Menü Kapat

Hyundai Getz Kumandalı Anahtar

hyundai getz için kumandalı merkezi kilit modülü

Bugün bizim için küçük ama hyundai getz kullanıcıları için büyük bir sorunu ele alacacağız. Günümüzde uzaktan kumandalı oto anahtarı zaten son derece yaygın, bırakın kumandayı susta yay mekanizması olmayan anahtarları bile artık kimse kullanmak istemiyor. Hyundai getz araçlarının boş modellerinde uzaktan kumanda sistemide yok, bu içler acısı bir durum, yani sadece full paketlerinde kumandalı anahtar var. Düşünün 2005 – 2006 model araç satın aldınız lakin size verilen anahtar tofaş anahtarı gibi, immobilizer yazılım var fakat kapı kilidini çevirerek aç kapa yapıyorsunuz bu durum hoşunuza gitmez elbette, google da küçüçük bir araştırma yaptıysanız zaten bizlere ulaştınız demektir. Hyundai getz merkezi kilit sistemi ile ilgili yaptığımız bir çalışmayı youtube’da paylaşmıştık, guzel bir çalışma olmuştu. Sizde eğer bir hyundai getz kullanıyorsanız ve aracınızda kumanda sistemi yoksa yapılacak işlem aslında çok basit. Video’da zaten açıkça göründüğü gibi önce aracı aç kapa modülü takılması gerekiyor, böylece uzaktan kumanda ile kilitleyip açılabilir, sonrasında beğendiğiniz original hyundai getz kumandalı anahtarı uyarlayabiliriz.

Hyundai Getz Orjinal Kumandalı Anahtar

hyundai getz kumandalı anahtar
orjinal hyundai getz kumandalı anahtar

İnternet sayfamızdan bize ulaşan bir müşterimiz getz aracı ile dükkanımıza geldi, araç full paket olduğundan kumandalı anahtarı zaten vardı hyundai getz orjinal kumandalı anahtar son derece sağlam bir yapıya sahiptir kullanıcısını üzmez fakat çivi gibi uzun olduğundan taşıma zorluğu oluyor açıkça söylemek gerekirse, insanlar artık sustalı anahtar bile kullanmak istemiyor hatta star stop yani anahtarsız çalıştıma sistemi takılabilir mi takılırsa onu uyarlayalım diyerek son teknoloji ürünleri sunmamızı bekliyorlar. Kullanıcımız hyundai i20 sustalı anahtarı çok beğendiğini hyundai getz aracına yaptırmak istediğini daha önce telefonda dile getirmişti. Bizde kendisini davet ettik. Yaklaşık 25 dakika gibi kısa sürede muhabbet eşliğinde işmizi bitirip hyundai getz sustalı anahtarı sahibine teslim ettik. Müşterimiz yüzünde tebessüm ile teşekkür, dilekleri iletip dükkanımızdan ayrıldı. Yapılan işçiliği aşağıdaki görselde incelemeniz mümkün, umarım sizlerde beğenirsiniz.

Hyundai getz merkezi kilit fiyatları

Oto elektrik ve aksesuarcılardan alıp montajını yaptığımız hyundai getz kumanda sistemi sonrasında arabanın kullanımı anlam kazanıyor. Yedek parça fiyatı 90.00 lira olan kumandalı sistemin montaj fiyatı hariçtir. Şöför kapısına küçük hareket pompası yerleştirildikten sonra ortalama 50 metreden uzaktan kumanda üzerinden kilitlenip açılabilen hyundai getz anahtar modellerimiz bugün ülkemizin dört bir yanında kullanılmaktadır. Yukarıda izah ettim resimleri inceleyip dikkatlice baktığınızda bana hak vereceksiniz özellikle Citroen ve Peugeot modellerinin orjinal anahtarlarından çok daha kaliteli olan bu uygulamaya sahip olabilirsiniz sadece sizlerden istediğimiz bize arabayı çalıştırdığınız orjinal hyundai anahtar ulaştırmanızdır. Aracın üst kasası olarak bilinen Hyundai Accent Era için söylediklerimiz ve anlattıklarımızın hepsi geçerlidir dükkanımıza gelen Accenet Era için gerçekleştireceğimiz uygulamayı yine aynı şekilde tüm şeffaflığıyla sizlere aktaracağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir