Menü Kapat

Ford Fiesta yedek Anahtar

Ford fiesta modelinin anahtar fiyatı

Ford Fiesta yedek anahtar talepleri için her türlü hizmeti veriyoruz. Eski ve yeni model Ford Fiesta aracınız varsa bize müracaat edebilirsiniz. Bu araçlarda hem uzaktan kumandalı hem de kumandasız anahtar vardır. Kumandasız yedek anahtar, mekanik olarak kullanılabilir. Uzaktan kumandalı anahtar için de kopyalama, anahtar kabı değişimi gibi hizmetlerimiz bulunuyor. Peki, Ford Fiesta yedek anahtar işlemleri nelerdir? Ford Fiesta anahtar sorunları nedir? İşte cevapları…

Ford Fiesta Yedek Anahtar Özellikleri

Ford Fiesta, 2010 ve 2011 modellerinde anahtar kasasında ve tasarımında değişiklik yaptı. 2010 modellerde kumandalı, 2011 modellerinde sustalı anahtar sundu. Ford Fiesta yedek anahtar kumandasız olarak arabaya programlanabiliyor. Bu araçlarda “4D-60” ve “4D-63” Cripto Megamos immobilizer sistemi kullanılıyor. Araç olmadan kopyalama yapılabiliyor. Ford Fiesta araçların kumandasız anahtarları içinde immobilizer çip vardır. Bu çip suya dayanıklıdır. Denize veya havuza anahtarla girilebilir. Uzaktan kumandalı modeller suya temas etmemelidir. Ford Fiesta araçlarda yedek anahtar olmadan “My Key” adı verilen sistem devreden çıkartılamaz.

“My Key” sistemi hakkında bilgi için tıklayın: https://www.immobilizeranahtar.com/ford-fiesta-mykey-sistemi

Ford Fiesta Yedek Anahtar Kopyalama

Ford Fiesta anahtar eski ve yeni modellerde değişiklik gösteriyor. Uzaktan kumandalı anahtara bulunan metal kısım çivi benzeri bir mekanik anahtar içeriyor. Bu araçlar için kumandasız yedek anahtar taleplerine stoklarımızdan yedek anahtar temin edebiliyoruz. Fiesta aracınızın yedek anahtarı kaybolduysa, yeni bir yedek anahtar ihtiyacınız varsa sıfırdan yedek anahtar üretebiliriz. Ford Fiesta yedek anahtar fiyatı bizde sadece 100 TL’dir. Bu fiyata işçilik de dahildir. Yapacağımız orijinal yedek anahtarı ile aracın kapıları açmak, kilitlemek ve aracı çalıştırmak için bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca, kaskoda, sigortada, alırken ya da satarken herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

ford fiesta anahtar kopyalama
Ford fiesta anahtar kopyalama görselidir.

Ford Fiesta Kumandasız Yedek Anahtar

Ford Fiesta kumandasız yedek anahtar için yetkili servise müracaat etmenize gerek yok. Bu tür işlemleri sadece yetkili servis yaptığına dair genel bir kanı var; ancak bu doğru değil. Hatta bazı yetkili servisler, bizim gibi immobilizer anahtar uzmanı oto anahtarcılardan destek alabiliyor. Çünkü yetkili servislerde yedek anahtar siparişleri çok gecikiyor. Bazı durumlarda 1 ay yedek anahtar bekleyenler oluyor. Ayrıca, yetkili servisler bizim aldığımız ücretin 2-3 katı ücret talep ediliyor. Bu sebeple Fiesta sahipleri bize ulaşıyor. Kumandasız yedek anahtar için stoklarımızdan hemen destek sağlıyoruz. Dakikalar için yeni orijinal yedek anahtar teslim ediyoruz. Üstelik işçilik dahil yetkili servisin üçte bir fiyatını talep ediyoruz.

Ford Fiesta Yedek Anahtar Hizmetleri

Ford Fiesta aracınız varsa her türlü anahtar sorununda bize başvurabilirsiniz. Yedek anahtar her zaman ihtiyaç duyulacak bir anahtardır. Eski ve yeni Ford Fiesta modellerinde yedek anahtar yapıyoruz. Uzaktan kumandalı ya da kumandasız yedek anahtar için bize başvurabilirsiniz. 15 dakika içinde anahtarınız elinizde. Nerede olduğu bilinmeyen, kayıp ya da çalınan anahtarları devre dışı bırakarak, tekrar kullanılamaz hale getiriyoruz ve araca yeni bir yedek anahtar tanımlıyoruz. Yedi gün 24 saat hizmetinizdeyiz!

Fiesta anahtar kaybettim diyenler… >>> https://www.immobilizeranahtar.com/ford-fiesta-anahtar-kaybolursa/

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir