Menü Kapat

renault megane 4 yedek kart anahtar

Renault megane 4 anahtar
renault megane 4 yedek kart anhatar kopyalama

Haftamızın ilk günü herkese hayırlar getirsin yine ülkemizde en çok tercih edilen ve çok satışı gerçekleştirilen bir araç olan Renult Megane 4 modelinin yedek kart kopyalama hizmetimizden bahsadeceğim. İki farklı model olarak üretilen renault megane 4 touch plus ve Renault megane 4 joy özellikleriyle satışa sunuldu. İkinisini birbirinden ayıran özellikler aşağıdaki gibidir.

Renalut Megane 4 touçh paketler akıllı kart denilen keyless go sistemine sahip olur araca yaklaşınca kapılar açılır ve cebinizden kart anahtar çıkartılmadan aracı çalıştırıp götürebilirsiniz. Renault megane 4 kart pili 2032 olup malesef kısa sürede bitmektedir bunun en büyük nedeni ise 7/24 saat frekans yayarak çalışmasıdır.

Renault Megane 4 yedek kart anahtar kopyalama garantimi etkiler mi ?

Hayır böyle bir şey mümkün değil ürün orjinaldir ve yetkili bağlayan hiç bir durum yok kaldı ki böyle bir hizmeti dışarıdan aldığınızı kimse bilemez hatta anlayamaz. Renault megane 4 kart anahtar kopyalandığında aracın başında olmaya pasif duruma düşüyor aracın yazılımı ilk üretildiği gün haline gönüyor o yüzden içinizde gönlünüzde rahat olsun.

Renault megane 4 kart anahtar yedek olarak yaptırmak istiyorum fiyatı nedir ?

Renault megane 4 yedek kart anahtar kopyalama fiyatı şuan için 550 t.l orjinal ve 2 yıl garantilidir. Ev veya iş yerlerinize gelip bulunduğu konumda hizmetimizde mevcuttur. Malzeminin zaman zaman bollaşması veya piyasadan kaybolması fiyatı etkiliyor ancak şuanda dediğim gibi renault megane 4 yedek kart kopyalama fiyatı 550 t.l olarak belirlenmiştir.

Şimdi gelelim Renault Megane 4 joy paketli üretilen anahtarlı modeline sustalı anahtar diye tabir ettiğim renault megane 4 anahtar immobilizer sistem olarak diğer araçlardan farksızdır sadece yenilenen makyajına uygun uzaktan kumanda tasarlayan Renault mühendisleri yazılımı değiştirmemişler.

Renault megane 4 joy sustalı anahtar yedek kopyalama fiyatı Renault Megane 4 kart anahtar ile aynı mı arasında fark mevcut mu ?

Tabiki fark var biz şuanda Renault megane 4 sustalı anahtar yedek kopylalama hizmetini 350 t.l olarak güncelledik. Sizlere verdiğimiz fiyat kesinlikle cebinizi yormayacak tertemiz bir şekilde aracınızı kullanmanıza vesile olacaktır.

Renault Megane 4 kart anahtar pili biterse aracım çalışır mı ?

Renault megane 4 kart anahtar arkasındaki takıp çıkartılıp orada mekanik bir kücük anahtar göreceksiniz onu alıp kapıyı elinizle açın daha sonra kartın arka tarafıyla start düğmesine basıp aracınızı çalıştırın bu şekilde yolda kalmayacaksınız.

Not: arabanın aküsü bittiğinde bu işlemi yapmak zorundasınız. Renault megane 4 akü biterse kart çalışmayacak arabaya binemeyecek dolayısıyla yolda kalacaksınız o sebepledir ki Megane 4 kart arkasına gizlenen küçük mekanik uç ile araca girin kaputu açıp takviyenizi yaptıktan sonra aracınızı çalıştırın.

Renault megane 4 aracım kilitli kaldı hiç anahtarı yok ne yapacağım ?

Aracın konumunu bizlerle paylaşın kapıyı zarar vermeden açıp hemen bir tane kart anahtar veya sustalı anahtar kopyalayıp sizlere teslim edelim.

Yukarıda bahsettiğim işlemlerin tamamı yarım saat gibi bir zaman almaktadır. Ruhsat sahibi olmanız gerekiyor eğer kiralama veya şirket araçlarını kullanıyorsanız izin yazısı almak zorundayız.

Renault megane 4 kart kabı ve kasası üretildi stoklarımızda tutuyoruz ürün gerçekten çok başarılı kendiniz alıp montajını gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin her yerine gönderim mevcuttur. Gerekli görürseniz konunun altına numaranızı yazın sizlere görsellerini paylaşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir