır Opel Corsa d orjinal yedek anahtar markası Delphi olup çıkma, farklı arabalardan kalma veya arkadaşlarınızdan aracınızda kullanmak için aldığınız kumandalar araba üzerinden aktif edilemez. 46 Cripto yazılımı bulunan Opel Corsa d orjinal yedek anahtar araba üzerine bir defa işlendiğinde hiç kullanılmasa bile dahi çöp olur o yüzden letgo hatta sahibinden.com sitelerinden alacağınız ürünlere dikkat edin ki paranız boşu gitmesin.

Opel corsa d orjinal yedek anahtar araba olmadan yapılır mı ?

Araba olmadan Opel Corsa d anahtar kopyalaması veya çoğaltması kumandasız bile yapılamamaktadır mutlaka arabaya bilgisayarla bağlanıp güvenlik kodunu okuduktan sonra adeta ” BEN ARABAYA İŞLEM YAPMAYA YETKİLİYİM ” diyerek işleme başlayabilir opel corsa d sustalı anahtar aktivasyonunu tamamlayabilirsiniz aksi halde araba gelmeden olur, oto anahtar kopyalaması için arabaya ihtiyaç yok sadece kumanda gelse bizim için yeterli diyen kişilere, kuruluşlara hatta servislere itibar etmeyin öyle teknoloji henüz daha çıkmadı. Eğer kopyalama ve tanıştırma yaptıktan sonra çeşitli düşüncelere dalıp kendinizi üzüyorsanız gereksiz olduğunu söyleyebilirim içiniz rahat olsun eğer arabanın kilitleme butonuna basılı tuttuğunuzda camlar kalkıyor çalıştırmak istediğiniz zaman tek marş çalışıyorsa bir kaç ay sonra duracaktır 1.500 açma kapama yaptıktan sonra bozuluyor gibi yersiz bilgilere itibar etmeyin ömür boyu çalışır merak etmeyin.

Opel Corsa D anahtar kabı orjinal

opel corsa d orjinal yedek anahtar
opel corsa d orjinal yedek anahtar görseli

Orjinal Opel Corsa D anahtar kabı detaylarını BURADA bütün detayları ile anlattım ancak aracını ikinci el alanlar bilmeyebilir sıfır alanlar konuya daha fazla hakim Opel`lerin tamamında yedek olarak verilen kumanda katlanabilir değildir, tamam üzerinde açma kapama özelliği var yani kumandalı fakat sustalı tarzında olmadığından yedeğimi orjinali gibi sustalı katlanabilir yapalım gibi öneriler geliyor fakat onun içini alıp sustalıya geçiremiyoruz kalıpları çok farklı sizin için olmazsa olmaz ise üçüncüsünü yaptırmak durumundasınız, kırılan, bozulan veya ortadan ikiye ayrılan opel corsa d orjinal anahtar kabı stoklarda var iletişime geçtiğiniz taktirde ürün kapınıza kadar gelecektir.

Opel Corsa D Anahtar Kayboldu

Opel araçların en sevdiğim özelliklerinden bir tanesi aracın bütün bilgilerini içeren güvenlik giriş kodlarının doslayarın içerisinde barınmasıdır. Titiz ve özenli kullanılan Opel Corsa D – Opel Astra H – Opel İnsignia – Opel Astra G – Opel Vectra C ve Opel Corsa C modellerinde gerek elektronik gerekse mekanik kodlar küçük kağıt parça üzerinde yer almaktadır. Kayıp olan opel corsa d anahtar orjinal şekilde ( kısa sürede sorunu çözmek adına gerekli ) üretilebilmesi için kodların teslim edilmesi gerek eğer kodlar yoksa servisten rica edilip alınabilir. Kodlar geldiğinde bilgisiyara girilerek Almanya üzerinden sipariş etmiş gibi orjinal Delphi opel corsa d anahtar çıkartılıp araba ile eşleştirilebilmektedir.

Opel Corsa D Anahtar Kodlama

Mekanik kodunu bilgisayara girip demir kısmını oluşturduktan sonra elektronik kod sayesinde arabaya giriş yaparak eski kumandaları iptal ederek yenisini kodlamamız mümkündür. Kilitli olan kapının açılmasından ve arabanın çalıştırılma aşamasına kadar hiç parça sökülmemesi hem bizim hem sizin için nimettir. Genelde arabalarına yetkili servis haricinde dokunulmasını istemeyen insanlar sözünü ettiğim yöntemle huzurlu şekilde arabalarının çalışmasını bekliyor. Opel Corsa d anahtar kodlama işlemi cihaz lisanslı olduktan sonra en fazla 10 dakika sürer.

opel corsa d anahtar kabı değiştirme

Opel corsa d sustalı anahtar üzerinde civata ve vida bulunmamaktadır o yüzden içerisine söküp ulaşmak için sizlere ters pense gerekiyor eğer ters penseniz yoksa kesinlikle sağından solundan bilinçsizce baskı uygulamayın. Yapıştırıcısı oldukça kuvvetli olan Corsa d kumandasının elektronik devresi bozulacağından sizlere yoktan yere masraf çıkacaktır. Ters pense ile araya girip kanırttığınızda ortadan ikiye ayırdığınızda buton değişimi, dış kap değişimi veya harika ipucu vereyim Opel Corsa E modelinin dış kasasına aktarımı yaparak kumandayı makyajlayabilirsiniz.

opel corsa d orjinal anahtar

7 Comments

 1. Günay

  Merhaba murat bey 2010 model opel corsa d kasa aracımın yedek anahtarı yok orjinal yaptırmak istiyorum kaça mal olur kocaeliden yazıyorum iyi günler

 2. ibrahim

  selamlar. yedek anahtarıma kodlama yaptırmak istiyorum ..2.el araç olduğu için eski sahibi unutmuş yaptırmayı…opel corsa 2012 model..fiyat ne tutar teşekkürler

  • oto anahtar

   İbrahim bey bizlere uğrayın bir çay ikram eder ihtiyacınızı karşılarız. Merak etmeyin sizlere verilmen Opel Carsa D anahtar iptal edilip yerine hemen yenisini gelecektir.

 3. Celal

  Merhaba . Ben 2010 model opel corsa d kasa aracımın orjinal anahtarı yok , yedek anahtarı kullanıyorum. Orjinal bir anahtar yaptırmak istiyorum .Kaç liraya mal olur .Samsun dan yazıyorum iyi günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir