Menü Kapat

Lancia Delta Anahtar

Lancia Delta anahtar kopyalama

Lancia Delta anahtar, özel bir araçtır. Tasarımı ve çizgileri ile meraklısının zevkine sunulan bu otomobilin anahtar sistemi ise, Citroen Nemo, Fiat Fiorino ve Fiat Punto ile aynı özelliktedir. Bu özel aracın orijinal anahtarı ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bize danışmadan yetkili servisi aramayın! Çünkü Lancia Delta anahtar arızaları ile ilgili her türlü işlemi yapabiliyoruz. Pil değişimi, deforme olan basma yerleri ve kendi kendine kapanıp açılan susta mekanizması ve dahası var. Neler mi yapıyoruz? İşte Lancia Delta anahtar detayları…

Lancia Delta Anahtar Kopyalama

Lancia Delta’da diğer birçok anahtar sisteminde olduğu gibi bir kimlik kartı veya kodu vardır. Kontaktaki bu şifre çözülmeden yeni bir anahtar yapılamaz. Yetkili servisler bu işlemi çok yüksek fiyatlarla yapıyor ve yetkili serviste çok beklemeniz gerekir. Biz tüm bu işlemleri 20 dakika içinde hallederek Lancia Delta anahtar yedekleme yapabiliyoruz. Hem de yetkili servisten çok daha uygun fiyatlarla anahtar kopyalama yapıyoruz. Lancia Delta anahtar sorunlarınızda yetkili servisten önce mutlaka bize danışın. Firmamızda Fiat, Alfa Romeo ve Lancia modellerinin işlemlerinde kod kartı istemiyoruz. Cihazlarımız aracın hafızasından güvenlik kodu ve mekanik bilgilerini emdiğinden size kod kartı masrafı çıkmamaktadır.

Lancia Delta Orijinal Anahtar

Bu araçları her yerde göremezsiniz. Bu sebeple anahtar sorunlarında servisler sizi yanlış yönlendirebilir. Örneğin; bu otomobilin orijinal anahtarının sadece yetkili servisten temin edilebileceğini söyleyebilirler. Bu doğru değil! Biz tamamen belgeli, sertifikalı ve lisanslı cihazlarımızla Lancia Delta orijinal anahtar yapıyoruz. Orijinal anahtar kılıfı dahil her şeyi ile orijinal bir anahtar teslim ediyoruz. İki anahtarı yan yana koysanız hangisinin orijinal olduğunu anlamazsınız! Çünkü ikisi de orijinal…Yazımızın içerisine müşterimize teslim ettiğimiz Lancia Delta sustalı anahtar kabı incelendiğinde söylemek istediklerimizi daha net anlayacaksınız.

Lancia Delta Anahtar Sorunları

Bazen ummadığınız bir anda Lancia Delta anahtar sorunları ortaya çıkabilir. İmmobilizer anahtar arızası çıkarsa göstergede kilit işareti çıkacaktır. Bu durumda araba çalışmayabilir. Anahtar düşmüşse, sıvı teması olmuşsa veya herhangi bir darbe almışsa uzaktan kumanda kasası içindeki çip arızalanmış, devreleri kopmuş veya lehimleri çatlamış olabilir. Bu durumda yolda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda bize ulaşırsanız konumunuza gelerek size yerinde yardımcı olabiliriz. Hatta bulunduğunuz yerde anahtar kopyalama, anahtar kasası değişimi ve Lancia Delta anahtar tamiri yapabiliriz. Eğer şehir dışından bizlere ulaşıyor ve bulunduğunuz illerde derdinize çare bulamadıysanız ürünü kargo ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Söz konusu Lancia Delda anahtar tamiri gerçekleştikten sonra cihazlarımızdan çalışıp çalışmadığını ölçerek net bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Lancia Delta Anahtar Tamiri

Lancia Delta immobilizer anahtar bozulursa ne olur? Kısaca belirtelim, tamiri olur! Bu konuda sizi yetkili servise yönlendirenlere inanmayın! Yetkili servisi ararsanız size yeni bir anahtar yaptırmanız gerektiğini söyleyeceklerdir ve büyük miktarda ücret talep edeceklerdir. Çünkü yetkili servisler Lancai Delta anahtar tamiri ile uğraşmaz. Bu tür anahtar sorunlarının çözümü büyük oranda çok kolaydır. En fazla kart değişimi gerekebilir. Onunun dışından her sorunun bir tamiri var. Anahtar sorunlarında hemen bizi arayın, kısa sürede çok uygun fiyatlarla yardımcı olalım.

immobilizer anahtar, aracın beynindeki sistemdeki bir yazılımla ve oto anahtar içindeki çipli kart arasındaki entegrasyonun bir parçasıdır. Bu iki sistem birbiri ile entegre halde çalışır. Bu sistemde çeşitli sebeplerle arıza oluşabilir. Bu tür sorunlarda endişe etmeyin; çözümsüz bir sorun değildir. Ancak yapmanız gereken tek şey immobilizer anahtar uzmanından destek almanızdır.  İşi bilmeyen kişilerin daha büyük sorunlar çıkarabileceğiniz unutmayın! Bu elektronik sistemlerde bazı püf noktaların bilinmesi gerekir. Bunları bilmeyen kişiler müdahale ederse aracınızı çekici ile yetkili servise götürmek zorunda kalabilirsiniz. Yarım saatte küçük ücretlerle çözülebilecek işlem günler sürebilir ve büyük miktarlarda para ödemek zorunda kalabilirsiniz!

Lancia Delta Sustalı Anahtar Kabı

Lancia Delta’nın uzaktan kumanda kabı veya sustalı anahtar kabı konusunda bazı detaylar verelim. Metal anahtarın bir yuvaya katlandığı sustalı anahtar kabı veya Lancia Delta uzaktan kumanda kasası, kılıfları ile birlikte orijinal özelliklerde stoklarımızda bulunuyor. Yetkili servislerde günlerce bekleyip anormal paralar ödemenize gerek yok. Bizi ararsanız, kısa süre içinde size orijinal sustalı anahtar kabı gönderebilirsiniz. Çayımızı içmek için uğrarsanız siz çayınızı bitirmeden sustalı anahtar kabı değişimi yapabiliriz. Lancia Delta sustalı anahtar kabı fiyatı 60 TL’dir. Anahtar kabı 1 yıl garantilidir. Anahtarın tüm ekipmanları stoklarımızda mevcuttur.

Lancia Delta Anahtar Pili Değiştirme

Lancia Delta anahtar pili, CR 2032 tip pildir. Bu anahtar pili değişimi için anahtar kasasındaki pil yuvasının açılması gerekiyor. Basit bir işlemdir. Bize müracaat ederseniz pil temin edebiliriz ve ücretsiz olarak anahtar pili değişimi yaparız. Pil değişimi sonrası herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan anahtarı kullanmaya başlayabilirsiniz. Anahtar pilini elektronik marketlerde de temin edebilirsiniz. Pil fiyatı 10 TL ila 20 TL arasındadır. Bu pil ömrü kullanmaya bağlı olarak 3 ila 4 yıldır. Pil biterse immobilizer anahtar sistemi devre dışı kalır; araçta arıza uyarısı vermez ve kapıları manuel olarak açabilir, aracı çalıştırılabilirsiniz.

9 Comments

 1. Fatih

  Merhaba, Lancia delta 2012 aracım için uzakntan kumandanın dış kısmı değiştirmek istiyorum çünkü çok yıpranmış elinizde varmı ve fiyatı ne kadardır.

  • oto anahtar

   Fatih bey hayırlı haftalar stoklarımızda Lancia Delta Anahtar kabı bulunmaktadır. Ücreti şuan için 60.00 lira dilerseniz gönderebiliriz veya siz uğrayabilirsiniz. Aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

 2. Yahya

  Merhaba aracım Lancia delta 1.6 Multijet anahtar otamatik açma kapama yapmıyor pili değiştirdim sorun aynı anahtar ölçümü yapıldı anahtarda bir problem görünmüyor sorun neyden kaynaklı olabilir ustaya gösterdim bayramdan sonra beyne bakarız dedi

 3. azim

  lancia musa marka arabamın anahtar kumanda pilini dogru pil ile degistirdim çalışmıor sebebi ne olabilir.arabamın anteni çalındı ondan olabilirmi bir baglantısı varmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir