Menü Kapat

Volkswagen polo yedek anahtar

Volkswagen 2001 yılından beri çok değişti her iki üç senede bir kasası makyajlanan otomobilin uzaktan kumandalı merkezi kilit ve anahtar çeşitlilikleri o kadar fazlaki hepsinden tek tek bahsedersem sıkılacağınızı düşünüyorum o sebeple bazı modellerin üzerinde durup genelleme yaparak devam edeceğim.

2005 yılından başlıyorum…

Uzaktan kumandasız olarak üretilen volkswagen polo anahtar üzerinde bulunan basma yerini insanlar uzaktan kumanda sanıyor ve telefona sarılıp bizi arıyorlar aracım uzaktan kilitlenip açılmıyor diye tabiki açılmaz çünkü içindeki pil sadece aksesuar olarak tasarlanan ve Volkswagen Anahtarı üzerindeki ampulün yanmasına yarayan basit bir düzenektir arabınızı kilitleyip açmasını beklemeyin. Bu arabalarda uzaktan kumanda sonradan oto elektrikçiler tarafından takılan uzaktan kumandalı merkezi kilitler mevcut montajı dahil 250.00 liraya takıyorlar. Taktıkları bu ürünler çok sıradan ve basit orjinal bir görünüm istiyorum diyorsanız 90.00 liradır. Uzaktan kumandaların dışında bana ” üstadım araba anahtarı fiyatlarınız nedir diye soracak olursanız Volkswagen polo kontak anahtar fiyatı immobilizer kopyalaması dahil 85.00 liradır. Sadece küçük bir dip not koymak istiyorum 2005 – 2006 – 2007 ve 2008 yıllarında üretilen full donanımlı Volkswagen Polo modellerinde ( otomatik vitesli veya manuel vitesli ) fark etmeksizin fabrikasyon uzaktan kumanda mevcut sustalı anahtar diye tabir ettiğimiz iki butonlu yapıya sahiptir onunda ücreti 230.00 Türk lirasıdır.

Volkswagen Polo Yedek Anahtar fiyatları

Volkswagen polonun model model hepsinin fiyatlarını hem girişte hemde konumuzun ortasında dile getirdim lakin birde bu işin güvenlik derecesini ve zaman kavramını ele almak istedim. Genellikle aile arasında ve satış sırasında aklımıza gelen Polo Yedek Anahtar kopyalama ( halkımız çıkartma ve çoğaltma ) diyor en fazla 20 dakikada tüm özellikleri arabada aktif olmak şartıyla hazırlanır. Şuanda ülkemizdeki bütün arabalara müdahale edilebilirhalde yani biz yetemiyoruz servise gideceksiniz demiyoruz.

Kaskomu kullanarak volkswagen polo araç anahtarı hizmeti almak istiyorum

Yapılan işlemde bir usulsüzlük olmadıktan sonra ( yaptırmadan fatura ) keseceğimiz hizmetin bedelini kasko ve sigorta şirketleri ruhsat sahibinin hesabına ortalama 15 iş günü içerisinde yatırıyor. Yüzlerce insan bu güzel hizmetten faydalandı ancak hasar indiriminin azalmaması ve arabanın siciline zeval gelmemesi adına bizim gibi işletmelerden yardım almanızı öneririm. Kasko kesinlikle karşılayacak mı sonra mağdur olmayayım diyerek kendinizi merakta bırakmayın işlem sırasında dükkanımızın önündeki iş resimleri, fatura ve tahsilat makbuzu sigorta yetkililerine yeterli geliyor.

Not: Lütfen k.d.v ( katma değer vergisini ) karşılamak şartıyla hizmet tutarının üzerinde resmi evrak istemeyin. Yanlış anlamayacağınızı umuyorum siz dürüst olabilirsiniz ilk defa kasko ile çalışıyorda olabilirsiniz güvenimiz tam lakin işin miktarı neyse fatura odur.

2010 yılında yenilenen Volkswagen polo Anahtarı

Uds diye tabir ettiğimiz bir model 2010 ve 2013 yıllarında üretildi uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma özelliği gözümüzden kaçmadı. Araba her ne kadar iki adet uzaktan kumandalı sustalı anahtar ile beraber satılsada seneler sonra yedek kopyalama hizmeti aldığınızda uzaktan kumandasızda yaptırma imkanınız bulunuyor ücreti 90.00 lira ile 100.00 lira arasındadır. Hayır yedek dahi olsa orjinalinin dışına çıkmayalım ben uğraşamam uzaktan kumanda olsun diyorsanız onunda ücreti 230.00 liradır.

Volkswagen polo anahtar özellikleri

Çok fazla bir özelliği bulunmuyor sadece kilitleme butonuna basılı tutulduğunda camlar kalkar açma butonuna basıldığında camlar açılır ancak burada dikkat etmeniz gereken husus var o da volkswagen polo orjinal anahtar bagajda kalma durumudur başınıza gelmesini istemem çünkü sadece bagajı açtıp işinizi bitirdiğinizde bagajın kenarına koyduğunuz oto anahtar unutulup kapak kapatıldığı zaman araba otomatik olarak kilitlenmiş oluyor neden çünkü siz açma butonuna basmadınız sadece bagaja yetki verdiniz o yüzden dikkatli davranın sonra şehir merkezinden uzakta kendinizi zora sokabilirsiniz.

volkswagen polo anahtar - volkswagen polo orjinal anahtar - volkswagen polo yedek anahtar - volkswagen polo anahtar kayboldu - volkswagen polo orjinal anahtar kopyalama - vw polo anahtar çoğaltma - volkswagen polo anahtar çıkartma
Volkswagen polo anahtar

Volkswagen Polo Anahtar Kodlama

Volkswagen Polo modellerinin 2015 ve sonrası hariç tüm kasalarının immobilizer anahtar kopyalama işlemi araba üzerine makine ( bilgisayar programlama ) bağlamadan yapılabilmektedir günümüz teknolojisinde önüne geçilemez bir durum olduğundan dolayı sizinde biraz titiz davranmanız gerekiyor. Lakin 2015 ve üzeri hiç bir Volkswagen Polo kodlama ve programlama işlemi yapılmadan yedek anahtar kodlamaya izin vermez. Normal şartlarda aracın sahibi kimse tüm işlemleri yaptırmaya yetkili kişide odur yetkili servis dahi aracın sahibini görmeden sipariş edilen hiç bir ürünü vekalet olmadan teslim etmiyor aynı itinayı gösteriyoruz.

Bizden alabileceğiniz yardımlar!!!

 • Volkswagen polo kontak anahtar kaybı
 • Volkswagen polo yedek anahtar suya düştü
 • Volkswagen polo anahtar çalındı
 • Volkswagen polo kontak arızalandı
 • volksawagen polo anahtar dönmüyor
 • Orjinal volkswagen polo anahtar kopyalama

Volkswagen Polo anahtarı kontakta neden dönmez ?

Volkswagen polo değil bütün hepsinde Audi, Skoda ve Seat modellerinide katıyorum hepsinde ” KONTAK ANAHTARININ DÖNMEMESİ ” hastalığı mevcut nasıl çözülebilir.

genellikle direksiyon kilidinin neden olduğu hadise.
kontak anahtarı çıkıkken direksiyonun çevrilerek direksiyon kilidinin kitlenmesinden sonra tekrar anahtarı takıp çevirmeye çalışıp çevrilememesi şeklinde medyana gelir.
çözüm için direksiyon hangi yöne çevirirken kilitlendiyse bir elle o yöne 1-2 derece hafif zorlayıp mekanizmadaki boşluğu ortalarken diğer elle aynı anda anahtarı çevirmek sistemi çözecektir.

https://eksisozluk.com/kontak-anahtarinindonmemesi2627628

Çözebilir bilgi biraz doğru lakin daha önce size haber vermiştir ben bozuluyorum diye umursamayıp üzerine gittiyseniz nerede kaldığı belli olmayacaktır. İçerisindeki parçaların kırılmasıyla direksiyon kilidi devreye girer ve anahtar kontağı döndürmez bunun tam adı ” KONTAK ARIZASI ” olup aksini kimse iddea edemez.

Direksiyon kilitlenmesi nesil çözülür

Dünyadaki bütün arabaların kontaklarındaki vidalar sökülmeye karşı mukavemetlidir yani başsız civata dediğimiz bir yapıya sahiptir. İyi bir ustaysanız sizler için buldum ŞURADA nasıl tamir edildiği yazıyor bahsettiğim civataları söküp bu videoyu izlerseniz yapabilirsiniz lakin şahsi fikrim kendi imkanlarınızla başarmanız imkansız deneme yanılma kısmını pas geçin profesyonel bir destek almanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Volkswagen polo anahtarı neden kırılır ?

Şimdi ben size bunun bir sebebi yok tamamen yedek parçadan elde edilecek gelirle alakalı bir durum desem bana inanırmısınız bence inanın çünkü bunlar hayatın gerçekleri dünyanın en kaliteli araba anahtarı üretici bence Japonya meslek hayatım boyunca Toyota ve Subaru anahtarlarını tamir etmek nasip olmadı. ( ateş ve tu temasları hariç) Söylemek istediğum şudur Vag grubu dediğimiz Skoda, Audi, Volkswagen ve Seat modellerinde emaneten verilen arabaların kırılan anahtarları için insanlara gönül koymayın Vale hizmetinden nefret eden ben eğer araba saydığım modellerdense ” VALE KIRDI ” diyenleri telkin edip sakinleştiriyorum çünkü gerçekten bir suçları yok.

 • Gazoz kapağı açmak
 • Başka bir arabanın kontağında zorlamak
 • Farklı işlemlerde kullanmak

Volkswagen polo araç anahtarı kırılmasına sebebiyet verir aksi durumlarda kırılanlar ömrünü tamamlamıştır.

Volkswagen polo anahtar değişimi

Bazı değişimler mevcut genelde modifiye bazlı çalışıyoruz yani hemen detaylandırayım 2012 model eski kasa Volkswagen polo anahtar yeni kasa orjinal volkswagen polo anahtarına döndürülüyor üstelik fiyatı insanları yıpratmıyor dileyen herkes çekinmeden sözünü ettiğim güzellikten nasipleniyor. Tam anlaşılmak adına değişime bir örnek daha verip konuyu bitiriyorum. Mesela uzaktan kumanda ayrı kontak anahtar ayrı bunları sözüm ona kötü vaziyetten kurtarıp hem kaliteli kullanım ve rahat taşınabilir hale getirmek değişime verebileceğim en güzel örneklerden biridir.

24 Saat Açık Volkswagen Oto Anahtarcısı

Faydalı gördünüzde paylaşım yapabilirsiniz bilgi paylaştıkça güzelleşir ancak söylediklerimin dışında yardıma ihtiyacınız olduğunu hissederseniz mutlaka benimle iletişime geçin adım müşterilerim tarafından ” anahtarlara fisaldayanadam ” diyerek anılır işimi hayranlığım ve insanlara yardımlarımla bilinirim.

Murat ÇELİK – 0532 637 79 15

43 Comments

  • oto anahtar

   Osman bey hayırlı günler anahtarınızı güle güle kullanın Volkswagen polo yedek anahtar kopyalama hizmetini hemen herkese veriyoruz 2001 model ile 2016 model arasında bizim hiç hiç bir fark bulunmuyor araba ile gelenlerin bütün sorunları çözülür.

 1. Ercan YILDIZ

  Merhaba,
  Benim 2008 model wosvogen polo 1.4 motor arabam var. Anahtari sustalli anahtara çevirmek istiyorum. Olursa fiyat ne kadar olur.
  Not: Ben bir oto anahtarcisina gittim orjinal olduğu için kopyalama yapılamayacağını söyledi dogrumu ?

  • oto anahtar

   Ercan bey volkswagen polo yedek anahtar görselini bizimle paylaşır mısınız her şekilde araca sustalı yapılabilir oto anahtarcısı ne demiş nasıl bakmış olaya bilmiyorum lakin sene 2019 olmaz diye bir şey maalesef yok artık.

 2. Alper merhaba

  Selamlar. Benim araç 2012 polo. Yedek anahtar yaptırdım ama kişi 48 saat sonra anahtarı kullanabilirsiniz. Çalınmaya karşı önlem almış araba dedi. İlginç yani kocaman araba anahtar ısı gireni çıkanı çok işlek bir yer.

  • oto anahtar

   Alper bey verilen bilgi tamamen yanlış. Aslı olmayan bir söylentidir. 2012 model Volkswagen Polo araç kendini korumaya almaz o kişi arabayı programlayamamış yani yapamadığı anahtarın parasını almış sizden. Volkswagen polo 2012 model anahtar 10 dakika programlanarak teslim edilmesi gerekir.

 3. Eyup

  Merhaba 2000 model polo classic sustalı anahtarın var tek olduğu için yedek bitane daha yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi verebilirmisiniz

 4. Aytaç Vodinalı

  Merhaba,
  2013 VW Polo 1.2 tdi aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Sakarya da ikamet ediyorum. Fiyat alabilir miyim?

  • oto anahtar

   Aytaç bey 2013 model Volkswagen polo yedek anahtar yapabilmemiz için araba ile bizlere uğramanız gerekiyor. Aksi halde kodlama yapamayacağımızdan dolayı sizlere yardımcı olamayız.

 5. ali yanık

  Merhaba,

  2007 model wv polo 1,4 Yedek Anahtarım kapıları açıyor, ancak arabayı çalıştırmıyor. ekranda anahtar resmi çıkıyor..

  ne yapmam gerekir? yedek anahtar yaptırsam fiyat ne kadar?

 6. Gökhan

  Aracım 2011 model VW Polo Trendline. Yedek anahtar fiyatı nedir? Ayrıca anahtarı suya düşürdüm uzaktan kumanda işlemiyor pili zarar görmüş olabilir mi? Teşekkürler.

  • oto anahtar

   Gökhan bey 2011 Model Volkswagen Polo Trendline yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Suya girdiği için zarar görmüş olabilir bakıp kontrol etmekte yarar var.

  • oto anahtar

   Murat bey 2019 model Volkswagen Polo anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Yeni nesil 5C immobilizer sistemi bulunan bu araçların yazılımı şuan sadece firmamızda bulunmaktadır.

 7. Erol uçan

  2012 Polo anahtarımı Sanırım evde kaybettim arama ile ilgili teknolojik bir yardım alabilir miyim öyle bir imkan var mı aracıma yaptıracağım yedek anahtar Fiyatını da alabilir miyim lütfen Teşekkürler kolay gelsin

  • oto anahtar

   Mustafa bey hayırlı günler diliyorum. 2016 Model Volkswagen Polo Yedek anahtar araba ile birlikte gelinir ise 10 dakika içinde kopyalın sizlere teslim edilebilir. Volkswagen MQB sistemli olan aracın kayıp olanı hafızadan silinerek araç güvenli hale getirilecektir.

 8. Cansın

  Merhaba. Aracım 2006 model polo. Orjinal anahtar yıllar önce kayboldu yedek olanı kullanmaktayım. Hem orjinal hemde sustalı yaptırma imkanımız varmıdır?

  Fiyat bilgisi alabilirmiyim?

  Teşekkürler.

 9. halil esirkış

  merhabalar…2009 model vw polo aracımın yedek anahtar yaptırma ücretini öğrenebilir miyim? istanbul da ikamet ediyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir