Menü Kapat

Honda Crv Yedek Anahtar

1999 Yılından başlayıp 2019 yılına geldiğimizde Honda`nın uzaktan kumanda yapısının 4 farklı evreden geçtiğini söyleyebilirim. Sizleri çok fazla sıkmadan bütün detaylarıyla konuyu irdeleyeceğim. Makaleyi kaleme almamın sebebi elimde bulunan Honda Crv Anahtar müşterimizin uzun ve sivri diye rahatsız olmasından dolayı katlanabilir sustalı hale getirildi. Eğer anahtar ayrı kumanda ayrı veya düz sopa gibi bir Honda Crv Anahtar kullanıyorsanız değişim yapabilirsiniz. Oldukça basittir ürünü bizden alıp küçük bir destekle kendiniz evinizde dönüştürebilir direkt kullanıma başlayabilirsiniz en güzeli kodlama ve programlama gerektirmez.

Honda Crv Yedek Anahtar İhtiyacı Doğarsa

Honda Crv araçların bazıları düz kumandalı, bazıları yeni modellerden bahsediyorum katlanabilir sustalı bazıları ise keyless go akallı anahtar sitemine sahip tüm çeşitleriyle birlikte kodlama ve programlamasını yapıyor sizlerin ihtiyacını karşılıyoruz.

  • Honda Crv modellerinde araba olmadan uzaktan sadece düz olanı yollayıp katlanabilir yaptırabilir veya arızalı olanı tamir ettirebilirsiniz fakat yedek sıkıntısı varsa bu hizmet için arabaya ihtiyacımız var Oto Anahtarı kopyalaması hakkında daha fazla bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Eski model Honda Crv modellerin immobilizer anahtar sisteminde 48 Cripto Megamos özelliği mevcuttur bu yazılım araba olmadan kesinlikle kopyalanamaz. Yine yeni modellerinde ise 46 Cripto dediğimiz modeller var bunlarda uzaktan kopyalama mümkün fakat uzaktan kumandası aktif olmuyor eğer kumandası olmasın benim işimi görür eşime veya çocuğuma vereceğim diyorsanız yardımcı olabiliriz.

Honda Crv Anahtarım Kayboldu

Kayıp oldu ise arabanın üzerine bağlanarak kayıp olanın kimliğini okuyup iptal edebilir yerine yenisini sizin isteğiniz doğrultusunda ekleriz ortalama süremiz 15 dakikadır. Bu işlem sonrası kayıp olan arabayı çalıştırmadığı gibi uzaktan kumandası da çalıştırmayacak ancak bulunduğu taktirde makine bağlanıp tekrar blokesi çözülüp kullanılabilir.

Honda Crv Aracımın Anahtarı Çalındı

Evinize, İş yerinize veya farklı yerlerde başınıza gelen bir musibetten dolayı büyük sıkıntılar çekmiş olabilirsiniz lakin dert etmeyin nasıl yeni tuttuğunuz bir dükkanın kapısındaki kilitleri değiştiriyorsunuz Honda Crv aracınızında aynı şekilde hem elektronik hemde mekanik olarak kilit sistemlerini değiştirebilirsiniz. Kapı ve kontak olmak üzere bütün şifrelerini değiştirirseniz kafanız rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Sadece immobilizer anahtar sistemini değiştirdiğinizde sözünü ettiğim çalınan uzaktan kumanda arabayı açıp kapatmaz ancak kapıdan eliyle açar ondada marşa etki etmez.

Honda Crv Aracıma Yedek Anahtar Yaptırdığınızda Satarken Sorun Yaşarmıyım ?

Genelde arabama zarar verir mi diye sorular soruluyor fakat ben tek başlık altında madde hepsine cevap vereyim istedim.

  • Honda Crv Yedek Anahtar kopyalama yapıldığında aracı satarken sorun yaşamazsınız aksine alan kişinin içi rahat eder.
  • Honda Crv Yedek anahtar kodlama ihtiyacı doğduğunda yetkili servis haricinde güvenilir bir yerden hizmet almanız düşük maliyet ve kısa süre avantajı sağlayacaktır.
  • Honda Crv Yedek Anahtar yaptırmadan arabanıza kasko veya sigorta yaptırmanız herhangi bir olumsuzlukta hasarınızın karşılanmamasına sebebiyet verecektir.

Honda Crv Yedek Anahtar Orjinal Mi ? Garantisi Var mı ? Hemen Bozulur mu ?

Honda Crv sustalı anahtar dönüşümü
Honda Crv için sustalı anahtar dönüşüm görseli

Bizim şirketimize geldiniz ve Honda Crv Keyless go akıllı anahtar kopyalama yaptırıyorsunuz eğer biz arabayı programlar ve tamamdır güle güle kullanın dediğimiz andan itibaren ürünün orjinal olduğuna emin olabilirsiniz Honda gibi harika teknolojiye sahip bir arabaya ne eğreti işçilik yapabilir nede kötü malzeme kullanabilirsiniz.

Firmamızdan alınan bütün ürün ve hizmetlerin 2 yıl garantisi vardır sadece suya düşmesin yeterlidir biz işimizde ürünümüzün de arkasındayız. Bozulması kişinin kullanmasıyla doğru orantılıdır yüksekten düşmediği ve sıvı teması almadığı sürece hiç bir Honda Anahtarı bozulmaz.

Honda Crv Anahtar İşareti

Eğer arabanın göstergesinde yeşil renkte bir anahtar işareti çıkıyor ve arabanız çalışmıyorsa büyük ihtimalle Honda Anahtar bozulmuş demektir göstergedeki bu sözünü ettiğim yeşil ışık aracın elektronik motor kilidi ( İMMOBİLİZER ) aktif hale geldiğini gösterir Honda Crv Yedek Anahtar yanınızdaysa deneyin araba büyük ihtimalle çalışacaktır yine bir sonuç alınamıyor ise arıza tespit cihazıyla kontrol etmek şarttır.

Honda Crv Anahtar Pili Değiştirme

Hangi modeli kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak eğer gri renkli sallama diye tabir ettiğimiz anahtarlık kısmına takılan eski tip ise CR 2032 2007 – 2008 – 2009 – 2010 yıllarında kullanılan düz yukarıda resmini gördüğünüz model ise CR 1620 kullanacaksınız arkasındaki vidayı söktüğünüzde uzaktan kumanda devresini ikiye ayırınca pili orada göreceksiniz direk değiştirip kullanın. ( Çıkarttığınız gibi takın pili yazıları taktığınızda okuyamamanız gerekiyor )

Not: Önümüzdeki günlerde honda Crv`nin en yeni kasasında tercih edilen anahtarsız çalıştırma keyless go modelini anlatıp tanıtacağım şimdilik hoşçakalın.

Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir