Menü Kapat

Bmw F10 520d Yedek Anahtar

Bmw f10 orjinal yedek anahtar kopyalama

Ramazan Bayramının 3. günü bir müşterimize Toyota Anahtarı hizmeti verdim kendisi arabasını yeni almış ve yedeği yoktu normalde hafızam çok iyidir lakin tanıyamadım demesine göre 3 sene önce kendisine Toyota Auris Yedek Anahtar yapmışım o memnuniyetin sonrasında böyle bir ihtiyacı tekrar doğunca telefon açtı dükkanınız açıkmı diye sordu ardından hemen geldi. Güzelce işini ihtiyacını gördükten sonra taziyeleri varmış hızlı bir şekilde dükkanımızdan ayrıldı. Akşam saat 17:00 civarında tekrar aradı bende içimden ” Allah Allah 10 numara iş yaptık adama sorun yaşaması mümkün değil ne oldu acaba deyip çekinerek açtım telefonu ” Murat ustam taziye ziyaretimiz bitti orada konusu geçti bir akrabamda 2011 modem Bmw F10 520d araç var bunun yedek anahtarı yok gelsek yine aynı şekilde yardımcı olur musun demesi üzerine cevabım tabi ki oldu.

20 Dakika gibi bir sürede araba ile birlikte geldiler hattı bu yeni ürünleri sağlıklı görüp incelemeniz adına güzel bir video çekip paylaştım yetmez gibi gerek dükkanımızın önünde gerekse arabanın içinde Bmw F10 520d Yedek Anahtar inceliklerini yakınan ince ayrıntılarına kadar sizler için resimledim buradan konuya vakıf olmanız mümkündür. Bu ramazan bayramında o kadar çok insanı kurtarıp güzel dileklerini kazandık burada uzun uca yazmak istemiyorum fakat Bmw F10 520d – Bmw F10 520i kullanıcılarıyla beraber Bmw F30 318i – Bmw f30 320i veya Bmw F30 320D hepsi aynı araçlar o basit silecek kolunun kenarındaki Bmw Anahtarı logosuna uzaktan kumandayı yaslayıp arabayı çalıştırma bilgisi var ya insanları ailesiyle beraber rezil olmaktan kurtardı hemde kaç defa o yüzden yazılarımın tamamını okuyun hatta lütfen eksik görürseniz alt tarafa bildiklerinizi hatta başınıza gelen talihsiz olayları anlatınız.

Bmw F10 Yedek Anahtar Sorunu

Yine daha önce sizler için kaleme aldığım ” bmw f10 520 anahtarım kayboldu ” makalemin içeriğinde güzel bilgi ve detaylar bulabilirsiniz ancak ben burada kısaca bildiklerimin üzerinden geçeyim.

  • Bmw araç anahtarı pil biterse 2450 pil temin edip değişikliğini arka kapağı açarak yapabilirsiniz eğer pile ulaşma imkanınız yok ise yukarıda bir hatırlatma yaptım sağ tarafta silecek kolunun altındaki logoya sırtını yapıştırın start düğmesine 8 – 10 defa basıp çekin araba çalışacak haydi yolunuza gidin. 😉
  • Bmw 520 F10 modellerinin yine en çok baş ağrıtan bir olumsuz yönü uzaktan kumandanın bagajda kalması buna sizlerin yapacağı çok fazla bir şey yok etrafta işini bilen iyi bir usta var ise onu çağırıp arabayı açtıracaksınız.

Bmw F10 520D Yedek Anahtar Yok Araba Kilitli Öylece Kaldık

bmw f10 5 serisi yedek anahtar görselidir.
bmw f10 520d orjinal anahtar

Aslında arabayı aldığınız zaman hemen bu eksikliği kapatmalı kendinizi garantiye almalıydınız yukarıda asıl konumuzun yazılmasına vesile olan Bmw F10 520D sahibi olan Hasan Bey yetkili serviste yaptırmak istemiş lakin ücreti duyunca ben bu şekilde kullanırım yinede o parayı vermem demiş fakat Ramazan Bayramının vesilesiyle toplandığı arkadaşından böyle bir işin yapıldığını kavraması üzerine bir dakika beklememiş hemen yanımıza geldi ortalama 15 dakikada işini bitirdik. Arabayı çalıştıramadığınız için gelemiyorsanız bizimle bulunduğunuz konumu paylaşın teknik servis ekimiz arabanın başına gelip yerinde kopyalama yapsın bu hizmet sizler için adeta bir nimettir.

Bmw F10 520 Yedek Anahtar Yaptırdığımda Servis İçindeki Bilgileri Görür mü ?

Bu arabayı kullananlar bu özelliğinde gayet farkında nedir bu özellik diye soracak olursanız Borusan veya Kosifler araba aşağıda beklerken Bmw F10 520 Anahtar üzerinden bütün yapılacakları görüyor ona göre fiyatlandırma ve rapor çıkartıyorlar. Sorumuzun cevabına gelince evet bizim kullandığımız uzaktan kumanda orjinal olduğundan dolayı arabanın bakım bilgileri, kilometre bilgileri ve şase numarasını içinde barındırmaktadır.

Bmw 520 F10 Yedek Anahtar Fiyatı

Her meslekte olduğu gibi bizim sektörde dahi yeni başlayan hevesliler var ömründe eline eğe ( anahtar törpüsü ) almamış insanlar nedense bu işe merak salıyorlar bir Renault, Hyundai veya Citroen araç sahipleri bu insanlara 50 lira 40 lira daha ucuz olsun diye iş yaptırıyor sonrası facia o ayrı bir konu ama bir Bmw kullanıcısı asla! yaptırmaz Bmw kullanıcısı araştırıyor evet benim işimi burası yapar buna rağmen 40 tane soru soruyor bunların bir tanesine onu olumsuz dönerseniz kesinlikle arabasını getirmez o yüzden sanırım şanslıyım müşterilerimin neredeyse %75 gibi bir kısmı Bmw sahipleri ben onlara yedek anahtar fiyatını uygun tutuyorum şuanda 600 & 650 Liraya destek alıyorlar hiç bir zaman önceliğim fiyat olmadı işimizin araba sahibinde kaldığı sürece sorun yaşatmaması, orjinal ürünlerin tercihi ve temiz işçilik hep bunu söyler bunu bilirim.

Bmw 520 F10 Yedek Anahtar Yaptırdığında Kaybolan ile Arabamı Götürürler mi ?

Götüremezler onların arabanın beynine kayıtlı birer kimlikleri mevcut makineyi bağladığımızda şak diye önümüze geliyor hangisiyle araba çalışıyor hangisi kaybolmuz cam gibi görüyoruz sildikten sonra o artık sadece bir maket olur hiç bir işe yaramaz.

Bmw F10 520 Aracıma Yedek Anahtar Yaptırmak İstiyorum Kasko Karşılar mı ?

Hangi marka veya hangi model olursa olsun fark etmiyor poliçenizde bunlar açık ve net bir şekilde yazar evet öder hemde hiç sorun çıkartmadan zaten onunda işine geliyor yetkili servise ödeyeceğine 6.500 lira para vereceğine 600 – 650 Liraya ödeyip oda kurtuluyor sizde.

Bmw F10 520d Yedek Anahtar Üzerine Gizlenmiş Metal Anahtar Ne işe Yarıyor ?

O tuşa basıp içinden çıkarttığınız mekanik uç araba arıza yaptığı zaman ( Akü bitebilir veya etrafta sinyal kırıcı cihazlar bulunabilir ) kapının mekanik olarak yani ( ev kapısı gibi ) açılmasını sağlar ondan sonra takviyemi yaparsınız ustamı çağırırsınız karar verirsiniz.

Bmw 520 F10 Anahtar Kasası

Görüntüye önem verenlerin araştırdığı bir konu özellikle 2011 ve 2012 model araçların uzaktan kumandasındaki çizik, logo erimesi ve plastik malzemenin solması sizleri rahatsız ediyor bunu çok iyi biliyorum bu durumun ortadan kalkması için Bmw 20 F10 Anahtar Kasası değişikliği yapmalısınız ancak değişimi kendinizin yapmaması gerekiyor çünkü enjeksiyon baskı olduğundan içi açılmıyor bizde parçalayarak açıyoruz o sebeple zarar verip büyük bir hasara yol açmamanız için bu bilgiyi paylaşıyoruz destek alırsanız lehinize olur.

Söylediklerinize İkna Oldum Bmw F10 520 Aracımın Anahtar Sorununu Sizinle Çözeceğim Arabam Arıza Lambası Yakar mı

Arıza lambasını yakmayı bir kenara bırakın biz artık dükkanımıza gelen arabaların gizli özelliklerini açıp güncellemesini yaparak teslimat yapıyor bunun içinde bir bedel talep etmiyoruz. Biraz detaylı araştırdığınızda yüzlerce Bmw f10 520 anahtar kopyalama hizmeti verdiğimizi hatta hiç bir şikayet almadığımızı göreceksiniz.

Bmw F10 5 Serisi Anahtar Kayboldu

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir