Menü Kapat

Skoda Fabia Anahtar

Skoda Fabia Anahtar fiyatı

Bu sefer çok fazla uzatmayacağım. Daha açıklayıcı ve nokta atışı bilgiler ile sizleri aydınlatacağım. Merak ettiğiniz soruları cevaplandırıp, konuyu hemen kapatacağım. Araç 2001 yılından 2021 yılına kadar gerek yenilenerek gerekse makyajlanarak satışa Çıkmıştır. Şimdi Fabia modelini ele alalım. Son zamanlarda Skoda Fabia UDS Anahtar ile Skoda Fabia MQB Anahtar ve Skoda Fabia Keyless Anahtar olarak 3 farklı şekilde yedekleme yapmaktayız. Söz konusu araç için yetkili servisleri bekleyerek büyük paralar ödemeyin! Size uzaktan kumanda kabından, yedeklemeye kadar hepsini anlatacağım.

Skoda Fabia Anahtar Fiyatı

Firmamızda Skoda Fabia anahtar fiyatı uzaktan kumandasız şekilde ( kumandasız MQB Sistem ) 150.00 liradır. Eğer uzaktan kumandalı olsun derseniz Skoda Fabia Uzaktan kumandalı anahtar fiyatı 250.00 liradır. Lakin anahtarsız çalıştırma ve Mqb sistemli araçların fiyatları değişiktir. Lütfen ihtiyaç halinde güncel fiyatları firmamızdan isteyerek mutabık kalın.

Skoda Fabia MQB Keyless Anahtar

Şimdi söyleyeceğimi çok önemli; bilmelisiniz ki Skoda Fabia Keyless Anahtar yapısı Volkswagen Passat B8 Anahtar ile birebir aynıdır. Peki Murat usta neden Skoda Fabia Keyless Anahtar neden bu tarz üretim yapmışlar ? Sonuçta bizim araçta kontak bulunmuyor. Evet yok doğru ancak o zaman Skoda Fabia ile Passat B8 ile arasında fark kalmazdı.

Skoda Fabia Keyless Anahtar için Volkswagen Passat B8 Anahtar Kullanılır mı ?

Evet, kesinlikle kullanılır. Zaten kontak sistemi bulunmayan Fabia araçların kumandaları hale gelir. Bu sayede daha kullanışlı bir ürün sahibi olursunuz. Ayrıca kasko ve sigorta şirketi ile problem yaşamanızsınız. Bunun sebebi aracın hafızasına kayıt edilen ürünün bilgileri motor beynine işlenmiş olmasıdır.

Anahtarsız çalıştırma özelliği bulunup ancak sustalı görüntüden rahatsız olanlar ürünü bizlere kargo ile gönderebilirler. Gönderim yapıldığı zaman Volkswagen Passat B8 Krom anahtar ile değişim yapılır ve ürün geri gönderilir.

Skoda Fabia anahtar
Skoda fabia orjinal anahtar
Skoda Fabia Anahtar Pili

Sözünü ettiğim araçların uzaktan kumanda pilleri genelde aynıdır. Fiyatları 10.00 lira ila 20.00 lira arasında değişiklik gösterir. söz konusu pilleri kendi imkanlarınız ile değiştirmeniz mümkündür. Youtube üzerinde tüm araçların pillerinin nasıl değiştirileceği anlatılmıştır. Pil bittiği zaman arabanın kapısını manuel olarak açabilir, arabayı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

1 Comments

  1. sinan ergin

    merhaba, 2017 skoda fabia 1.0tsi dsg style aracımın yedek anahtarını kaybettim, aracımda anahtarsız çalıştırma mevcut. yeni anahtar yapabiliyor musunuz, fiyat nedir, bilgi alabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir