Menü Kapat

nissan x trail yedek anahtar

nissan x trail yedek anahtar

Nissan`en ülkemizde satılan en donanımlı araçlarından biri olan x-trail modeline smart anahtar kopyalayıp konumuzu zenginleştirmek adına tanıtıcı güzelde bir video hazırladım. Nissan qashqai ile ikiz olan Nissan xtrail akıllı anahtar üzerindeki düğmeden bagajı hem kaldırıp hemde indirmesinden dolayı benden sınıfı geçti diyebilirim. 2016 model nissan x trail keyless anahtar kopyalaması start düğmesinin üzerinden tanıştırıldığı için kumandanın pili bittiğinde aynı şekilde start düğmesine Nissan anahtar ile basılarak araba çalıştırılıyor çünkü alıcısı orada bulunuyor zaten videomuzu izlerseniz orada ne demek istediğimi net olarak anlarsınız. Aslında müşterimiz yedeğini zaten eskiden kayıp etmiş lakin arabayı satarken alan kişinin arıza çıkartması ( kesinlikle haklı ) satışı durdurmuş ve hızlı şekilde Murat usta halleder diye önermişler bize geldi kaybolan nissan x-trail smart anahtar iptal edilerek yerine yenisi eklendi. İşlemi bitirdikten sonra o meşhur soruyu bekliyordum ki aracı alan kişi ( insanların bilinçli olması çok hoşuma gidiyor ) ” Murat usta daha sonra yetkili servise gittiğimde bana engel teşkil eder mi bu konuda çok söylentiler var ” sorusunu sokduktan sonra aracın yeni sahibinin önünde Nissan x trail yedek anahtar sökülerek tüm parçaları birbirinden ayrıldı detaylıca kodlarını, pilini, yazılarını daha sonra eletronik devrelerini karşılaştırmasını sağladık akabinde ” Murat usta süpersin sinirlenmeden, öfkelenmeden, kızmadan ve sabırla her sorduğumuza cevap verdiğn için teşekkkür ederim ” oldu.

Orjinal nissan x trail yedek anahtar kayboldu öneriniz nedir ?

Birinci önceliğiniz hemen yetkili servise veya bize gelerek kayıp olanı aracın üzerinden iptal etmeniz. Daha sonra evin içerisinde kayboldu veya hanım bir yere koydu bulamıyoruz diyorsanız üç beş gün bekleyin iyice arayın tahmin ettiğiniz gibi pat diye çıkarsa gelip tekrar kullanıma açtırırsınız aksi halde mutlaka nissan x trail keyless anahtar kopyalama işlemini başlatıp bitirin kafanız rahat olsun 150.00 liralık araç için 500.00 lira & 550.00 lira verin riskine değmez bence ancak son karar sizin bize saygı duymak düşer. İzmit, Kocaeli, Kandıra, Kefken, Adapazarı, Sakarya, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çatalca, Silivri ve Çanakkale dahil olmak dahil arabanın başına gelerek kodlama yapabilir sizlere hizmet verebiliriz.

nissan x trail anahtar yaptırma

Nissan x trail keyless anahtar diğer halk arasındaki dili Nissan x trail smart anahtar yaptırma sırasında ruhsat sahibinin araç başında hazır olması gerekmektedir. Kopyalama ( kodlama ) işlemine başlayıp bitirmemiz en fazla 15 dakika sürmektedir. Alamını veya satışını yapacağınız Nissan x trail marka arac sizlere ik tane orjinal nissan x trail anahtar ile teslim edilmiyorsa mutlaka arabanıza kasko yaptırmadan önce yedek işini çözmelisiniz.

Nissan x trail anahtar fiyatı

Zaman zaman stokları tükenen ve ithalatında güçlük çekilen Nissan x trail smart anahtar fiyatı 450.00 lira 500.00 lira ve 550.00 lira arasında yapılmaktadır. Arabaya uyum sağlamama, açma kapatmasında belli bir zaman sonra sorun çıkartma veya yetkili servise bakıma götürdüğümde işlem yapamama gibi halk arasındaki asılsız dedikodulara itibar etmeyin. Ürünün farkı var evet lisanslı programlama cihazlarımızla kısa sürede olmasıyla beraber fiyatının düşük olmasıdır. Bizim görevimiz doğru bilgileri sizlere aktarıp araştırmalarınıza cevap bulmanızdır tercih her zaman sizlerin olup takıldığınız yerleri bizlere sorarak ihtiyaçlarınızı doğru adreslerde karşılamaktır.

Nissan x-trail keyless anahtar tamiri

nissan x trail anahtar
orjinal nissan x trail anahtar

Ürünlerin tamamının yapısını en ufak ayrıntısına kadar detaylıca kontrol ediyorum nissan x-trail keyless anahtar ( smart key akıllı anahtar ) insanın ömrü boyunca kullanabileceği kalitede üretilmiş lakin hanımların yanlışlıkla çamaşır makinesine eşyalarla birlikte yıkaması, yaz aylarında deniz suyuna mağruz kalması hatta mangal yaparken atese düşmesi ürünün tamir ihtiyacını gün yüzüne çıkartıyor o zaman devreye evet bizler giriyoruz, Erzincan, Van, Mardin, Muş, Kastamonu, Rize, Artvin, Trabzon, Ağrı, Batman, Siirt ve Ederne dahil olmak üzere tek tek sayamadığım illerimizden ürünü gönderip araba olmadan garantili şekilde tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz ?

Arabaya ihtiyaç duymadan nissan x trail smart anahtar tamiri garantili yapılır!!!

Tamir aşamasında nissan x trail yedek anahtar üzerindeki ana işlemcinin içerisindeki bilgiler okunarak sağlam entegreye yazılıyor, dikkat edin yedek yapılır demiyorum yedek için araba olmazsa olmaz ancak onarım işlemlerinde aynı kumanda gönül rahatlığıyla kurtarılarak tertemiz halde adresinize gönderilebilmektedir.

Nissan x trail smart anahtar pil değişimi ve fiyatı

Nissan qashqai ve Nissan x-trail kumanda pili değiştirme videosunu BURADAN izleyebilirsiniz. Pil fiyatı ise 10.00 liraya değişterebilirsiniz ürünlerin biraz kalitelisi var biz dükkanımızda Varta pil tercih ediyoruz 20.00 lira Duracell pil tercih edenler var yine aynı şekilde 15.00 lira ila 20.00 lira arasındadır. 24 saat kesintisiz frekans verme özelliğine sahip olan keyless go yetkisine sahip kumandaların pilleri 2 sene içerisinde genellikle tükenmektedir. Tükenen piller neticesinde arabasına binemeyen insanların yine bağlantı olarak verdiğim videoda neler yapması gerektiği anlatılmıştır.

nissan x trail anahtar algılanmadı

Eğer nissan x trail aracınız var ve araba anahtarı tanımıyorsa büyük ihtimalle pili bitmiştir, pili değiştirdiğiniz halde ekrandan yazı gitmeyipte araba çalışmıyorsa kumanda üzerindeki antenlerin zarar görme olasılığı çok yüksektir. Hatanın nereden kaynaklandığını öğrenmek için kumanda ve araç kontrol edilmelidir. Kumanda ölçüldüğü zaman arızalımı yoksa normal çalışıyor mu anlaşılır eğer kumanda üzerinde problem yoksa araca arıza tespit cihazı takılarak bakılıp kontrol ettirilmesi gerekmektedir.

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir