Menü Kapat

Mercedes GLA 180 Anahtar

mercedes gla 180 anahtar

Mercedes GLA 180 Yedek Anahtar Kopyalama

1997 yılından beri üretilen Mercedes anahtar kesinlikle kopyalanamıyor. Bu sebeple Mercedes GLA 180 yedek anahtar yaptırmak istiyorum diyenler immobilizer anahtar uzmanına başvurmak zorundadır. Bu konuda yurt dışındaki gurbetçilerimiz çok mağdur oluyor. Aracın motorundaki beyni, kontağı veya farklı parçaları sökerek işlem yapmaya çalışıyorlar. Güven sorunu olduğu için sistem doğru çalışmıyor ve kopyalama yapılamıyor.

Mercedes GLA 180 anahtar arkasında bulunan mekanik bölüm ayrılarak düşebiliyor. Bu durumda anahtar pili biterse ya da akü biterse araca müdahale edemezsiniz. Anahtar arkasında bulunan mekanik bölüm, aracın kapısındaki kilit sistemi sökülerek tekrar üretilebiliyor. Eğer yedek anahtar varsa onun arkasındaki mekanik bölüm kullanılarak kopyalama yapılabilir. Yani bu durumda kilit sistemine dokunmaya gerek kalmaz. Yedek anahtar yoksa ve orijinal anahtar kaybolursa aracın kapısını maymuncuk ile açarak yeni anahtar yapabiliriz. Yolda kaldıysanız bulunduğunuz konuma gelerek Mercedes GLA 180 yedek anahtar kopyalama ve anahtar yaptırma işlemi yapabiliriz.

Mercedes GLA 180 Anahtar Tamiri

Mercedes GLA 18 anahtar oldukça kaliteli ve sağlam bir anahtardır. Ancak uzaktan kumandalı anahtar çeşitli sebeplerle arızalanabilir. Örneğin; düşebilir, su teması olabilir, kartı nemlenebilir, uzun kullanmaya bağlı olarak anahtar kabı deforme olabilir, butonlar bozulabilir. Bu gibi durumlarda size teknik çözümler sunuyoruz. Anahtar kasası tamiri, anahtar kabı değişimi ve Mercedes orijinal anahtar temini gibi birçok kalemde taleplerinizi karşılayabiliriz.

Mercedes GLA 180 anahtar düşmelere karşı mukavemetli değildir. Anahtar tamiri için uygun cihazlarla kontrol yapıyoruz. Ön tarafındaki manyetik parça arızalı ise değiştiriyoruz. Yani yenisini sipariş vermeden önce tamirine bakıyoruz.

Mercedes GLA 180 Anahtar Kaybolursa Ne Olur?

Mercedes GLA 180 anahtar kaybolursa endişe etmenize gerek yok. Bu aracın anahtar sistemi bazı özelliklerle donatılmıştır. Uzaktan kumandanın arızalanması, kaybolması ya da çalınması gibi durumlarda Mercedes’ten veya yetkili servislerden destek alabilirsiniz; ancak çok beklemeniz gerekebilir hem de büyük miktarda para ödeyebilirsiniz. Size daha pratik ve daha ucuz çözümler sunabiliriz. Öncelikle bu gibi durumlarda Mercedes müşterisine zorluk çıkarmıyor. Kaybolan, çalınan, arızalanarak devre dışı kalan, ikinci el alındığında yedek anahtarı verilmeyen Mercedes GLA 180 anahtar, lisanslı cihazlarla internet üzerinden anında kullanıma kapatılabiliyor. Bunun için aklınıza hemen yetkili servis gelmesin. Mercedes GLA 180 anahtar yaptırma işlemi daha kısa sürede ve daha ucuza yapılabilir. Bize başvurduğunuzda size bu çözümü sunuyoruz.

Mercedes GLA’da kontak yuvası bölümü sökülmüyor. İnternetten aracın şase numarası bulunarak anahtar dosyalarını buluyoruz. Bu işlemde 2013 veya 2014 model Mercedes GLA 180 anahtar bütün özellikleriyle çalışacak şekilde teslim ediyoruz.

Mercedes GLA 180 Yedek Anahtar Fiyatı

Mercedes GLA 180 yedek anahtar fiyatı 400 TL’dir. Yetkili serviste yeni anahtar yaptırmak isterseniz 3 bin TL’yi gözden çıkarmalısınız. Ancak bizdeki fiyatlar da dolar kurundaki dalgalanmalardan dolayı fiyat değişebilmektedir. Bu sebeple güncel fiyatlar üzerinden değerlendirmek gerekir. Anahtar hizmetlerimizde mümkün olduğunca uygun fiyat vermeye çalışıyoruz. Konumunuza gelerek yaptığımız işlemler için cüzi bir miktar servis ücreti talep ediyoruz. Bu ürünler ithal olduğu için döviz kuru fiyatları etkileyebiliyor. Tüm işlemleri en hızlı şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.Mercedes GLA 180 anahtar mekanik uç kısmı ile ilgili işlemlerin fiyatına da açıklık getirelim: Kapının şoför tarafındaki metal parçanın kopyalanması için 75 TL talep ediyoruz. Bizim istediğimiz ücretlerde mekanik uç ve programlama da fiyata dahildir. Yetkili servislerde bu tür işlemler için ek ücretler istenir. Yani 3 bin TL artı yaptırdığınız her işlem için ekstra ücret ödemek zorunda kalırsınız. Bu sebeple yetkili servise gitmeden önce bizi ararsanız zarar etmezsiniz.

Mercedes GLA 180 Anahtar Pili

Mercedes GLA 180 anahtar pili, “CR 2025” tip pildir. Bupili elektronik marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Pil fiyatı Ücreti 10 TL ila 20.00 TL arasındadır. Uzaktan kumandalı anahtar pilsiz de çalışabilir özelliktedir. Pil biterse yolda kalmazsınız. Bu durumda Mercedes GLA 180 Keyless Go yani anahtarsız çalıştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Kontakta bulunan start düğmesini yerinden çıkararak anahtarı buraya takın. Bu şekilde araç pilsiz olarak çalışır.Anahtarın arkasındaki pil kapağı bir şekilde düşebilir. Bu durumda pil kapağı yerine bantla yapıştırarak riske girmeyin. Hemen yenileyebiliriz. Stoklarımızda pil kapağı ve nikelajlı yan çıtalar bulunabiliyor. Çıkma veya orijinal bu tür ekipmanları ücretsiz olarak gönderebiliriz veya gelirseniz değiştiririz. Yani her zaman olduğu gibi önce bizi arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir