Menü Kapat

Bmw X3 Display Anahtar

bmw x3 ekranlı anahtar tamiri

BMW X3 G01 Ekranlı anahtar ekranı tamiri

BMW X3 G01 Serisi akıllı anahtarın dokunmatik özellikli dijital ekranı bazı durumlarda kırılabilir veya arızalanabilir. Araç sahipleri bu gibi durumlarda hemen yetkili servise gitmeyi düşünüyor. Ancak akıllı anahtar yetkili serviste 7 bin TL’ye değiştiriliyor.

BMW X3 Serisi akıllı anahtar ekranı tamiri, firmamız tarafından kısa sürede çok daha uygun fiyatlara yapılabiliyor. Kırılan akıllı anahtar ekranını kısa süre içinde değiştirerek, orijinal anahtar olarak teslim ediyoruz. Yani kırılan akıllı anahtar ekranı için yetkili servise küçük bir servet ödemenize gerek yok!

Ayrıca, akıllı anahtar enerjisini entegre bataryadan alıyor. Bazı durumlarda akıllı anahtar açılmazsa bataryası bitmiş veya arızalanmış olabilir. Bu gibi durumlarda da yine yetkili servise gitmenize gerek kalmadan batarya değişimi yapıyoruz. BMW X3 Serisi akıllı anahtar arızası için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Garantili BMW X3 Serisi akıllı anahtar tamir hizmetlerimizle paranız cebinizde kalsın!

Bmw Display key dokunmatik ekranlı anahtar görseli
bmw x3 dokunmatik ekranlı anahtar

Bmw X3 Display Key Şarj Kablosu Fiyatı

Bmw X3 Display anahtar şarj kablosu için yetkili servisin akıl almaz fiyatlarına kesinlikle aldanmayın. Şarj kablosu, kıralan ekran veya batarya ihtiyacınız varsa iletişim formundan problemi açık ve net şekilde yazarsanız sizlere yardımcı olunabilir. Bmw X3 Display key ( anahtar ) şuan için kopyalama yapılamıyor lisansı henüz üretilmedi fakat konuyu okuduğunuzda mutlaka sorun çünkü günden güne programlar gün yüzüne çıkıyor. Farklı sorun veya sıkıntıları sizlere aktardığım Bmw Dokunmatik Ekranlı Anahtar makalemdeki haberleri ve görselleri inceleyebilirseniz biraz daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Şarj kablosunun fiyatı 125.00 liradır.

BMW X3 Ekranlı Anahtar Özellikleri Nelerdir?

Yeni BMW X3 Serisi otomobillerde akıllı anahtarlar bulunuyor. Dokunmatik dijital ekranlı akıllı anahtar ile aracı sürücüsüz olarak park edebilir, uzaktan klimayı kontrol edebilir veya kapıları kumanda edebilirsiniz. Peki, BMW X3 Serisi akıllı anahtar özellikleri nelerdir? BMW X3 Serisi Dokunmatik Ekranlı Display anahtar nasıl kullanılır?

BMW X3 Serisi akıllı anahtar, oldukça üstün özelliklerle donatılmıştır. Anahtar üzerinde kapıları açıp kapatma ve iç aydınlatma kontrol özelliği bulunuyor. Ayrıca, depoda kalan yakıt ile kaç kilometre mesafe kat edilebileceği veya menzil anahtar üzerindeki dijital ekranda görülebilir.

Anahtar üzerinde ayrıca iklimlendirme fonksiyonu da var. Yani aracın dışındayken klimasını açarak, binmeden önce aracın için soğutabilir ve ısıtabilirsiniz. Anahtar üzerinde ayrıca bagaj kapağı açma butonu bulunuyor. Anahtarın ortasındaki BMW logosu kapıları kumanda ediyor. Yandaki düğme de uzaktan park sistemini aktifleştirmek için kullanılıyor.

Bmw X3 Dokunmatik Ekranlı Anahtar Batarya Sorunu

Bmw X3 araçların Display key dokunmatik ekranlı anahtarlarında cep telefonu bataryası ile eşdeğir pil bulunmaktadır. Şarj tutmama, sadece şarj esnasında açılma ve kısa süre içerisinde kapanma şikayeti üzerine açıklama yapma gereği duydum. Bmw X3 Dijital Ekranlı Anahtar batarya değiştirildiğinde ( yenisi takıldığında ) ekran kırık değilse çalışmaya devam edecektir.

2 Comments

    • oto anahtar

      Bartu bey biz çok uğraştık. 2019 Model Bmw x3 ekranlı anahtar yapılır yapılmasına ancak çıkma ekranlı anahtar hiç bir işe maalesef yaramıyor. İçinde farklı arabaya ait şase ve kilometre bilgileri olduğundan dolayı uyum sağlamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir