Menü Kapat

Dacia Duster yedek kart kopyalama

Dacia duster yedek kart kopyalama
Dacia duster yedek kart kopyalama
Dacia duster yedek kart

Arkadaşımın 2016 model eski kasa Duster`iri Sahibinden.Com aracılığıyla satmasının ardından İstinye Renault Mais yetkili satıcısından en son kasa Dacia Duster sipariş etmesiyle bende aracı yakından inceleme fırsatı buldum. 

Yaptığım izlenimlere göre Renalut Megane 4 modelinin elektronik ve yazılımlarını kısıtlayarak Dacia Duster`a entegre etmişler. Ülkemizde Eller serbest özelliği olarak bilinen fakat asıl adı Keyless Go olan özelliğin yanında Sandero Stepwayı sanki makyajlayıp piyasada satışa çıkarmışlar. 

Dacia Duster Offroad grubundaki görmüş olduğum paylaşımlar düşüncelerimi doğrular nitelik olup bence 2013 ve 2016 kasaları özellikle arazide daha kullanışlı olup sağlamlık bakımından üstündür. Asıl konumuz olan Dacia duster yedek kart kopyalama işlemine geri dönüp sizleri fazla sıkmadan konumu sonlandırmak istiyorum. 

Dacia Duster yedek kart kopyalama nasıl oluyor arabaya bir zararı var mı ?

  • İki gün önce Renault Megane 4 yedek kart kopyalama yaptık ortalama 15 dakika sürdü zaten bu programlamayı yaptıktan sonra Dacia Duster`i anlatma kararı aldım ki arabaya örnekleyecek olursak Renault Clio 4 ile Renault Captur gibi yani araçların elektronik aksamı ikizdir. Kopyalama bilgisiyarı bağladıktan sonra internet üzerinden dacia duster yedek kart kopyalayıp işlemi sonlandırıyoruz. 

Dacia duster kayıp  kart yapılabilir mi aracım evimin önünde kilitli halde servis 20 gün diyor ?

  • Kapının önünde kilitli vaziyette kalan Dacia Duster maymuncuk ile açılarak ( zarar verilmeden ) Keyless go yani eller  serbest kart programlaması yapılarak sizlere 1 saat gibi sürede teslim edilir. Bahsettiğim Dacia duster kart kopyalaması sonrası nerede olduğu belli olmayan uzaktan kumanda artık arabaya hiç bir müdahalede bulunamaz. 

Dacia Duster kartlı anahtar pili nasıl değişiyor ekranda pili değiştirin uyarısı çıktı yolda kalırmıyım ?

  • Dacia Duster kart anahtar arkasındaki logonun bulunduğu kapağı aşağı veya yukarı doğru kaydırın geçmedir açılacak ve altından yuvarlak siyah renkte bir koruma kapağı var onuda kaldırın pili göreceksiniz ” 2032 standart tartı pillerindendir değiştirip yolunuza devam edebilirsiniz.” 

Yani Dacia Duster kart tamiri yapabiliyor musunuz acaba yedek var onunla idare ediyorum ?

  • Evet youtube kanalımıza bakın Renault Megane 4 kart tamiri – Renault Clio 4 kart tamiri – Renault Megane 4 kart tamiri ve Renault Laguna Kart tamiri uzun zamandan beri yapıyor bu hizmeti veriyoruz şimdilerde henüz sorulmaya başlamadı lakin Dacia Duster Kart kopyalama ile beraber tamiride yapılacak. 

Yazımı sonlandırmadan önce bundan sonra üretilecek olan Dacia Sandero Stepway modelleride sanırım eller serbest kart anahtar sistemine geçeçek diye düşünüyorum. Yazımı sonlandırmadan önce birde şu sorunun cevabını büyük bir başlık altında vereyim.

Eller serbest renault kart sistemi nasıl çalışır

Eller serbest Renault – Dacia kart sistemi arabadan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesi ile başlar yaklaşınca elinizi kapı koluna attığınız anda açılmasıyla devam eder. Ceketinizin cebinde bulunan eller serbest özellikli kart sistemini çıkartmadan start düğmesine basarak araba çalışıp yürür. Eğer kart pili biter veya zayıflarsa bu özellikleri kullanamazsınız fakat pil olmadan kartı start düğmesine yaklaştırarak çalıştırıp yürürsünüz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir