Menü Kapat

Fiat fiorino anahtar

fiat fiorino orjinal anahtar

Güzel sorular veya mailler bizlere ilham vermeye devam ediyor şimdi fiat fiorino kumandalı anahtar ihtyacı bulunan müşterimizin tarafımıza sorduğu mantıklı sorulardan yola çırak Fiat Fiorino aracı olan insanların immobilizer ve kontak arızalarının sebepleriyle beraber sonuçlarını sizlere aktaracağız.

Selamunaleykum 2009 Fiat Fiorino  3 Button anahtarlı  aracım var bunun frekansı 433 MHZ’midir ,birde piyasada marelli ve delphi  var siz hangisini kullanacaksınız bunların arasında  marka olarak kalite farklılığımı var bu isimler kullanımda farklı olursa sorun yaratırmı? ELECTRONİC CODE  ve .MECHANİCAL CODE ’em var aracımın illa size gelmesimi gerekir? cevaplarsanız sevinirim.

Evet 2009 model fiat fiorino anahtar için yukarıda yazdığınız frekans doğrudur 434 mhz ile yayın yapıyor. Magnetti marelli ve Delphi bildiğiniz gibi yedek parça üreticisidirler İtaly üreticileri bütün arabalarında zaman zaman Magnetti marelli beyin kimi zamanda Delphi kullanmaktadır. Fiat Fiorino, Fiat Doblo ve Citroen Nemo araçlar Delphi beyin kullanır. Delphi beyinler için Delphi marka kumanda tercih edilmeli aksi halde arabaya programlanmaz. Bizim kullandığımız ürünler arabasına göre değişiklik göstermektedir örnek veriyorum Fiat 500L yapcaksak onun beyni Magnetti marelli Fiat Fiorino anahtar kopyalama yapacaksak Delphi kullanıyoruz.

Fiat Fiorino araçlarda ELECTRONİC CODE ve MECHANİCAL CODE farkı

Mesela dükkanımıza tesadüfen gelen müşterilerimizden bir tanesi Fiat Fiorino yedek anahtar kopyalama yaptırmak istedi biz ona Electronik kodu veya Mekanik kodu kodu ( asıl ismi kod kartıdır) var mı diye sormuyoruz çünkü elinizde zaten arabayı çalıştıran bir tane orjinal fiat fiorino anahtar mevcut onun mekanik ucundan kopya çekerek yeniyi üretiyoruz, elektronik kısmına gelince bilgisayarı arabaya bağladığımızda beyindeki tüm bilgilere erişim sağladığımız için hepsini çözüyoruz o yüzden bizim ihtiyacımız yok yetkili servis haricinde işlem yaptıracaksanız sizinde işinize yaramayacaktır.

Fiat araçlarda Elektronik kodu ve Mekanik kodu kartı neden var ?

Yetkili servisten satın alınan araçların tamamında ( Fiat modelleri için söylüyorum ) kod kartı vardır. Araç sıfır alındığında faturaları ve kitapçıklarıyla beraber hepsi ilk sahibine teslim edilir, günün birinde Fiat Fiorino orjinal anahtar kayıp olduğunda yetkili servise danıştığınızda sizden kod kartını istiyecek eğer ibraz edemezseniz ekstra olarak sizlerden ücret talep edilecektir. Kod kartı olmayan arabalara Bursa`dan kart çıkartılacağı söylenir o kart gelmeden arabaya işleme başlamazlar. İlla yetkili servise iş yaptırmak istiyorsunuz ama elektronik ve mekanik kodunuz yok o zaman dürüst olduğunu düşündüğünüz oto anahtarcısı arabanızla gittiğinizde kod kartını sizlere verecektir.

Fiat Fiorino yedek anahtar yaptırma

Fiat Fiorino arabalarda kumandalı ve kumandasız olarak diğer otomobil üreticileri gibi iki adet üretilmiştir. Ruhsat sahibi kumandasız olanı kumandalı yaptırmak isteyebilir ancak içerisindeki yazılım müsade etmediğinden dolayı üçüncü Fiat Fiorino sustalı anahtar arabaya eşleştirilebilmektedir, diğer bir husus kumandasız olanı kayıp eden kişi veya kişiler araç yeniden programlanarak iki kumanda kullanılabilir hale getirilebilmektedir.

fiat fiorino yedek anahtar yaptırma fiyatları

Fiat fiorino uzaktan kumandasız yedek anahtar fiyatı 90.00 lira kumandalı camların kapanması veya açılma özelliği dahil olmak üzere 200.00 liradır. Lakin çok rica ediyorum konunun altına güncel fiyatları sorarak bizlerden güncel listeyi isteyin. Telefonda veya dükkanımıza gelen hiç kimseyle fiyat konusunda ikilem yaşamak istemiyor işimizin titizliği, ürünümüzün kalitesi ve esnaflığımızla duyulmak istediğimizi her daim hayrıkıyoruz.

47 Comments

 1. ALİ KEMAL TANIŞ

  ÜSTAD 2012 FİORİNO İÇİN GÜNCEL FİAT LİSTESİNİ ALABİLİR MİYİM? UZAKTAN KUMANDASI VAR YEDEK ANAHTARI ALDIĞIMDA YOK DEMİŞLERDİ. HEM NORMAL ANAHTAR HEM DE UZAKTAN KUMANDALI ANAHTAR FİYATINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

  • oto anahtar

   Ali Kemal bey anlaşılır, gayet açık ve net sorunuz için teşekkür ediyorum. Sizden sonraki internet kullanıcılarına örnek olmasını diliyorum. Fiat Fiorino anahtar ve Fiat Fiorino uzaktan kumandalı yedek anahtar fiyat bilgisini ayrı ayrı tarafınıza ulaştırdım.

 2. merve

  merhaba, fiat fiorino 2016 model, yedek anahtari yoktu aldigimizda simdi olan anahtari da kaybettik. sifirdan yaptirmanin fiyati nedir acaba?

  • oto anahtar

   Merve hanım çok geçmiş olsun. Fiat fiorino anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık ayrıca bizden hizmet almanız önemli değil lakin mutlaka işlem sonunda Fiat Fiorino 2016 yedek anahtar yaptırın kenarda dursun.

  • oto anahtar

   Tayfun bey Fiat Fiorino anahtar kopyalaması ve çoğaltma işlemi için aracın ruhsat sahibi olmalı ve araba ile dükkkanımıza gelmelisiniz. Ayrıca Fiat Fiorino kumandalı anahtar ve Fiat Fiorino yedek anahtar ücretleri ayrı ayrı tarafınıza gönderilmiştir.

  • oto anahtar

   Engin bey gayet tabi Fiat Fiorino anahtar uzaktan kumandalı şekilde yapılabiliyor. Ayrıca düz oto anahtar yani içinde immobilizer çipi bulunan araba anahtarı fiyatları uygundur. Mail adresinize bilgi yolladık.

  • oto anahtar

   Halis bey hayırlı günler diliyorum Fiat Fiorino yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık. Bu işlem için arabanın başına gelmemiz gerekiyor veya sizin uğramanız lazım.

 3. Metin aydemir

  Merhaba 2014 model fiat fiorino emoşin marka orjinal anahtarımı kayıp ettim nasıl yardımcı olabilirsiniz hayırlı çalışmalar dilerim

 4. Zühtü DAĞTEKİN

  Murat Bey merhaba,
  2016 model auris 1.33 araç aldım , anahtarları yok. anahtar oluşturabilir misiniz? maliyeti ne kadardır?

 5. Ufuk goksu

  Iyi gunleral orjinal anahtarımı kayıp ettim nasıl yardımcı olabilirsiniz hayırlı çalışmalar dilerim 2011 fiorino 3 kapili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir