Menü Kapat

toyota corolla keyless anahtar

toyota corolla orjinal smart anahtar

Daha önce çok defa Toyota Auris ve Toyota Avensis modellerine programlama yapmıştım özellikle bekledim dükkanımızın önüne gelmeden araba üzerinden kodlama işlemini bitirip video çekmeden üstün kötü tanıtmayayım diye sabır ettim durdum nihayet kasko şirketi tarafından yönlendirilen Toyota Corolla araca keyless go anahtar çoğaltma işlemini tamamladıktan sonra resimlerle beraber tanıtıcı video alma fırsatı buldum. Sigorta şirketi tarafından yönlendirildiği ve kendi bütçesinden ödenek çıkmayacağına emin olan Toyota Corolla sahibi müşterimiz rahat tavırlar içerisinde kafasına takılan soruları bizlere aktarıyordu. Klasik olan hemen her araç sahibinin merak ettiği o kutsal soruyu sordu “ MURAT USTA KAYIP ETTİĞİM TOYOTA COROLLA SMART ANAHTAR ARABAYI AÇIP ÇALIŞTIRACAK MI ? ” Konumuzu okuyan arkadaşlar videomuzu izlediğimizde orada zaten kısaca anlattık Toyota Corolla Smart Anahtar tamamen elektronik bir yapıya sahip olduğundan dolayı mekanik sistemine elimizi süremediğimiz için ( zaten bulunmuyor ) beyin üzerinden arabaya istediğimiz gibi müdahalede bulunabiliyoruz. Nedir müdahaleler ne yapabiliyoruz daha fazla açıklayayım ama bizim makinelerimiz sadece arızasıları okur, siler, uzaktan kumanda kodlaması yapar ve immobilizer açar kapatır zaten istedek bile arabanın diğer donanımlara erişim sağlayamıyoruz.

  • KAYIP OLAN TOYOTA COROLLA KEYLESS ANAHTAR İPTALİ
  • KAYIP DURUMUNDA OLAN VE DAHA SONRA BULUNAN TOYOTA COROLLA AKILLI ANAHTAR ARAÇ ÜZERİNDEKİ BLOKESİ ÇÖZÜLDÜKTEN SONRA TEKRAR KULLANIMA AÇILIR.
  • AKTİF ŞEKİLDE KULLANILAN TOYOTA COROLLA ARACA SMART ANAHTAR YEDEKLEME. ( ORJİNAL )
orjinal toyota corolla keyless anahtar
orjinal toyota keyles go anahtar görseli

Toplamda üç maddeden oluşan söz konusu işlemlerin ortalama maksimum süresi 20 dakikadır. Müşterimiz istinye Migros`un içerisinde kahve içip gelene kadar biz toyota corolla keyless anahtar kopyalama yaparak arabayı resimleyip sigorta şirketine ürünün faturasını göndererek işlemleri başlattık.

Toyota corolla keyless anahtar ( smart key ) ödeme aşamaları: Yetkili servisteki işlemlerin sürümcemede kalması, ürünün sipariş edilip beklenmesi ve ücretin 5.000 ve 7.000 bin lira gibi tutarlara çıkması tercih edilmemizdeki en büyük etkenlerin başında geliyor. Yan sanayi veya replika üretimi nedense çıkmamış olan Toyota Corolla`nın keyless go özellikli smart anahtarı %100 orjinal olduğundan gerek yetkili servis gerekse bizim tarafımızdan işleme koyulması ne araç sahibini nede sigorta şirketini bağlamaktadır burada önemli olan işin orjinal standartlarında uygun maliyetle çözülmesidir.

Toyota Corolla smart anahtar kopyalaması ve güvence

Senelerdir biriken çevremiz, referanslarımız ve sosyal medyadaki hesaplarımızdaki memnuniyetlerle beraber paylaşımlarımız bize olan güven problemini ortadan kaldırsa bile belli miktarda tereddüt yaşayan insanları aydınlatmak bizim vazifelerimizin başında gelmektedir. Toyota corolla yedek anahtar konusunda araç bize teslim edildiğinde size farklı odalarda bekletmiyor veya arabanızı alıp başka yere götürmüyoruz sizler bizim yanımızda hatta çoğu zaman yan koltuğumuzda oturuyorsunuz, zaten immobilizer anahtar kopyalama işlemi elektronik ortamda gerçekleştiği için cihazların ekranında arabanın üzerine kayıtlı olan kumanda sayıları belirgin şekilde göz önüne çıkmaktadır. Cihazın üzerindeki menülerin içerisindeki ” HAFIZADAKİ ANAHTAR SAYISINI GÖSTER ” sekmesine tıklandığında ne kadar kumanda ne kadar immobilizer kayıtlı görebiliyor hatta sizlere resim çektiriyoruz.

Toyota Corolla Anahtar Çalışmıyor

Dünyada bozulmayan ve tuş takımlarının basmaya dayanamayıp düşmesinden başka arıza yapmayan ilk ve tek ürün olan Toyota Anahtarı standart şeklide kullanıldığında araba hurda olup perte çıkana kadar görevini yerine getirir. Mesela Toyota Avensis keyless anahtar üzerindeki butonları lastikten değil plastikten yapmışlar yani artık tuşları bile kopmuyor o sebeple eğer toyota anahtar çalışmıyor diyerek canınız sıkılıyorsa bence takmayın pili bitmiştir değiştirince tabiri caizse saat gibi devam edecektir. Suya düşer, ateşe girer veya yüksekten yere atılır o zaman farklı onun için ürün iyi ustaların tezgahında tamir edilecek onu sözüm yok lakin istisnalar kaideyi bozmayacaktır.

toyota corolla smart anahtar

Toyota Corolla akıllı anahtar pili, değişimi ve aracın çalıştırılması

Yazımızın içerisindeki kısa videoyu izleyin orada toyota corolla akıllı anahtar pili bittiğinde aracı nasıl çalıştıracağınız pratik olarak sizlere aktarıldı lakin ben yine tekrarlıyayım, anahtarlık halkasının geçirildiği parçayı smart key üzerinden çıkartın kapıyı kilit yuvasından açtıktan sonra start düğmesine toyota logosu düğmenin üzerine gelecek şekilde basıp aracını çalıştırın. Toyota corolla keyless anahtar pili cr 1632 olup fiyatı 20.00 liradır. Bulamıyorum, araştırdım veya buralarda yok diyorsanız iletişime geçin kargo ile gönderip sorununuzu çözelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir