Menü Kapat

Volkswagen Golf 7 yedek anahtar

Alt taraftaki videoda izleyeceğiniz Volkswagen Golf 7 yedek anahtar hizmetini istanbul Sarıyer mahallesinde hikamet eden Hasan beye iş yerinin bulunduğu yerde hizmet verdik. Golf 7 anahtar için daha önce yaptığı araştırmalar neticesinde bana ulaşan Hasan beyin aracını ne hikmetse onlarca Golf 7 immobilizer anahtar kodladığımız halde o gün yapamamıştık. Online sistemden kaynaklı bir sorun olduğunu düşündüğümden dolayı kendisine yeni gelecek cihaz güncellemesini beklememiz gerektiğini söyledim ki tek seferde kodlamayı tamamladığımızda haklı çıktığımı anladım.

Güvenini kazandığım Serkan bey yaklaşık bizi bir ay bekledi ve giderken ” am2an Murat sana güveniyorum ne olur gelir gelmez bana haber ver bu işi çözelim Allah korusun buda kaybolursa mahfolurum ” dedi. İnstagram hesabimizdan ( @otoanahtari ) bizi takip edip programlamasını yaptığımız immobilizer anahtar görsellerini devamlı beğendi bizde ona verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğuyla hakkımızı alıp kendisine veda ettik. Evet aracin immobilizer sistemini online olarak güncelledik ve araç başında olmayan volkswagen golf 7 uzaktan kumanda sayısını 2 olarak sisteme tanıttık.

volkswagen golf 7 kilit seti
Volkswagen golf 7 kilit set

Golf 7 anahtar kilifi : Şuan üretimi yok lakin ihtiyac halinde iletişime geçen müşterilerimize yardımcı olduk stoklarımızda bulunan uzaktan kumandaların dışını söküp sizin işiniz görülsün diyerek müşterilerimizin sorununu çözdük. Kisa bir süre içerisinde Golf 7 anahtar kabi orjinal olarak stoklarımızda olacak daha uygun fiyatlarla yine ürünü sizlere sunacağız acil durumlar için yinede bizden temin edebilmeniz mümkündür.

Golf 7 yedek anahtar fiyati : İşini bilende bilmeyende anahtarı programyan veya programlayamayan herkes telefonda tabiri caizse kusuruma bakmayın sallıyor. Dükkanına gidiyorsunuz yok bu araç olmaz, yok bunun programı sorunlu, beyni sökmek gerekiyor, siparis edeceğiz gibi tamamen asilsiz saçma sapan cevaplarla insanlar mağdur ediliyor. Biz şuanda orjinal volkswagen Golf 7  anahtar fiyatını dört yüz elli lira olarak güncelledik fakat zaman zaman distribütörlerde uygun fiyatlı ürünleri gördüğümüzde adetli alıyor fiyatı düşürüyoruz.

volkswagen golf 7 orjinal anahtar
Volkswagen golf 7 anahtar

Volkswagen golf 7 uzaktan kumanda pili : Diğer uzaktan kumandalarla aynı pili kullanan Almanya Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen modellerinde 2025 pil kullanmıştır.

Volkswagen Golf 7 kapi ve kontak kilit seti değişikliği yapılabilir mi ?

Genelde çantası çalınan ve evine hırsız giren müşterilerimizin tercih ettiği bir yoldur. Dairesini değiştiren ve evinin kapi kilitlerini değiştiren kullanıcılarla mantık olarak aynidir. Eğer başına bu şekilde talihsiz bir olay geldiyse aracın kapı ve kontak kilit seti değişikliğine gidin bu sayede artık aracınıza hiç bir şekilde giriş yapamaz.  Hırsızlık olaylarında kaçınılmaz güzel bir hizmettir ayrıca aşağıda parçaların görsellerini inceliyebilirsiniz.

Anahtarlara fisildayanadam

Murat Celik

0532 637 79 15 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir