Menü Kapat

Bmw X3 F25 Anahtar

bmw x3 f25 anahtar

Bugün Bmw X3 F25 araç sahibi olan müşterimize, farklı bir meslektaşımızın bizi tavsiye etmesiyle hizmet verdik. Kendisine yedeksiz kullanılan araçların risk altında olduğunu ve kullanıcıya nasıl olumsuz yönte etki ettiğini anlattık. Zaten ortalama piyasa değiri 175.00 lira olan Bmw X3 F25 serisi aracı yedeksiz kullanmak tehlikenin farkında olmadığınızı gösterir. Apansız sıradan bir gece arabanızın park ettiği yerden yürüyüp gitmemesini kim garanti edebilir ? Tabii ki kimse dikkatli olmalı, önlemini almalı ve huzurlu şekilde malınızı kollamılısınız. Peki ya Nasıl ?

Bmw X3 F25 Anahtar Yaptırma

Bmw X3 F25 araçlarda anahtar bilgileri CAS4 Plus diye geçen bir nevi hafıza kartı içerisinde barınmaktadır. Örnek veriyorum elinizdeki Bmw X3 F25 Anahtar 1 numaralı ise CAS4+ Plus hafıza kartı içerisinden silinerek nerede olduğu belirsiz olan uzaktan kumanda bilgileri yok edilecek ve arabayı çalıştırmayacak hale getirilecektir. Eğer 2 numaralı uzaktan kumanda sizde ise aynı işlem 1 numaralı Bmw X3 Anahtar için uygulanacaktır. Birisine emanet verdiğiniz veya bir şekilde nereye koyduğunuzu unutarak ortadan kaybettiğiniz Bmw X3 F25 yedek anahtar araba üzerinden geçici olarak durdurulabilmektedir. Yani bunun anlamı güvence altına almak adına dondurularak bulunduğu zaman tekrar aktifleştirilebilmektedir. Bmw X3 anahtar yaptırma süresi fazla fazla söylüyorum 18 dakikadır. Yetkili servisin 1 ay süre verdiği ürün için 18 dakika gerçekten tercih edilesi bir sebeptir.

bmw x3 f25 anahtar yaptırma
orjinal bmw x3 f25 anahtar yaptırma işlemi görseli

Bmw X3 F25 Anahtar Kayboldu

İnsanız, hepimizin başına gelebilir. Önemli olan yedeğinin olup olmadığıdır. Eğer yedek varsa bizleri ziyaret ederek yukarı açık ve net şekilde anlattığım durumu uygulayıp sizleri kurtarabiliriz. Fakat arabanın kapıları kilitli ve yedeği daha önce teslim edilmemiş veya kayıp edilmiş şekilde kullanılan Bmw X3 F25 araç için mobil servisimizi bulunduğu yere göndermeliyiz. Kurtarıcıya koyup getirmekte mantıklı lakin genelde kapalı otoparklarda mahsur kalan söz konusu otomobil için yerinde hizmet harika olacaktır diye düşünüyorum. Peki kafasında soru işaretleri bulunan vatandaşlarımız için uygulamanın nasıl gerçekleştiğini maddeler halinde anlatalım.

  • Kilitli veya kapıları açık şekilde mahsur kalan Bmw X3 F25 kasa aracın başına gelerek üst tarafta ne işe yarıdığını açık şekilde dile getirdim. CAS4 Plus anahtar hafıza kartı sökülerek aracın bilgileri okunur.
  • Okunan dosya Bmw Anahtar kopyalama cihazına elektronik ortamda aktarıldıktan sonra arabayı çalıştıracak orjinal Bmw X3 F25 araç anahtarı hazır hale getirilir.

Arabanın yetkili servis kayıtları ve üretim aşamasındaki dosyalar üzerinde kesinlikle bir değişim söz konusu değildir. Hatta dilerseniz kaskolu araçlarda kurtarıcıdan destek alarak dükkanımıza getirilen Bmw F25 X3 marka otomobile fatura kesip uygulama resimleri dosya haline getilerek bedeli sigorta şirketinden alınabilir.

Bmw X3 F25 Anahtar Pili

Bmw X3 F25 anahtar pili bitti nasıl değiştirebilirim ? Sorunuza cevap vermek adına bu paragrafı açma ihtiyacı duydum. Bmw X3 F25 serisi araçların elektronik yazılımı ve sisteminin Bmw F10 520 Anahtar ile aynı olduğunu bildiğinizi düşünüyorum, bilmiyorsanız şimdi öğrendiniz. Bmw F25 X3 marka otomobilin uzaktan kumanda bili ” CR2450″ standart pil yapısıyla üretilmiştir. Ayrıca diğer sizler için önemli olduğunu düşündüğümüz husus ise Bmw X3 F25 Anahtar Pili Fiyatıdır onuda aydınlığa kavuşturayım. Pilin fiyatı 25.00 lira olup hangi modeller için geçerli olduğunu aşağıda sıraladım.

  1. 2011 model Bmw X3 F25 pili videodaki gibidir.
  2. 2012 Bmw X3 F25 videoda paylaştıkları gibi değiştirilir.
  3. 2013 Bmw X3 F25 aşağıda izlediğiniz şekilde uygulanabilir.
  4. Bmw F25 X3 2014 Anahtar için pil değişimini aşağıdan izleyerek kendiniz yapabilirsiniz.
bmw x3 anahtar pili değişimi

Bmw X3 F25 Anahtar Logosu

Ticari bir amacımız bulunmamaktadır. Ancak tırnak tarbelerinden mütevellit silinen veya görüntüsünü yitirmiş Bmw f25 x3 anahtar logosu genelde stoklarımızda bulunmaktadır. Kendi imkanlarınızla rahatlıkla eskiyi söküp yeniyi yerine oturtabileceğiniz ürüne sahip olmak için aşağıdaki formu doldurmanız kafidir. Stoklarımızda bol miktarda olduğunda ücretsiz şekilde gönderim sağladığımız ürünler bazen 1 hafta sürecek şekilde tarafınıza gönderilir. Falçatanın keskin bıçağının ön tarafı ile rahatlikla eskiyi kaldırabileceğiniz logo sayesinde görüntü kalitesi artacaktır.

Bmw X3 F25 Anahtar Tamiri

Bmw`nin X3 F25 araçların uzaktan kumandaları arıza yapan veya bozulabilen bir yapıya sahip değildir. Aksine çok kailteli elektronik devreye sahiptir. Fakat bu zamana kadar çok defa Bmw X3 F25 anahtar tamiri yaptık. Özellikle hanımların elbiselerin cebinde unutarak yıkadıkları uzaktan kumandanın işlevini yitirmesi sonucu tamir ve onarım ihtiyacı doğmaktadır. Arabayı getirmeden sadece Bmw F25 X3 anahtar getirilerek veya gönderilerek hayata döndürülebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir