Menü Kapat

BMW Z4 E85 Yedek Anahtar

bmw z4 orjinal sarjlı anahtar

BMW Z4 Roadster (E85) spor araç, tasarım harikası bir araçtır. Konforun doruklarda yaşandığı üst tavanı açılabilen Z4 Roadster, 2002 yılında yollara çıktı. 2.5i ve 3.0i altı silindirli modelleri bulunuyor. BMW Z4’ün ilk neslini E85 (roadster versiyonu) ve E86 (coupe versiyonu) oluşturuyor. BMW’nin en gözde spor modelleri olan bu model, 2008 yılına kadar üretim bandındaydı. E85 ve E86, BMW Z serisinin üçüncü modelidir. Alman mühendisliğinin en çarpıcı örneklerinden biri olan spor BMW Z4 hakkında biraz bilgi verdikten sonra asıl konumuza dönelim: BMW Z4 E85 yedek anahtar…

Bir otomobil ne kadar lüks, ne kadar konforlu ve ne kadar gözde olursa olsun anahtar sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Hele bir aracın yedek anahtarı yoksa riskli bir durum söz konusu. BMW Z4 yedek anahtar ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçerseniz pratik ve hızlı bir şekilde yedek anahtarı cebinize veya evinize koyabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey bize telefon etmek. Peki, BMW Z4 yedek anahtar hizmetlerimiz nelerdir? İşte detaylar…

BMW Z4 E85 Yedek Anahtar Özellikleri

BMW Z4 anahtar, aracın kontak yuvasına takılarak kullanılır. Yani kart anahtar değildir. Anahtar kontaktayken şarj olur. Manyetik sistemle tasarlanan kontak üzerindeki anahtar kontakta kaldığı sürece şarj olma özelliğine sahiptir. Üstün özelliklere sahip immobilizer anahtar yedekleme işlemleri oto anahtarı profesyonellerinin işidir. Oto anahtarcıyım diyen her kişi bu işlemleri yapamaz. Bazı ince nüanslar vardır. Eğer bunları bilmezseniz anahtar sistemine zarar verebilirsiniz. Bu durumda anahtarlar devre dışı kalabilir.

BMW Z4 E85 Yedek Anahtar Kopyalama

BMW Z4 E85 yedek anahtar kopyalama işlemleri aracın üzerinde yapılır. Bu araçların üzerinde yedek anahtar kopyalama için öncelikle aracın hafızasına ulaşıyoruz. Bilgisayar destekle anahtar kopyalama işlemlerinde lisanslı anahtar kodlama ve kopyalama cihazı kullanıyoruz. Bilgisayarı soketler aracılığı ile araca bağlıyoruz ve bilgisayar üzerinden yedek anahtar kodlama işlemi yapıyoruz. Yaptığımız işlem kısaca “eski yedek anahtarın kodunu silerek yeni yedek anahtarın kodunu sisteme kaydetme” işlemidir. Tabi bu işlem için bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

BMW Z4 E85 Yedek Anahtar Kopyalama Ne Kadar Sürer?

BMW Z4 E85 yedek anahtar kopyalama işlemi en fazla 20 dakika sürer. Yetkili servise vereceğiniz paranın üçte biri fiyatına bu yedek anahtarı işlemleri yapıyoruz. Üstelik yetkili servisteki gibi 30 gün değil 20 dakika bekliyorsunuz! BMW Z4 orijinal şarjlı anahtar firmamız tarafından garantili bir şekilde yedeklenerek, orijinal yedek anahtar ile aynı özelliklerde teslim edilir!

BMW Z4 E85 Yedek Anahtar Kaskoda Sorun Olur Mu?

BMW Z4 E85 yedek anahtar işlemleri konusunda bazı çekinceler doğabiliyor. Örneğin; BMW Z4 E85 yedek anahtar kaskoda sorun olur mu diye soranlar oluyor. Hemen açıklayalım; kesinlikle herhangi bir sorun olmaz! Yaptığımız yedek anahtar kopyalama işlemleri tamamen yasaldır. Eski yedek anahtarın yerine aynı özelliklerde yeni bir anahtar kodladığımız için sigorta ve kaskoda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Alırken, satarken sorun çıkmaz! Eğer müşterimiz talep ederse kasko aracılığı ile de yedek anahtar temini yapabiliriz. Bu durumda bazı prosedürler gerekir. Bu konu hakkında bizi ararsanız detaylı bilgiler verebiliriz.

bmw z4 yedek anahtar
bmw z4 yedek anahtar kopyalama ve görseli

BMW Z4 E85 Anahtar Pili

BMW Z4 E85 anahtar pili, şarj edilebilen pildir. Kontak üzerinden şarj olan anahtar pili zamanla bitebilir. BMW Z4 anahtar pili özel bir pildir. Kendi imkanlarınızla değiştirmeniz imkansızdır. Bu sebeple immobilizer anahtar uzmanlarından destek almanız gerekir. Hizmetlerimiz arasında BMW Z4 E85 anahtar pili değişimi desteğimiz de vardır. Anahtar pili değiştirmek için anahtar kabını kurcalamayın! Aksi halde pil ile birlikte anahtar kabı değişimine de ihtiyaç doğabilir!

BMW Z4 E85 Anahtar Pili Kabı

BMW Z4 E85 anahtar kabı veya BMW Z4 E85 anahtar kasası değişimi ve tamiri için de destek veriyoruz. BMW Z4 E85 anahtar kabı zamanla yıpranabilir, butonlarında sorun çıkabilir, kırılabilir. Bu gibi durumlarda sıfırdan anahtar yaptırmak yerine anahtar kabı değişimi ile yeni bir anahtar sahibi olabilirsiniz. BMW Z4 orijinal anahtar dış kabı stoklarımızda bulunmaktadır. Eğer BMW Z4 anahtar kabı deforme oldu ise ve görüntüsü canınızı sıkıyorsa değiştirerek yenileyebiliriz! Bu işlemleri de dakikalar içinde yapabiliriz.

BMW Z4 E85 Yedek Anahtar Hizmetleri

BMW Z4 E85 ve BMW Z4 E86 model aracınız varsa ve herhangi bir anahtar sorunu yaşıyorsanız doğru adres burası. Yedek anahtarınız mı kayboldu, orijinal anahtar mı kayboldu, anahtar pili şarj olmuyor mu, anahtar kasası deforme mi oldu? Bu sorunlar için hemen bizi arayın! İster iş yerimizde ister adresinize gelerek BMW Z4 E85 anahtar hizmetleri verebiliriz. İstanbul ve ilçelerinde aynı gün içinde, hatta saatler içinde destek sağlayabiliriz. İstanbul dışındaki illerde mesafeye göre 1-2 gün içinde destek verebiliriz. BMW araçların her modelinin anahtarları stoklarımızda mevcuttur. BMW Z4 orijinal anahtar, BMW Z4 E85 yedek anahtar, BMW Z4 E86 yedek anahtar işlemleri için hemen bizimle iletişime geçin!

BMW Z4 ANAHTAR FİYATI

bmw z4 anahtar fiyatı
Bmw z4 orjinal anahtar fiyatı bilgisi

Bmw Z4 marka aracınız var ve yedek anahtar fiyatı araştırıyorsanız sizlere en doğru bilgiyi mutlak suretle biz veririz. Bundan eminiz… Bmw Z4 anahtar fiyatı şuan için kodlama ve programlama dahil olmakla beraber 300.00 liradır. Bmw Z4 yedek anahtar fiyatı araştırmanın haricinde Bmw Z4 anahtar dış kabı fiyatını da sizlere iletmekte yarar görüyorum. Onunda ücreti 100.00 liradır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir