Menü Kapat

volkswagen polo anahtar kayıp

2017 model vw polo orjinal anahtar

Sabahın ilk saatlerinde asansör boşluğuna düşen volkswagen polo anahtar için arayan müşterimizin problemini nasıl çözdüğümüzü sizlere anlatarak farklı zaman ve hallerde böyle musibetleri maddi manevi en az zararla atlatmanıza vesile olmak için bilgisayarımın başına oturdum. Önceki konumuzda ihtiyacı volkswagen polo yedek anahtar olan insanlara açıklamalarda bulunmuştuk orada tedirgin veya titiz insanların araçlarını yedeksiz kullanmak istemedikleri için nerede hatta nasıl kaliteli işçilikle uyguna kopyalama yaptıracaklarını anlatmıştık şimdi ise kayıp volkswagen polo anahtar hangi aşamalardan geçilerek yaptırılabilir onu izah ederek aydınmanıza yardımcı olacağız.

Volkswagen Polo anahtar kayboldu lüften bana yol gösterin ?

2017 model vw polo orjinal yedek anahtar
vw polo orjinal yedek anahtar

Volkswagen polo araçların anahtarı kayıp olduğunda kapıda bulunan kilidinin şifreleri maymuncukla okunarak bilgisayarla kesilebiliyor. ( eskiden kapı kilidini söküyorduk artık sökmüyoruz ) Sonra eğer araba 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 ve 2009 yılları arasında üretilmiş eksi kasa diye tabir edilen modellerdense immobilizer anahtar kopyalama cihazı ile bağlanılarak 48 Cripto megamos ham çip kapıdaki şifrelerin okunmasıyla elde edilen kumandalı veya normal olan anahtara yerleştirilerek araba üzerinden kodlama ( tanıştırma ) yapılarak çalıştırılacak hale getirilir. Dünyadaki bütün Volkswagen, Seat, Skoda, Audi ve Porsche araçlar kodlama esnasında programa dahil edilmeyen gerek kumandalı gerek kumandasız anahtarlar iptal olur işlem gerek yetkili serviste gerek bizim dükkanımızda yapılsın fark etmiyor o sebeple çalınan, nerede olduğu bilinmeyen hatta ayrıldığınız eşinizde veya kavga ettiğiniz akrabanızın elinde olan volkswagen anahtar arabanızı çalıştırmayacaktır. 2011 – 2012 ve 2013 modellerde program farklı işliyor bundan 4 ay öncesine kadar gösterge ( kilometre saati) sökülüyordu en son çıkan güncellemede arabaya ulaşabiliyorsak onuda sökmüyoruz lakin şehir dışından işini yaptıramamız mağdur olmuş insanlar gösterge saatini ve şöför kapısındaki kilidi gönderebilirlerse arabaya uzaktan immobilizer anahtar yapabiliriz. 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 ve 2019 yıllarında üretilmiş yüksek modelli volkswagen polo araçlara yedek anahtar çoğaltma yaptırabilirsiniz komple kayıp için şuan desteğimiz bulunmuyor özellikle ihateleden alınacak kişilerin dikkat etmesini öneririm.

2015 volkswagen yedek anahtar fiyatı

Volkswagen yetkili servislerinde volkswagen yedek anahtar fiyatı 1.200.00 liradır ancak kapıları kilitli halde yetkili servise kurtarıcıyla götürülen arabaların fiyatları yaklaşık olarak 4.500 lira tutmaktadır. Özellikle kaskosu olupta benim kafam rahat nasıl olsa kasko karşılıyor diyerek arabasını servise çektirenler için söylüyorum arabalarınızda hasar kaydı olacağını ve indiriminizin bozulacağını unutmayınız.

2016 Volkswagen polo yedek anahtar fiyatı

Yedek anahtar açılımını sizlere daha önce yapmıştım kumandası olmasın arabayı çalıştırsın yeter mantığıyla bakıldığı için dara düştüğünüzde kullanmanız amacıyla sadece immobilizer kopyalama prosedürünü tamamlayarak teslim ettiğimiz çipli 2016 volkswagen polo yedek anahtar ücretini bir kaç ay sonra açıklayacağım çünkü şuanda yeni nesil volkswagen araçlara kumandasız yapılamamaktadır.

Volkswagen anahtar değişimi

Başlık altında söyleceğim çok şey var değişim deyince uç tarafı kıralan volkswagen anahtarlar dış kabı ( kasası ) değişerek yenilenir değişime birinci örnek olabilir, Volkswagen Passat b8 anahtar ve Skoda Superb anahtar üzerindeki plastiklerin nikelaj yani krom parçalarla değiştirilmesi değişime ikinci örnek olur sonuncusu ise örnek veriyorum Volkswagen scirocco, volkswagen jetta, volkswagen golf 6, Seat ibiza, Skoda octavia veya Seat leon araçlara yeni nesil volksawagen Golf 7 anahtar kodlayıp yeni modele çeviriyoruz sizlerin isteğine göre gerek değişim gerekse dönüşüm hepsini gerçekleştiriyoruz.

Volkswagen polo anahtar kopyalama

Hiç bir volkswagen polo anahtar araba olmadan kopyalama yapılamaz sadece mekanik dediğimiz uç tarafını çıkartabilirler onunla arabanıza girerler lakin çalıştıramazlar. Zaman zaman eşimin aracına dinleme cihazı yerleştireceğim, kuzenime şaka yapacağım veya çocuğumun arabasını aramam gerekiyor diyerek bizlerden yardım istediklerinde şiddetle reddediyor kesinlikle destek vermiyoruz fakat etrafınızda bu tarzda insanlar olabilir volkswagen polo anahtar kopyalama konusunu irdelerken hep çalıştırma üzerinde durduk böyle insanın aklına dahi gelmeyecek istekler oluyor dikkatli olmalısınız.

İstanbul dışında veya yurt dışında bulunan volkswagen polo araç için anahtar yaptırma !!!

Bize ulaştınız ancak arabayı getirme imkanınız bulunmuyor mesela Amasya, Trabzon, Rize, Bilecik, Yalova, İzmit, Kocaeli, Almanya, Erzurum, Kefken, Kandıra, Adapazarı, Sakarya, Ordu, Kastamonu, Sinop, Antalya, Alanya, Erzincan, Elazığ ve Ankara`da mağdur kaldınız bizlerle iletişime geçerseniz size en yakın ustanın iletişim bilgilerini verebiliriz uzaktan yapılacak müdahale olmadığından somut dokunuşların şartı bulunan vw polo için usta arabanızın bulunduğu yere gelip işinizi çözer.

Volkswagen polo anahtar çalındı

Eğer vw polo marka aracınızın anahtarı çalındı veya art niyetli bir şekilde alınıp zimmete geçirildiyse suç duyurusunda bulunun ama muhatab olmak istemiyorum derseniz arabayı bize veya yetkili servise götürün online programlama talimatını başlattığınızda arabanın başında olmadığı için kontağın görmediği bütün anahtarlar iptal olarak araba birdaha onları görmeyecektir, gelip denediklerinde göstergede ” immobilizer active ” uyarısı alıp arabayı çalıştıramayacaklardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir