Menü Kapat

Dacia Duster Sustalı Anahtar Dönüşümü

dacia duster sustalı anahtar yapımı

2010 yılında ülkemize ihtal edilen ve Renault Mais tarafından satışa sunulan Dacia Duster için sustalı anahtar devrimini net net konuşuyorum hepsinin hem videoları hemde resimleri mevcuttur. Birince el olarak satın alınan ilk Dacia Duster modelleri insanlara 1 tane uzaktan kumandalı 1 tane uzaktan kumandasız şekilde teslim edildi. İhtiyaç halinde zaman zaman özellikle kabalık ailelerde kullanılan araçlara Dacia Duster Anahtar dönüşüm hizmetini verdik evet toplamda 3 tane anahtarları oldu ama İstanbul dışından ulaşıp üzerime batıyor veya güzel görünmüyor diyerek dertlenen müşterilerimize elinizdeki uzaktan kumandalı Dacia duster anahtar bize yollanırsa sustalı dönüşüm hizmetinden yararlanabilir sloganıyla onlarca insana yardımcı olduk.

2013 yılında makyajlanan Dacia Duster için sustalı anahtar yapımı

46 Cripto Megamos immobilizer anahtar yazılımını değiştirerek 4A Htag Aes olarak adlandırılan yeni nesil güvenik yazılımını makyajladığı Dacia Duster üzerinde kullanıldı. Son kullanıcı bunu bilmez o ürünün ne kadar kullanışlı ve kaliteli olduğuna bakar. Fransız yetkililer dış yapısını değiştirmeden aynı kontak ve uzaktan kumandayı tercih ettiklerinden mütevellit yine insanların ihtiyacını karşılamak bizim üzerimize vazife oldu. 2013 yılında önce kendi arabam üzerinde yaptığım çalışma neticesinde Dacia Duster Sustalı Anahtar Dönüşüm videomu Youtube kanalımda paylaşıp ülkemize duyurdum. Sistemi çözdükten hemen sonra yine gelebilenler gelsin Dacia anahtar için lisanslı cihazımız var 3. anahtar olarak kodlar veririz dedik ve öyle yaptık lakin gelemeyenler yine yolladılar aynı şekilde süreç devam etti. 2013 ve 2016 yılları böyle geçti ve büyük reklamlarla tanıtılan 2017 ve 2018 yılında yeni kasa Dacia Duster ciddi değişikliklerle karşımıza geldi örneğin Renault megane 3 veya Renault Megane 4 gibi 2018 Dacia Duster Kartlı Anahtar herkesi şaşırttı lakin full donanımlı olmayan paketlerde yine düz sustasız uzaktan kumandalı anahtar mevcut görünen o ki değişim ve dönüşüme devam edeceğiz.

Dacia Duster Sustalı Anahtar Kabı

Elektronik devresini al Dacia Duster Sustalı anahtar kabı içerisine koy mantığı hiç ama hiç bir şekilde kabul etmediğim bir uygulama süpriz yumurta içerisinden çıkan veya Mc Donalds çocuk menülerinin yanında verilen basit oyuncakların kalitesinde olup yaklaşık ömrü 2 aydır. Yerinde ve sağlıklı dönüşüm nasıl gerçekleşir sizlere hemen onuda açıklayayım. Sıfır veya ikincil satın alınan 2018 model Dacia Duster sahibi kesinlikle kalitesiz, çakma hatta gözüne hoş gelmeyen uzaktan kumandayı değiştirmez böyle kullanayım daha iyi deyip arkasını döndüğü gibi gider.

Dacia Duster Sustalı anahtar degişim sebebi

Otomobil tutkunları arabaların tamamını takip ettiği için genel yapılarını oldukça iyi bilir. 170 bin lira olan bir aracın uzaktan kumandasının kama gibi olması bence sebeplerin en geçerlisidir. Garantisi devam eden arabasına el sürdürmekten imtina eden araba sahiplerinin beklediği cevabı vereyim Renault Megane 3 Sustalı Anahtar arabanıza el sürülmeden programlanabiliyor hemde garanti dışı kalması, kasko şirketi ile hiç bir anlaşmazlık durumu olmadan rahat kullanım sınıfına geçmeniz muhtemeldir. Yukarıda kısaca bahsettim arabasıyla gelemeyenler direk kargo aracılığıyla bizlere ulaşım sağlayıp dönüşüm yaptırabilirler.

Dacia Duster Sustalı Anahtar Dönüşümü Renault Megane 4 Modelinde

Bomba nitekiliği taşıdığını söyleyebilirim şuanda Türkiye`de 2018 ve 2019 model yeni kasa Dacia Duster için sustalı anahtarlık yapanı bırakın yedek anahtar kopyalama yapan dahi bulunmamaktadır ancak biz önümüzdeki günlerde videosunu paylaşacağım göreceksiniz onuda sizlerin beğenisine sundum. Renault Megane 4 Joy modellerinde kart yok boş paketli olduğundan dolayı onları sustalı uzaktan kumandayla üretmişler uzaktan kumandanın içerisindeki işlemcinin dosyalarını uyarlayıp Dacia Duster Sustalı anahtarlık ile uyumlu çalışmasını sağlıyoruz.

Dacia Duster Sustalı Anahtarlık Özellikleri

Duster`e uygulayabildiğimiz modelleri aşağıda sıralayacağım hangisini beğenirseniz onu tercih edebilirsiniz.

  • Renalut Clio 3 sustalı anahtarlık Dacia Duster`a rahatlıkla uyarlanabilir.
  • Renault Fluence ve Renault megane 3 uzaktan kumandalı sustalı anahtarlık yine tercih edilir ve beğenilirse Dacia Duster için tasarlanabilir.
  • Son olarak genelde çoğunluğun tercih ettiğim Renault Megane 4 sustalı anahtarlık bütün Dacia Duster serilerine göre ayarlanabilir.

Dacia hiç bir arabasında uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma özelliğini aktif etmedi. Resimlerde gördüğünüz bagaj butonunun işlevi bulunmuyor bastığınızda hissiyatı var bagaj logosuda mecut ancak elektrik tehsisatı çekilmediğinden aktif olmuyor çok uğraştık beyinden programlarına baktık nafiye sonuç alamadık.

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir