Menü Kapat

Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar

Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar

Son zamanların en fazla tercih edilen arabaların içinde olan Hyundai Accent Blue için gerek uzaktan kumandalı gerekse uzaktan kumandasız anahtar yapılması mümkündür. Uzaktan kumandasının üzerindeki basma yerlerinin eriyerek bozulması Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar yapısının bozulmasına sebebiyet vermektedir. Lakin bozulan, ezilen veya kırılan Hyundai Accent Blue Anahtar için sıfır yedek siparişi vermenize kesinlikle gerek yoktur. Ürünün dış kasası ve içindeki basma butonlarının değiştirilmesi ile zaten yenilecektir.

Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar Fiyatı

İlk üretildiği zamanlar Hyundai Accent Blue dükkanımıza geldiği zaman çok heycanlanmıştım. Benim için yeni araç, yeni ürün ve yazılım demekti. Dükkanımızda ontrol ettiğimde Hyundai İ20 Anahtar ile aynı karekterde olduğunu görünce, Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar Fiyatı 250.00 lira olarak sabitlendi. Burada verdiğimiz fiyat uzaktan açma ve kapama özelliği bulunan ürün için geçerlidir. Yani içinde açma, kapama ve bagaj özellikliği barındırır.

Hyundai Accent Blue orjinal yedek anahtar
Hyundai accent blue modelinin orjinal yedek anahtar görseli

Hyundai Accent Blue Orjinal Yedek Anahtar Fiyatı

Uzaktan kumanda ihtiyacı bulanmayan kişi veya kuruluşların maliyetlerini düşürmek adına vermiş olduğumuz bu hizmet kesenizi yormayacaktır. Hyundai Accent Blue Orjinal yedek anahtar fiyatı 100.00 liradır. Kullanımda, kaskoda veya aracı satarken karşınıza problem olarak gelmesini dert etmeyin! Rahatlıkla yolunuza devam edebilirsiniz.

  1. İstinye Sarıyer İstinye`de Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar kopyalaması yaptırabilirsiniz.
  2. Yine aynı şekilde İstanbul Sarıyer İstinye bölgesine gelerek Hyundai Accent Blue yedek anahtar kopyalama imkanı bulabilirsiniz.
  3. İstanbul Sarıyer İstinye merkezde bulunan dükkanımıza uğrayarak Hyundai Accent Blue Kumandalı Anahtar tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar Pili Ve Fiyatı

Uzaktan kumandanın arka kapağını sökerek CR 2032 pile ulaşarak değişim yapmanız mümkündür. Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar pili 10.00 lira değerinde olup hemen her yerde bulabileceğiniz yapıdadır.

Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar Kabı

Üst bölümde dile getirmiştim. Hyundai Accent Blue orjinal anahtar zaman zaman arıa yapabilir. Uç kısımdan kırılma, tuşlarının delinmesi ve suya düşmesi gibi… O nedenle tamir ihtiyaçlarınızda ürünü bize getirip tamir ettirdiğinizde düşük bedellerle sorununuzu çözmüş olacaksınız. Bu arada Hyundai Accent Blue Orjinal Anahtar dış Kabı 100.00 lira olup orjinal ve garantilidir. Değişimi maalesef kendiniz yapamazsınız. Enjeksiyon baskı olduğundan ” Oto Anahtar ” konusunda uzman birinin yapması immobilizer bakımından daha sağlıklı olacaktır.

Faydalı bağlantılar

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir