Menü Kapat

Seat Leon Keyless Anahtar

Seat Leon Keyless Anahtar

Bu hafta hayalet göstergeli yeni nesil Seat Leon bir araca anahtar modifiyesi yaptık. İnstagram üzerinden paylaşımda bulunduğum ürünün linkini yazımıza eklediğim zaman, daha net anlayacaksınız. Normal paketlerinde mekanik (manuel) kontak yapısı bulanan Seat Leon araçların full paketlerinde Keyless go ( anahtarsız giriş ve çıkış ) özelliği bulunmaktadır. Çevirmeli kontak bulunmadığı halde neden Seat Leon keyless anahtar katlanabilir olarak üretilmiş işte onu inanın bende bilmiyorum.

Seat Leon Keyless Anahtar Fiyatı

Kontaklı araçlara göre keyless özelliği bulunan Oto Anahtar her zaman manuellere göre bir tık daha pahalıdır. Bu yetkili servislerde de böyledir. Seat Leon Keyless go anahtar dışarıdan bakıldığı zaman Volkswagen Golf 7 Anahtar ile yapısal olarak aynıdır lakin içindeki antenler olsun, elektronik devre olsun alakasızdır. Şuan için Seat Leon Keyless Anahtar Fiyatı 600.00 liradır. Lütfen bizi uydur – kaydır iş yapanlarda kıyaslamayın. Yan sanayi ve kötü ürünler kullanmıyor, ürünlerimiz ve işçiliklerimizi kasko şirketi dahi kabul ediyor. Seat Leon Keyless anahtar için yan sanayi ürün kullanılır mı ? Evet kullanılır yan sanayi ürünün fiyatı ise 400.00 liradır. ( orjinal tercih ediyor, orjinal kullanıyoruz.)

Seat Leon orjinal anahtar
Seat Leon orjinal anahtar görseli
Seat Leon Keyless Go Sisteminde Şifre Değişikliği

Satın alınmış Seat Leon Keyless go özellikli bir aracın yedeğinin verilmediğini düşünelim. Yetkili servisten veya farklı ticari işletmelerde sorununu çözmek isteyen kişilerin ne yapması gerektiğini maddeler halinde sıralıyalım.

  • İkinci el olarak satın alınan Seat Leon aracın teslim edilmeyen anahtarının hafızadan silinip yerine yenisinin yapılması gerekir.
  • Aracın kimlik bilgilerinin veya özelliklerinin değiştirilerek aracın zarar görmesi bu uygulamada söz konusu değildir.
  • Kasko ve sigorta yaptırılmadan önce mutlaka araç kontrol edilerek hafızasında toplamda 2 adet ” Oto Anahtar ” olduğuna bakılmalıdır.
Seat Leon Keyless Anahtar Modifiyesi

Kontağı olmayan bir aracın neden sustalı üretilir diye sormayın yazımızın başında da söyledim. Bunu bende kestiremiyorum lakin bir çifte standart uygulandığı aşikar. Farklı tasarım ve zevkinize göre yaptıracağınız anahtar arabanın hafızasına yazıldığından arabanın garantisi etkilenmez veya kaskoda sorun çıkmaz.

Not: Sustalı olarak üretilen Volkswagen T-Roc Anahtar – Volkswagen Tiguan Anahtar veya Volkswagen Golf 7 anahtar için yapılan değişikliklerde arabaya ihtiyaç olmayıp, eski uzaktan kumandayı yeni modele aktararak dönüşüm mümkündür.

Seat Leon Keyless Anahtar Pili Fiyatı ve Değişimi

  1. Seat Leon Keyless anahtar pili standart cr 2025 yapıya sahipdir.
  2. Şuanda güncel Seat Leon keyless anahtar pili fiyatı 10.00 ila 20.00 lira arasında değişiklik göstermektedir.
  3. Pili biten Seat Leon Yedek Anahtar keyless go özelliğine sahip ise kapı manuel olarak açılarak sağ tarafta bulunan manyetik kontak bölümüne tutarak araç çalıştırılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir