Menü Kapat

vw golf 7 orjinal anahtar

vw golf 7 yedek anahtar

Araçlarını satanlar, galericiler veya emanet alındıktan sonra istenmeyerek kayıp edilmiş ayrıca manevi olarak çöküntüye sebebiyet vererek mahçup duruma düşüren olay için açıklama yapmak zorunda kaldığım 2016 volkswagen golf 7 orjinal anahtar yapısını, süreci ve işleyişini sizlere aktardıktan sonra konuyu sonlandırıp huzurlarınızdan ayrılacağım. Sizlerle yaptığım görüşme sonrası başınıza gelen can sıkıcı olaylardan kurtulmanıza vesile olduktan sonra bilgisayarımın başına geçtiğim için konunun başlığına takılmayın arabanız 2013 – 2014 – 2015 hatta 2017 modelde olabilir söylediklerim tamamını kapsar kısacası hepsi için kanundur. Örneğin büyük filo şirketlerinden arac kiraladınız sözleşmeyi okumadan varına yoğuna imzayı atıp anlaşma süresi doldu otomobili teslim edeceksiniz örneğin orjinal vw golf 7 yedek anahtar kayboldu yedeğiyle kullanıyordunuz ve kaybolduğunu unuttunuz o zaman şirket sizin kredi kartınızdan otomatik olarak 3,000 lirayı keser neden fatura bu kadar yüksek diye soracak olursanız kontak, kapı ve varsa depo kapağı dahil tüm şifreleri değiştirerek set halinde Almanya`dan sipariş edilecek maalesef kaybeden önce ülkemiz sonra siz oluyorsunuz. Peki ne yapacaksınız şimdi sorularınızın cevabını aşağıda bularak rahatyacaksınız hiç merak etmeyin!!!

2016 vw golf 7 orjinal anahtar kayboldu

Kayıp olabilir, tuvalete düşer, balık tutarken denize gider veya mangal yaparken ateşte yanabilir bu örnekleri kafamızdan vermiyoruz günlük yaşantımızda hepimizin hayatında olmuş veya olacak talihsiz olaylardır. İşlemi gözünüzde büyütmenize gerek yok kayıp olan volkswagen golf 7 orjinal anahtar arabının beyin ve gösterge bilgilerinden yok edilerek yenisi kayıt edilecek. Bilgisayara soksunlar, yetkili servise soksunlar veya arıza tespit cihazıyla ekspertiz yapsınlar hiç kimse dedikodu yapamaz çünkü orjinal volkswagen golf 7 anahtar kimlik bilgileri okunarak araba üzerinden çek edilir beyindeki kumanda bilgileri ile elinizdeki kumanda bilgileri uyuştuktan sonra tartışmaya açık konu kalmayacaktır.

golf 7 yedek anahtar kapıları açmıyor

Senelerce evin bir köşesinde kalsa bozulacak kadar kötü malzemeden üretilmediğine adım kadar eminim peki neden” volkswagen golf 7 yedek anahtar kapıları açmıyor ” diye söyleniyorsanız çözümü aslında basit sadece pili değiştirin sonucu göreceksiniz. Üzerinde cr 2025 panasonic marka pil bulunuyor siz farklı markalarda kullanabilirsiniz direk çalışacak ama kırmızı ışık yandığı halde arabayı çalıştırıyor kapıları açmıyorsa o vakit 15 dakikanızı ayırıp bizlere uğramalısınız online kodlama yapıldığında çözülecek kesinlikle yenisini sipariş ettirmeyeceğiz.

Volkswagen golf 7 anahtar kodlama

Bilmeyenlerin bazıları beyin sökülecek bazıları 3 saat araba burada kalacak veya olmuyor sipariş edeceğiz diyerek insanları oyaladığını gördüm. Açık ve net söylüyorum hangi model olursa olsun volkswagen golf 7 yedek anahtar kopyalama veya kodlama artık ikiside aynı anlamı taşıyor 15 dakikadır üzerine tartışmalar, konuşmalar ve fikir sunuşlar anlamsızdır. Ülkemizdeki distribütörler Çin`den ( hepsi değil kalitelileride var ) buluyorlar kötü, ucuz ve kullanışsız ürünleri piyasaya dağıtıyorlar bende sonuçta tüketiciyim şahsi fikrim orjinal kullanın gerek siz gerekse sizden sonra arabanızı sattığınız kişiler senelerce problem yaşamasınlar.

vw golf 7 orjinal anahtar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir