Menü Kapat

Honda Crv Smart Anahtar

Honda crv keyless anahtar yaptırma

Honda`nın Crv modelinde bulunan Smart Anahtar kopyalaması bugünden itibaren gayet rahat bir şekilde tarafımızca yapılabilmektedir. Biraz zaman ayırdığınızda sosyal medya hesaplarımızda göreceksiniz ki daha evvel Honda Civic Smart anahtar kopyalama yapmıştık. Fakat Honda Crv Keyless anahtarı yedek parça probleminden kaynaklı doğru düzgün kodlanamıyordu. Youtube kanalımda şuandan itibaren yüklediğim videoyu izleyince ürünün dış yapısını, kalitesini ve işlevselliğinin ne kadar güzel olduğuna şahitlik edeceksiniz. Şu anda dünyada hemen hemen en pahalı yedek parçaya sahip olan Japon araçlarının anahtar sorununu en azından bizimle çözebileceğinizi buradan duyuruyoruz.

Honda Crv Smart Anahtar Kopyalaması Nasıl Oluyor ?

Honda, otomobil firmalarının içerisinde en kaliteli anahtar yapan firmaların başında gelmektedir. Ne kadar eksi yanlarını söylesekte doğru olanları da aktarmak boynumuzun borcudur. Bu arada Honda Crv smart anahtar kopyalaması arabanın hemen fren pedalının üzerinde bulunan bilgisayar bağlantı soketinden kurulacak olan ” Araba Cihaz İlişkisi ” sayesinde yapılabilmektedir. Orası arabanın servis sıfırlaması, çeşitli arıza ışıklarının söndürülmesi veya yeni donanım ekleme gibi işlemlerin başlangıç noktasıdır. Çeşitli yaptığınız araştırmalar doğrultusunda arabanın beyni, elektrik veya elektronik parçalarının sökülmesi gerektiği haberleri tamamen asılsızdır. Sadece bilgi alış verişi sayesinde arabanın hiç bir donanımına, yazılımına veya parka kodlarına değişiklik yapmak imkansızdır.

Honda Crv Keyless Anahtar Pili Bittiğinde Araç Nasıl Çalıştırılır ?

Honda Crv uzaktan kumandasının pili bittiğinde aracın yolda kalması düşünülemez. Ancak bazı önemli ayrıntıları bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla sizlere nasıl çalıtırılacağını anlatayım.

  1. Honda Crv smart anahtar arkasındaki mekanik ucu çıkartın.
  2. Kapı kolunun yanındaki kilit sisteminin içerisine sokun sola veya sağa çevirip arabanın içerisine binin.
  3. Pil bittiğinden dolayı Honda Crv Keyless Anahtar bilgilerini araba okuyamayacağından dolayı ” Start – Stop ” düğmesine dahi bassanız araba çalışmayacak lakin kumandanın kendisi ile ” Start Düğmesine ” bastığınızda araba çalışacaktır.

Honda Crv Smart Anahtar Yaptıracağım Araba İle Gelmek Zorundamıyım ?

Yoğun iş temposundan kaynaklı zaman problemi yaşıyorsanız mobil servis aracımız bulunduğunuz konumda sizlere Honda Crv yedek anahtar yapabilir. Yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek konum, aracın özellikleri ve ruhsat sahibi olup olmadığınızı söylemektir.

honda crv smart anahtar yaptırma
Honda crv smart anahtar çoğaltma görseli

Honda Crv Smart Anahtar Pil Fiyatı

Honda Crv Keyless özellikli anahtar için pil değişimi yapacaksanız 10.00 lira veya 20.00 lira gibi bir bütçe ayarmanız yeterlidir. Ben pili satın aldım ancak nasıl değiştirileceğini bilmiyorum diyorsanız BURAYA TIKLAYIN ayrıntılı şekildi anlatıldığı için kendi imkanlarınızda pil değişimi yapabileceksiniz.

2017 Model Honda Crv Keyless Anahtar Kopyalanırsa Daha Sonra Arızalanır Mı ?

2017 değil hangi model olursa olsun hiç bir modelinde aracın arıza yapması veya sonradan hata vermesi söz konusu değildir. Kısacası söylemek istediğim şu yani programlama esnasında uyum sağlayan kumanda nasıl olur daha sonra arıza veya hata verebilir, tabii ki aslı olmayan kulaktan dolma söz konusu bilgilere itibar etmeyin.

Honda Crv Smart Keyless Anahtar Kopyalama Videosudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir