Menü Kapat

Bmw 520 Anahtarım kayboldu

Kayıp olan bmw f10 anahtar görseli

Kalemin başına geçtiğim zaman karşımda gerçekten mağdur olmuş bir insan varmış gibi aktarmak istiyor bildiğim her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmak istiyorum. Bunları gerek resimler gerekse videolarla süslüyorum ki yazılara yani size ne kadar değer ve önem verdiğini hissedin. İstanbul Yeşilköy`den 2013 model Bmw 520d F10 araç satın alan Erhan bey Bmw F10 520 Anahtar Kopyalama hizmeti için konum istedi yolladım ve geldi. Tanıştıktan sonra anladım ki işini yaptığım bir müşterim aracılığıyla bizi tercih etmiş zaten dükkanımızın önünde – resimledim arabayı eğer gerçekten sorununuz eğer Bmw Anahtar ise doğru adreste doğru geziyorsunuz demektir. Özel plakalı Bmw F10 520 Yedek Anahtar hizmeti için gelen müşterimiz daha bana arabaya dokundurmadan Murat kardeşim ben senin bu işi tertemiz yapacağına eminim zaten pimpirikli bir adamım araştırarak geldim lakin önce Anahtar Kılıfı değişsin içim ferahlasın sonra yediğine geçersin dedi. Bmw 520 anahtar kılıfı orjinal olarak değiştirildiğinde adeta araç kimlik değiştiriyor bunu bütün samimiyetimle söylüyorum ki zaten görseli inceledikten sonra göreceksiniz.

Bmw F10 520 Yedek Anahtar Kopyalama & Kodlama

Arabayı dükkanımızın önüne çektik hemen immobilizer anahtar olduğundan dolayı bilgilerin barındığı kutuya bağlandık ve arabanın önce sıralamayı bir kontrol ettim Erhan beyin Elindeki 1 numaralı anahtardı biz hemen 2 numaralı olanı sildik ve yerine yenisini ekledik ( burada işlem kesinlikle mekanik değil bilgisayar ile arabanın bilgi alıp vermesiyle gerçekleşiyor )

Bmw Aracımın Anahtarı Kayboldu Lütfen Yol Gösterin

Yetkili servisten sonra size en doğru ve sağlıklı bilgiyi evet mütevazi olmayacağım ben veririm önceliği neden servise verdim çünkü adamlar çok net yükle kurtarıcıya ver parayı al anahtarı mantık tamamen bu yönde fakat bu alışkanlık haline gelen yapıyı bozduk nasıl mı ?

Bmw F10 520 Anahtarı
Bu resimde orjinal Bmw F10 520 anahtar detaylarını en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz.
  1. Eğer arabanızın 4 kapısı kilitli kel alaka saçma sapan bir yerde kuzu gibi yatıyorsa biz bulunduğu yerde çözüme kavuşturuyoruz. Lisanslı cihazlarımız, ustalığımız ve stoklarımızda bulundurduğumuz orjinal Bmw 520 F10 Anahtar ile arabaya eşleştirme yapıp eğer tamamen kayıp ise 1 saat gibi sürede avucunuzun içine arabanın anahtarını koyup tokalaşıp dönüyoruz. ( dilerseniz tüm şifreler değişir örnek veriyorum kavga ettiğiniz eşinizdeki dahi arabayı çalıştıramaz fakat ruhsat sahibi kimse biz onu tanırız )
  2. Yedeksiz kullanıyor ve ben idare ediyorum böyle deyip vurdum duymaz bir tarz ile devam ederken oynayan çocukların bir kenara bırakmasıyla bir kriz geçirince aklınıza biz gelmiş olabiliriz işte şimdi yapmanız gereken arabayla beraber yaklaşık bir 30 dakika ayırmalısınız orjinal, garantili, satarken veya serviste problem yaşamayacağınız bir ürün olan Bmw F10 520 Yedek Anahtar ile artık içinizde gönlünüzde ferah.

Bmw F10 Anahtar Pil Değişimi Nasıl Yapabilirim ?

  • Eğer arabanız eski kasa BMW E60 ise ona siz bir şey yapamazsınız çünkü onlar kontak üzerinden arabadan çalışıp yürüdüğü zaman şarj oluyor . Fakat Eğer Bmw F10 520 Anahtar Pili Zayıf ise biraz büyükçe CR 2450 pil kullanıyor eğer ihtiyacınız var ve bulamıyorsanız konunun altına not bırakın sizlere yollayalım zaten değişmesi çok basit arkadaki kapağı kanırttığınızda göreceksiniz pil orada uslu uslu duruyor.

Bmw 520 Anahtar Bagajda Kaldı Acil Yardım

Yine geçmiş bir zaman müşterimizin telefonuyla adrese gittim Bmw 520 Anahtar Bagajda Kaldı ne yapacağız tedirğinliği hep var. Hemen çalışmaya başladım hatta şuradan izleyin neredeyse hiç dokunmadan kapısını açıyor bagajdaki Bmw Anahtarı küçük teknik bir çalışmamızla kurtuluyor hatta 4 cam dahi aşağı doğru iniyor yani kısacası yapmanız gereken arayıp bizlerden destek istedikten sonra konum göndermeniz yeterli olacaktır.

Bmw F10 520 Anahtarı kaybolan insanlar için

bmw f10 Anahtar Kılıfı & Anahtar Kabı

Eğer aksesuar olarak kullanmak istiyorsanız Deri Bmw Anahtar Kılıfı tercih edebilirsiniz güzel, zarif ve şık bir görüntüye kavuşursunuz ama biraz kaba olduğunu çok defa insanlardan duydum. Bmw Anahtar Kabı olayı ise o tamamen farklı çizilmiş, yanmış, düşüp deforme olmuş veya üzeri silinmiş bir Bmw 520 Anahtarı için dış kabı değişikliğine giderseniz ilk gün ki kadar sade temiz kullanım kazanırsınız bizde her iki üründe mevcut karar verdiğiniz anda dilerseniz tarafınıza ulaştırılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir