Menü Kapat

renault megane 2 yedek kart kopyalama

Piyasada eksiği, ihtiyacı ve sorunları bitmedi böyle giderse zaten bitecek gibi görünmüyor. Renault megane 2 yedek kart kopyalama ihtayacı için devamlı telefon açılıp soruluyor evet internetteki bilgiler eksik ondan dolayı Renault megane 2 kartlı anahtar kopyalama konusunu ele alarak son noktayı koyup kapatmanın doğru olacağını düşünüyorum. Araba olmadan sadece tamir imkanı sunabildiğimiz renault megane 2 araçların yedeğinin kopyalanması için mutlaka arabayı görmemiz gerekmektedir. Haşat olmuş, arıza yapmış, atıl durumda kenarda duran veya suya düşüp çürümüş Renault megane 2 kart yenilenerek tekrar kullanıma açılabilir lakin aktif etmek için 10 dakikaya ihtiyaç duyuyoruk immobilizer kopyalama cihazısını bağlayıp yeni kumandaya yetki vererek kullanıma açabiliyoruz.

Renault megane 2 kart bobini

Renault megane 2 kart bobini ihtiyacı duyduğunuzda eğer bizimle iletişime geçebliirseniz ürünü size kargolayabiliriz. Kart bobininin arızalı olması durumunda aracı çalıştırmak istediğinizde ” KART OKUNAMADI ” hatası alırsınız işte o zaman renault megane 2 kart bobini ihtiyacınız var demektir lakin enjeksiyon baskı olduğundan Megane 2 kart açılma esnasında bozulabilir o sebeple mutlaka profesyonel olan birinden destek alınmalıdır. El ustalığım iyidir kendim hallederim derseniz size yardımcı olmak isteriz lakin ben bozarım diye korkuyorum renault megane 2 kartlı anahtar gönderimi yapayım siz temizce halledin derseniz ürünü yollayabilirsiniz.

Renault Megane 2 anahtar kaybettim

Artık hepimiz yedeksiz araç alınmayacağını alınsa dahi hemen yerine yenisinin eklenmesi gerektiğini biliyoruz. Fakat önemsemeyen veya vakit bulamadığından dolayı eksiğini giderememiş Renault Megane 2 kullanıcılarına desteğimiz ülkemizin her yerinde var içiniz rahat olsun. Kapıları kilitli veya açık ailenizle piknik yapmaya gittiğiniz alanlarda veya deniz kenarında gününüzün mahfolduğunu düşünebilirsiniz bence öyle düşünmeyin senelerdir ” RENAULT MEGANE 2 ANAHTAR KAYBETTİM ” diyerek bizlere ulaşan insanları gerek gece gerekse gündüz yardımsız bırakmadık. Arabanın bulunduğu yerin adresini verip sabırla beklediğinizde gelir kapısınıda açarız 10 dakika içerisinde çalıştırırızda relax olmaya özen gösterin. Kartlı olduğu için yetkili servise çekmemiz gerekiyor başka ustalara elletmeyelim, dokundurmayalım veya aracımıza zarar gelir diye düşünceye dalmayın büyük hata etmiş olursunuz. Mekanik kontak sistemi olmadığından Renault megane 2 anahtar kart yuvası üzerinden programlama yapılacağından sürenin kısa olması lehinizedir.

Renault megane 2 kart tamiri

Zaman zaman kilitleme zaman zaman arabayı çalıştırmama gibi hastalığı bulunan renault megane 2 kart tamiri garantili olarak onarılır. Ürünlerin kurtarıcı board dediğimiz pcb ( elektronik devre kartı ) bulunmaktadır özellikle elektronik işiyle uğraşan veya yakını bulunan kişilerin bizlere dua ederek sipariş ettiği ürünü ülkemizin tüm illerine gönderimini gerçekleştirdik. Kurtarıcı devresini aldıktan sonra sadece PCF7947 entegreyi aktararak ürünün tüm arızalarını gidererek Fransa`dan sipariş etmiş gibi kullanmanız en önemli unsurdur ancak üst tarafta söylemiştim ürün enjeksiyon baskı olduğundan komple açıldıktan sonra dış kabı değiştirilecek eğer japonla veya herhangi cisimle yapıştırma yoluna giderseniz sağlıklı görev yapmayacak emekleriniz çöp olacaktır.

Renault megane 2 kart okumuyor

Renault Megane 2 aracınız var ve kart okumuyor diyerek araştırma yaptığınızda beyin derler, kart yuvası derler veya kart arızalı derler kafanız o kadar karışır ki başlarsınız araştırma yapmaya peki nasıl çözüm bulacaksınız işte aşama aşama izleyeceğiniz yollar aşağıda sıralanmıştır.

 1. ÖNCELİKLE RENAULT MEGANE 2 KART OKUTULUP ARIZALI OLUP OLMADIĞI BAKILACAK.
 2. İMKAN VARSA MUTLAKA BİR TANE YEDEK RENAULT MEGANE 2 KART KOPYALAMA YAPTIRMALISINIZ.
 3. YEDEK KOPYALAMA YAPTIRDIĞINIZDA EĞER KARTINIZ BOZUKSA ARAÇ ONU KABUL ETMEYİP DIŞARI ATACAK YENİSİNİ HAFIZAYA ALACAKTIR.
 4. RENAULT MEGANE 2 KART YUVASI ARIZALI OLDUĞUNDA HER İKİ KUMANDAYI DEVRE DIŞI BIRAKIP PROGRAMLAMA İŞLEMİNİ SONLANDIRMAYACAKTIR.

Size işin en önemli noktalarını anlattım eğer söylediklerim haricinde farklı sorularınız bulunuyorsa mutlaka bizlere ulaştırın piyasada ustayım diye geçinen çok gereksiz insanlar var onlara paranızı ve zamanınızı kaptırmayın.

Renalut megane 2 kapıları kilitlemiyor

Sadece şöför tarafını kilitlemiyor ise içerisindeki merkizi kilit pompasını kontrol ettirin özellikle Renault Fluence ve Renault Megane 3 araçların hastalığıdır, Renault megane 2 kapıları kilitlemiyor ise öncelikle kartın frekans verip vermediğine bakılacak frekans verdiği halde bozulan renault megane 2 kart anahtar bana denk geldi o nedenle böyle arızalarda mutlaka yedekle araç çek edilecek sonra parçaların kontrolü sağlanacak. Kartların sağlam olduğu gözlemlenirse aracın sigortaları ve anten alıcılarının sağlam olduğuna bakılmalıdır. ( işinden iyi anlayan oto elektrikçiler )

Renault Megane 2 Kart pilini değiştirin

Renault megane 2 araçlarda kartın pilini değiştirdiğiniz halde ekrandan uyarının gitmemesi hepimizin canını sıkan durum olduğunu çok iyi biliyorum. Pili değiştirdiniz araba saat gibi çalışıyor lakin hala ekranda ” KART PİLİNİ DEĞİŞTİRİN ” uyarısı var o zaman yapmanız gereken arabanın içerisine binip kartı elinize alarak 10 – 15 defa kilitleme ve açma butonlarına sırasıyla basmak olacaktır.

Not: Kart ile arabanın içerisinden arabayı kilitleyip açın!!!

Bu işlemde arabaya ben senin pilini değiştirdim hafızana aldığın bu mesajı silmelidir emrini veriyorsunuz öyle düşünün ama pil yeni ve dediklerimi yaptığınız halde ekrandan uyarı gitmiyorsa kartın içi açılarak müdahale etmemiz gerektiğini bilmelisiniz evet yollayabilir veya getirebilirseniz sorunsuz hallederiz. Araba ile gelmenize gerek yok gelirseniz mesajın silindiğine şahit olursunuz işte hepsi bukadar.

20 Comments

 1. Ufuk

  2007 model clio symbol arabamın yedek anahtarı kayboldu yedek anahtara ihtiyacım var
  Ankara’da yaşıyorum bunu nasıl halledebiliriz ve ne kadara mal olur

  • oto anahtar

   İnal bey Renault Megane 2 kart anahtar fiyatı 175.00 liradır. Şuan güncel fiyatımız bu şekilde ancak önümüzdeki haftalarda artar mı veya azalır mı bilinmez. Döviz kuru çok arttı sanırım zamlanır.

 2. Bülent

  Merhaba Renault Scenic 2- 98 model aracımın anahatarının hasrlı dış kabını değiştirdikten sonra anahtar kapıları açma kapama fonksiyonunu yapmasına karşın yuvaya soktuğumda anahtarı tanımıyor. Tamiri mümkün mü? Mümkünse ne kadar?

 3. Mesut çayır

  Selamun aleyküm megan 2 aracımın kartı kapıları acmıyo kitlemiyo karta birkaç kez vurunca bazen kitliyo kartı göndersem yapabilirmisiniz bide makanik anaktaf ucuma cizik atabilirmisiniz yuvayı yollasam

 4. Abdulhamit

  Megane 2 aracımın yedek anahtarı tamir edilirken tamircim entekrenin ayaklarının olduğu yere lehim akitmis geri temizlerken de entekrenin bir ayağını kırmış,,, tamir edebilir misiniz göndersem fiyatı ne olur ayrıca

 5. Necati

  Ankara da Laguna 2 2003 model aracım var . Anahtar kopyalama fiyatı nedir? Bir de u araçlarda anahtarsız giriş özelliği var ama onu özel olarak yaptırıyorlarmış. Şuanda kartım 2 tuşlu anahtarsız giriş için 3 tuşlu kart yapım ücreti nedir? Fiyat bilgisi alabilir miyim.

 6. Necati Can

  Ankara da Laguna 2 2003 model aracım var . Anahtar kopyalama fiyatı nedir? Bir de u araçlarda anahtarsız giriş özelliği var ama onu özel olarak yaptırıyorlarmış. Şuanda kartım 2 tuşlu anahtarsız giriş için 3 tuşlu kart yapım ücreti nedir? Fiyat bilgisi alabilir miyim.

 7. Ömer

  Merhaba kolay gelsin Megan 2 anahtarimda temassizlik vardı arkadaşım el becerim var yaparım dedi olmadı şimdi kapıları açıyor ama çalıştırmıyor kart okunmadı arızası veriyor tamiri mümkün müdür ve fiyatı ne olur?

 8. Halil

  Merhaba;
  Megane 2 aracımın bir kartı okumuyor hatası veriyor ama vurunca okuyor birgün iyice gidecek belli. Diğer kartım kapıları açıyor fakat hiç okumuyor. Çift kart tamir ücreti nedir?

 9. İsa

  2009 model Megane 2 kart arında problem var bir anahtar kapıları açıyor diğeri motoru çalıştırıyor ikisini birlikte taşımak zorunda kalıyorum kart kopyalama fiyatını öğrenebilir miyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir