Menü Kapat

Renault Kadjar Kartlı Anahtar

renault kadjar orjinal anahtar

Renault Kadjar Yedek Kart Yapımı

Şuan için devamlı yedek kopyalama hizmeti veriyoruz bunun sebebi aracın çok yeni olmasından kaynaklanıyor. Önümüzdeki aylarda mutlaka ihaleden alınan, eşi tarafından kayıp edilen veya çalınan Renault kadjar anahtar için telefonlarımız çalacak. O Zaman bizlerden yardım esteyip Renalut Kadjar araç için yardım isteyecek, çalıştırmamız talebinde bulunacaksınız. Yetkili servisin haricinde işlem yaptıracağınızdan dolayı arabanın garantisi dışı kalması, yazılım bilgilerinin değiştirilmesi veya programına zarar gelmesi durumu kesinlikle düşünülemez. Renault Kadjar orjinal kart anahtar görsellerini yazımızın içirisine ekleyeceğim lütfen detaylıca inceleyiniz.

Renault Kadjar Kart Anahtar İhtiyacı İçin Kaskodan Hizmet Alma İşlemi

Ailie içindeki bireylerin fazla olmasından dolayı Renault kadjar yedek kart anahtar yaptırmanız gerekiyor ise, cebinizden para çıkmadan çok kısa süre içinde ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Nasıl mı ? Önce bizleri ararayarak fiyat ve zaman bilgisi aldıktan hemen sonra olduğunuz acentayı arayıp anahtar ihbarı vererek dosya açtırıyorsunuz. Acenta, yetkili servise gitmeniz gerektiğini ve anlaşmalı olmayan işletmelerde yapılan Renault Kadjar yedek kartlı anahtar için ödeme yapmayacaklarını söyleyebilir. Kesinlikle kabul etmeyin! Yetkili servisten yaptırdığım takdirde aracım hasar kaydı aldığı gibi, hasarsızlık indiririm elimden gidiyor diyerek dışarı da fiyatın uygun olduğunu ve faturası kesildiği için ödemek zorunda olduklarını mutlaka dile getirin.

Renault Kadjar Kartlı Anahtar Yetkili Servis Fiyatı

Yetkili serviste Renalut Kadjar kart anahtar fiyatı değişiklik göstermediyse 1.450.00 liradır. Sizin poliçenizde büyük ihtimal karşılanan tutar 1.000 lira o nedenle servisten hizmet aldığınızda üzerini kendiniz tamamlacak ve 1 ay Fransa`dan gelmesini bekleyeceksiniz. Fakat bizlerde şuan 400.00 ila 450.00 lira arasında kopyalanan orjinal Renault Kadjar kart anahtar, ortalama 1 ay değil 25 dakika içinde teslim ediliyor.

renault kadjar kartlı anahtar kopyalama
renault kadjar kartlı anahtar kopyalama

Renault Kadjar kart anahtar sistemi, keyless teknolojisi ile donatılmıştır ve üstün özellikler barındırır. Kartı nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir; aksi halde yola kalabilirsiniz. Bunun için Kadjar anahtar püf noktaları size yol gösterecektir. Hem eller serbest hem de manuel modlarda aracı kilitlemenizi ve açmanızı sağlayan Kadjar kart anahtar, ayrıca aracın iç aydınlatma ışıklarını uzaktan açmanızı ve motoru durdurup çalıştırmanızı sağlar. Kadjart keycard anahtar, Renault Megane 4 kart anahtar ile aynı özellikler taşır. Peki, Renault Kadjar kart anahtar özellikleri nelerdir? Renault Kadjar kart anahtar nasıl kullanılır? İşte cevapları…

Renault Kadjar Kart Anahtar Özellikleri

Renault Kadjar kart anahtar üzerinde Kadjar’ın kapılarını açma kapatmak, bagajı açmak ve aracın içi aydınlatma ışıklarını uzaktan açmak için butonlar bulunur. Kart anahtar, aracın motorunu da çalıştırır. Keycard anahtar, aracı dokunmadan kontrol etmeye olanak tanır. Kart anahtarı cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.

Aracın her köşesinde bulunan sensörler, üzerinizde taşıdığınız kart anahtarı algılar. Araca belli bir uzaklığa kadar yaklaştığınızda keyless sistemi kartı algılar ve anahtarsız çalıştırma özelliği aktif olur. Üzerinizdeki Renault Kadjar kart anahtar ile aracın yanına geldiğinizde kapı kolları üzerindeki butona basarak aracın kapısını açabilirsiniz.

Kart anahtar, uzaktan iç aydınlatmaları açma fonksiyonu da içerir. Kartın üzerindeki ışık butonuna bastığınızda aracın iç aydınlatma ışıkları yanar. Böylece aracınızı park halindeki araçların arasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Renault Kadjar Kart Anahtar Devre Dışı Kalırsa Ne Olur?

Renault Kadjar kart anahtar, bazı durumlarda devre dışı kalabilir. Bu durumlar şunlardır; öncelikle kart anahtar pili bitebilir. Anahtarın çevresinde aynı frekansa sahip başka bir cihaz bulunabilir. Aracın aküsü bitebilir. Yüksek elektromanyetik radyasyon bölgesine girilmiş olabilir. Bu durumlarda kart anahtar devre dışı kalır. Peki, Renault Kadjar kart anahtar devre dışı kalır ne olur?

Kart anahtar kullanılamazsa metal anahtar ile manuel olarak aracı kullanabilirsiniz. Kart anahtarın logo bulunan arka kapağını ileri iterek açın. Metal anahtarı alarak, aracın kapı kolundaki anahtarı deliğine sokarak kapıları açabilirsiniz. Aracın motorunu çalıştırmak için de kart anahtar üzerindeki logoyu start/stop düğmesi üzerine bastırın. Böylece kontak açılır ve aracın motoru çalışır.

Renault Kadjar Kart Anahtar Pili Keycard anahtar CR2032 tip pil ile çalışır. Kart anahtar pili azaldığında aracın ön panelinde “Kart anahtar pili azaldı” şeklinde bir uyarı çıkar. Bu uyarı önemlidir! Çünkü Kart anahtar pili biterse yolda kalma riski vardır. Bu uyarı görüldüğünde keycard anahtar pili bir an önce değiştirilmelidir. Kart anahtar pili biterse değiştirmek için kart anahtarı Renault logosu olan tarafını bastırıp ileri doğru ittiğinizde anahtar kasası açılır. Buradaki pili yuvasından çıkararak kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Anahtar pili takıldığında kart anahtarı sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Renault kadjar kart anahtar kopyalama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir