Menü Kapat

hyundai accent blue anahtarım kayboldu

hyundai accent blue yedek anahtar

Hyundai ve Kia modellerinin en sevdiğim taraflarından bir tanesi araç bilgilerine dijital depolama alanlarından ulaşılır olmasıdır. Mesela Bursa – İzmir – Balıkesir veya Çanakkale tarafında ailesiyle gezmeye giden bir Hyundai Accent Blue kullanıcısının başına istenmedik talihsiz bir olay geldi ve aracının uzaktan kumandasını kayıp etti insanız hepimizin başına gelebilir evet zaman kaybı olacak fakat başa gelen çekilir diye bir tabir var.

Senelerdir insanlara bu hizmeti veriyoruz hangi serisi olursa olsun hyundai i10, hyundai i20, hyundai i30 veya hyundai ix35 kısacası az önce saydığım herhangi bir hyundai anahtar arabanın başında ruhsat bilgilerini gönderdiğiniz taktirde tarafımızca yapılabilmektedir.

Üretiminin yapıldığı ilk yıllarda uzaktan kumanda üzerinde üst tarafında kilit simgesi, alt tarafında kilit açma simgesi ve ortada Accent yazısı vardı baktılar ki insanlar artik sinir krizleri geçiyor hemen Hyundai Acent Blue anahtar yapısını değiştirdiler her üretilen ortalama 100 uzaktan kumandanın 90 tanesi bozulur ve delir mi evet delinir güney doğu firmaları Fransızlarla mukayese edildiğinde yine insaflılar hemen dokusal yapıyı değiştirip bu yanlıştan döndüler. Şimdi bu araç için neler yapabiliyoruz detaylarını aşağıda sizlere sıralayalım.

Hyundai accent aracımın iki anahtarıda kayboldu ne yapmalıyım

Yapacak bir çok fazla bir şey yok Allah beterinden korusun diyecek kendinizi sakinleştireceksiniz. Arabanın başına gelip bir tane vida dahi sökmeden takmadan yerinde müdahale yapıyoruz lakin umuyorum istanbul içerisinde Tuzla, Pendik, Maltepe, Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer, Alibeyköy, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy, Bebek, Eminönü, Taksim, Beşiktaş, Levent, Fatih, Küçükçekmece veya Zeytinburnu kısacası sınırlar içerisindeyseniz mutlaka arayın hiç bir zarar vermeden hatta kaskodan faydalanıp bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hyundai Accent Blue anahtar kabı 

Dibinden kırılması ve tuşlarının delinmesi değişime en büyük nedenlerden eğer dibinden kırılırsa yolda kalırsınız lakin mekanik ucu kontağa takın uzaktan kumandayı kontaktaki okuyucuya tutmalısınız aksi halde kontak döner araba çalışmaz. İmkanınız var ise ürünü bizlere ulaştırın veya getirin içindeki çipi ve uzaktan kumanda devresini aktarıp yenileyebiliyoruz. 

Hyundai Accent blue anahtar kılıfı

Eğer bahsettiğiniz ürün renkli renkli koruyucu kılıfsa bizde yok kullanılması doğru değil elektronik devrenin hava almamasından kaynaklanan oksitlenme devreyi çok yoruyor. Fakat kılıf diye komple dış kasasından bahsediyorsak evet yukarıda söyledim stoklarda bol miktarda var. 

Hyundai Accent Blue anahtar pil değişimi 

Uzaktan kumandanın arkasını çevirin logonun altındaki kapak el kuvvetinin kastırılmasıyla yuvadan çıkacak ve pili göreceksiniz Accent Blue uzaktan kumanda pili cr 2032 dir.

Hyundai Accent Blue anahtar fiyatı

Hyundai accent blue yedek anahtar iki şekilde yapılabilmektedir kullanıcı eğer kumandasız kullanmak istiyor ise 90.00 T.L uzaktan kumandalı istiyorsa 230 T.L uygulamalarımız yetkili servis standartlarında olup fiyat olarak oldukça uygundur. 

Hyundai accent blue anahtar orjinal görselidir.
hyundai accent blue anahtar görselidir.

Hyundai Accent blue yedek anahtar: Makalemi yazarken bir tane Hyundai i20 araç var kapının önünde kardeşim programlamasını yapıyor adamın söylediği aynen şu ” abi adam tam bir at hırsızı düzgün bir insan çıkmadı arabası temizdi aldık Allah aşkına şu oto anahtarı işinin bu kadar zahmetli bir iş olduğunu bilseydim başka araba alırdım” diye anlatıp duruyor.

Hyundai accent blue anahtar sökme

Eğer böyle bir bilgiye ihtiyacınız var ise mutlaka kendi imkanlarınızda anahtar kabı sipariş etmişsinizdir lakin dikkat edin elektronik devreyi aktarmakla iş bitmiyor uç tarafda immobilizer anahtar yazılımı bulunan çipi mutlaka yeninin içine aktarın aksi halde kumanda çalışır arabanız çalışmaz sizde başlarsınız dertsiz başınıza dert almaya, yaşadığımız tecrubeler gösterdi bence kendiniz değil işin uzmanına danışın fiyatlar inanın çok fazla değişmiyor.

2 Comments

  1. Eraslan Köksal

    Merhaba
    İstanbul dışında ikamet ediyorum.
    2015 Model hyundai accent blue araç için yedek anahtar yapılması mümkün mü?
    Selamlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir