Menü Kapat

Renault Fluence Anahtar Yaptırma

renault fluence anahtar yaptırma

Renault Fluence İcon ve Renault Fluence Touch olarak üritilen modelde daha önceki konularımızda belirttiğim gibi iki adet anahtar yapısı bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Renault Fluence Kart Anahtar diğeri ise Renault Fluence Sustalı Anahtar ikisininde yaptırma işlemi için araba gerekmektedir. 46 Cripto immobilizer ip yapısına sahip olduğundan dolayı sadece kumanda üzerinden kopyalama imkanı bulunmamaktadır ki zaten olması gereken zaten odur. Renault Fluence Anahtar yaptırma talebinde bulunan veya ihtiyacım var yaptırmak zorundayım diyen bir kişinin aracın sahibi olduğunu belgelemesi gerekmektedir.

Renault Fluence Araç Anahtarı Yaptıracağım Nasıl Bir Yol İzlemem Gerekiyor ?

Arabanızı kullanabiliyorsanız sizleri misafir edelim demekten başka bir söz bulamıyorum ancak kapıları kilitli sizin gelmenizi rica ediyorum diyorsanız eğer servis aracımızı yollayarak arabanızı bulunduğu konumda çalıştırma imkanımız bulunmaktadır. Bulunduğu konumda Renault Fluence Anahtar Yaptırma işlemi ortalama 30 dakika sürer ve aşamaları şu şekildedir.

  • Kilitli olan Renault Fluence öncelikle tarafımızca zarar verilmeden açılacak.
  • Kapı kolunun yan tarafındaki kilit sökülecek ve oradan aracın kontak şifrelerine erişim sağlanarak mekanik uç hazırlanacak.
  • Hazırlanan mekanik uç sayesinde 3 butonlu açma, kapatama ve bagaj özelliğine sahip Renault Fluence anahtar araca tanıştırılacak.

Vaktiniz olmadığından dolayı bulunduğunuz yere servis istediğinizde eğer arabayı çalıştırabiliyorsanız üst taraftaki maddeler sizin için geçerli değildir. O zaman arabanızdan bir tane vida dahi sükülmeden tamamen bilgisayar ortamında başlanıp yine bilgisayar ortamında işlem sonlandırılacaktır. Aracın içerisine girip bilgisayarı bağladıktan sonra cihaza Renault Fluence Anahtar kopyalama emrini verdikten itibaren arabanın yanı başında olmayan bütün kumandalar otomatik olarak etkisiz hale gelecektir.

Renault Fluence Kartlı Anahtar Yaptırma Aşaması

Üst taraftaki söylediklerim Renault Fluence Kartlı Anahtar kullanıcılarını kısmet ilgilendirmiyor. Arabanızda Keyless Go özelliği bulunduğundan mekanik kontakla uğraşılmayacağı için sadece kilitli olan kapısı açılacak ve araba direk kodlama moduna sokulacak, zaten yedek kart varsa mevcut kart üzerindeki bilgilerden yola çıkılarak Renault Fluence Kart Anahtar Yaptırma işlemini kısa süre içerisinde sonlandırabilirsiniz. Fakat bazı önemli noktalar var işte onlardan bazıları…

  1. Renault Fluence Kartlı Anahtar yaptırma işlemi sırasında arabaya gösterilmeyen kumandalar bir daha çalışmayacaktır.
  2. Kapı kilitli değil ise arkasındaki mekanik kapı açma aparatı dahil olmak üzere kartın araç ile eşleştirilmesi 20 dakikadır.

Renault Fluence Anahtar Yaptırma Aşaması & Kasko Süreci

Arabanızın hasar kayıtlı olması sizin için çok şey ifade etmiyor ise bizim yapacağımız hizmet faturası sayesinde Renault Fluence Anahtar Yaptırma işleminin bedelini sigorta ve kasko şirketlerinizden geri alabilirsiniz. Çoğumuz yetkili servislerde fiyat yüksek olduğu kaskodan faydalansa da çoğumuz servis haricinde fiyatlar uygun olduğu için hasarsızlık indiriminden faydalanamamaktan dolayı ihtiyacını kendi bütçesinden karşılıyor.

Renault Fluence Orjinal Anahtar Ne Kadar Fiyatı Nedir ?

Arkadaşlar Renault Fluence orjinal anahtar ücreti eğer arabanız Sustalı diye tabir ettiğimiz katlanabilir modelse 230.00 Liradir. Bir diğer modeli olan Renault Fluence Kartlı Anahtar diye tabir ettiğimiz model ise 300.00 liradır. Ürünlerin kodlama, programlama ve diş açma ücretleri fiyatlara dahildir. Son olarak söylemek istediğim Renault Fluence araçlardaki sustalı anahtar üzerinde bulunan butonlar ( açma veya kapama ) fark etmez hissiyatını kaybettiğinde onarımı mümkündür, arızanın arabadan olduğunu düşünmeyin. Bastığınızda butondan ses alamıyorsanız işlevini yitirmiş olup değişmesi gerekmektedir.

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir