Menü Kapat

Renault Megane 4 Kart Kopyalama

Renault megane 4 icon kartlı anahtar

Şuan daha evvel yayına aldığım makalemde  Renault Megane 4 yedek kart anahtar özelliklerini aktarmıştım. Ancak söz konusu yazıma baktığınız zaman katlanabilir diğer bir adı sustalı olan kama tarzındaki uzaktan kumanda ve onun dış kabından söz etmiştim. Şimdi Renault megane 4 kartlı çoğaltma ve kopyalama ihtiyacı bulunan insanları andınlatarak, söz konusu ihtiyacı nasıl gidereceklerini tüm detaylarıyla aydınlığa kavuşturacağım.

Hemen ilk başta söylediğim en önemli hususlardan biri olan, Renault megane kartlı anahtar arka kapağına saklanmış manuel demir anahtardır. Uzaktan kumandanın pili bittiğinde şoför kapısından arabaya girmenize yarar. Ardından kartın sırtını start düğmesine dayayarak arabayı çalıştırmanız muhtemeldir. Kartın içinde pil olmasa dahi bu şekilde manuel diye tabir edilen sistemde arabayı çalıştırır yolunuza devam edebilirsiniz.

Acil soru ve sorunlar için: Murat ÇELİK 0532 637 79 15

Renault megane 4 touch kartlı anahtar
Renault megane 4 touch kartlı anahtar görseli

Renault Megane 4 kartlı Anahtar Garantiyi Etkiler mi ?

Sahibinden veya galeriden satın alınmış Renault Megane 4 aracın kartlı anahtarın yedeği teslim edilmemiş ise tedirgin olabilirsiniz. Bir takım araştırmalar neticesinde firmamıza oluşan Renault megane 4 kullanıcıları, bizim tarafımızdan kopyalanan Renalut Megane 4 kartlı anahtar ile araçlarını kasko yaptırabilirler. Aracın garanti kapsamı dışında kalması söz konusu değildir.

Renault araçlarda kartlı pili zayıf uyarısının anlamı nedir ?

Yolculuk esnasında Renault megane 4 kart anahtar pili bitebilir veya zayıflayabilir. Endişe etmenize gerek yok çünkü arabanızı pilsizde kullanabilir, yolunuza devam edebilirsiniz. Bu uyarı evet can sıkabilir! ancak kendinizi yıpratmayın çünkü arabanın yazılımına veya beynine bir zarar gelmez. Yolculuğunuzu sonlandırdaktan sonra pili değiştirebilirsiniz.

Renault megane 4 kartlı pili değişim ve fiyatı

Güncel fiyatı şuan için 10 lira fakat biraz daha kaliteli bir şey olsun derseniz 20.00 lira gayet normaldir. Pil değişimlerinde biz müşterilerimizden el emeği ve değişim ücreti istemiyor hatta uzaktaki insanlara değişim hakkında bilgiler veriyoruz.

Bulunduğu konumda Renault Megane Kart anahtar kopalama

Vaktınız kısıtlı ve Renault Megane 4 kartlı anahtar ihtiyacını var! O Zaman yapmanız gereken bizlere konum göndermek olacaktır. Renault megane 4 kartlı anahtar ile Renault megane 4 kartlı anahtar kopyalama servisimizden mobil olarak faydalanmak istiyorsanız iletişime geçmeniz kafidir. Kayıp veya çalınmış Renault Megane 4 İcon anahtar iptal edilerek yerine yenisi eklenecektir.

Renault Megane 4 kart pilini nasıl temin edebilirim ?

Ürünü elektronik marketlerden bulabilirsiniz. Eğer ulaşamıyorsanız lütfen bize bildirin. Gerekli ürün gönderimini yapalım. Sizlere videolu şekilde destek vereceğimizi unutmayın. Kesinlikle ticari bir yaklaşım değil aksine sizlerin problemlerini ve sorunlarını bir nebze olsun hafifletmek için uğraşıyoruz. Renault Megane 4 İcon Kartlı Anahtar pili için firmamızla irtibat kurmanız tavsiyemizdir.

Renault Megane 4 Kartlı Anahtar Kabı

Oldukça fazla sorulan ürünlerin başında gelen Renault Megane 4 Kartlı Anahtar dış kabı ihtiyaçlarında da yanınızdaız. Ürünü siyah ve beyaz olarak 2 farklı renkte bizlerden isteyebilirsiniz. Şuan için Renault Logosu bulunmayan ürünlerin arka kapaklarına lazer yardımıyla logo çiziyoruz. Gayet şık ve güzel olan bu üründen faydalanmanızı öneririz. Bir sonraki Oto Anahtar bilgilendirme makalemizde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir