Menü Kapat

Renault Kadjar Anahtar

renault kadjar kart anahtar

Uzaktan kumanda sistemi olarak incelediğimde Renault megane 4 ile arasında fark göremedim. Renault Kadjar araçlara işlemin bizim cihazlarımızda bulunan Megane 4 programından yapıldığını belirtmek isterim. Araç çok fazla yeni olduğundan ve kiralama şirketleri tarafından tercih edilmediğinden dolayı anahtar sorunundan dolayı çok fazla telefonumuz çalmamaktadır. Fakat Renault Kadjar, araç satın alan ve çeşitli ihtiyaçlarını kendi imkanlarını karşılamak isteyen insanlara yardımcı olmak adına kafınızdaki bütün soruları cevaplayacağım.

Renault Kadjar Anahtar Kapağı

Siyah, Beyaz ve Gri olarak şuanda 3 farklı renk çeşitleriyle üretilen Renault Kadjar anahtar kapağı, bazen değiştirilmesi gerekiyor. Örneğin bir müşterimiz, aracını valeye teslim etmiş ve Renault Kadjar anahtar titiz davranılmadığından dolayı sigara temasına mağruz kalmış ve yanmıştır. Alel acele orjinal beyaz renkli Renault Kadjar anahtar kapağı, arayışına giren valeye hemen sıfırını vererek mağdur olan kişinin problemini çözdük. O nedenle titiz olduğunuzu düşünerek detaylarını belirtitğim Renalut Kadjar Kart Kapağı istediğiniz adrese gönderilebilmektedir. Kapagın montajı zaten oldukça basittir. İşçilik ve el aletlerine derek duyulmadan eskiyi söküp yenisini takabilirsiniz.

Renault Kadjar Yedek Anahtar Fiyatı

Renault Kadjar, şuan için programlama ve kodlaması yaklaşık 15 dakikada biten araçlardan biridir. Uzaktan kumandası 434 Mhz frekans ile yayın yapmaktadır. Ayrıca immobilizer yazılımı 4A Htag AES olduğundan araba olmadan kopyalama yapılması mümkün değildir. Renault Kadjar Orjinal Anahtar Fiyatı 250.00 Lira olup kopyalama işçiliği fiyata dahildir. Önümüzdeki günlerde uzaktan kumandasız olarak arabaya tanıştırılabilen Renault anahtar gelir ise fiyat Kadjar`a 100.00 liraya yedek anahtar yapabiliriz diye düşünüyorum.

orjinal renault kadjar kartlı anahtar
Renault kadjar orjinal kartlı anahtar görseli

Renault Kadjar anahtar pil fiyatı ve değişimi

Renault kadjar anhatar pil değişimini BURADAN izleyebilirsiniz. Ürünün genel yapısını incelemek veya nereden bulabileceğini düşünürseniz ŞURADAN ulaşım sağlayabilirsiniz. Ortalama fiyatı gördüğünüz gibi 10.00 lira,16.00 lira veya en fazla 24.00 liradır. Ortalama ömrü 2 senedir ama pil bittiğinde arabayı yine de çalıştırabilirsiniz. Nasıl mı ? Renault Captur Kartlı Anahtar, kapağı sükülecek ardından içerisindeki mekanik anahtar ile şoför kapısını açtıktan sonra kartın kendisile Start düğmesine basmalısınız.

Renault Kadjar kart anahtar kopyalama

Renault Kadjar modeli aracın kesinlikle gerek kartlı gerekse sustalı olan kumandaları hiç bir şekilde araba üzerinden işlem yapılmadan kopyalanamaz. Renault, güvenliğe önem verdiğin dolayı makyajladı modellerin yazılımlarını değiştiriyor. Mesela Renault Kadjar kart anahtar kopyalaması işleminin tam anlamıyla bitirilebilmesi için araba iletişim kurulması gerekmektedir. İkinci el piyasası şuan için düşük olan Renault kadjar, piyasa hareketlendiğinde ikinci el olarak sayıca artacak ve o zamana kadar bize gelecek soruları toparlayıp sizlere sunduk. Nedir bahsettiğim sorular ?

  1. Renault Kadjar orjinal anahtar kopyalıyor musunuz ?
  2. Renault Kadjar 2015 anahtar yaptırmak istiyorum yeriniz nerede ?
  3. Renault kadjar 2016 Kartlı Anahtar kopyalama yapıyor musunuz ?
  4. İkinci el Renault Kadjar bir araç aldım yedeğini vermediler eskisini silip yerine yenisini yapabilir misiniz ama aracım Kartlı Sistem.
  5. Renault Kadjar aracım var hor kullanılmış kart anahtar dış kabı bulunur mu temiz kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
  6. İhaleden Renault kadjar araç aldım arabanın hiç anahtarı yok bulunduğu yere gelip yapabilir misiniz ?

Şimdi soralara tek tek cevap vereyim. Evet Renault Kadjar orjinal anahtar kopyalama işlemi yapıyoruz. Sadece sizlerden istediğimiz ruhsat sahibi kimse hizmeti o kişi alsın veya aracın başında o kişi olsun. İkinci sorunun cevabına gelince Renault Kadjar 2015 model araca dilerseniz kartlı dilerseniz sustalı anahtar yapılabilmektedir. Renault Kadjar 2016 kartlı anahtar kopyalaması arabanın sadece arıza tespit yapıldığı soket üzerinden immobilizer cihazı ile yapılmaktadır. Renault Kadjar modelinin 2015 – 2016 – 2017 – 2018 ve 2019 modellerinde kartlı sistem bulunur. Dünyadaki hemen hemen bütün araçlardaki ortak özelliktir. Aldığınız aracın yedeği yok ise hafızadan silenebilir ve yerine yenisi eklenebilir, doğal bir işlemdir.

Renault Kadjar Kart Anahtar Kabı ( kasası )

Renault Kadjar modelinin kartlı anahtar dış kabı stoklarda bulunur. Tercih ettiğniiz renk Beyaz, Siyah veya Gri ise gönderimini yapabiliriz. Renault Kadjar Kartlı Anahtar dış kabı, değişiklik olarak ele alındığında kolay değiştirilecek bir yapıya sahip değildir. İç tarafıtaki elektronik devrenin barındığı hazne tekrar açılmadığı gibi açıldığında bozulmaktadır. Hal böyle olunca buton veya sıvı temaslarında içinin açılması gereken Renault kadjar kart anahtar, onarımı yapıldıktan sonra yeni dış kumanda kabına takılmalıdır.

Renault Kadjar anahtar özellikleri

Renault Kadjar kart anahtar, kullanıyorsanız arabanızda anahtarsız çalıştırma keyless go özelliği mevcut demektir. Peki Renault Kadjar Keyless go anahtarsız çalıştırma nedir ? Nasıl çalışır ? Kısaca bahsedip konumuzu sonlandıralım. Renault Kadjar keyless anahtar, çantanızdan veya cebinizden çıkartmadan 24 saat aktif şekilde çalışma kabiliyetine sahiptir. Arabaya yaklaştığınız zaman açılır uzaklaştığınız zaman kapatır ki çalıştırma hamlesini yaparken frene basıp Start düğmesine basmanız kafi olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir