Menü Kapat

Bmw 1 kasa 2013 anahtar

bmw 1 kasa 116 anahtar

Bmw`nin 2012 model ve üzeri araçlarının F Series olarak satışa sunulduğunu ve piyasada bu şekilde adlandırıldığını hemen herkes bilmektedir. Bugün 2013 model bmw 1 kasa 116 anahtar kopyalama işlemi yaparak bir müşterimizin daha mutlu olmasına vesile olduk. 2012 – 2013 ve 2014 yılları arasında üretilen Bmw 116 F20 anahtar 868 mhz frekans ile çalışır. İçerisinde arabanın kaç kilometre yol aldığını, yetkili servise ne zaman girmesi gerektiğini ve kaç numaralı anahtar olduğunu cihaza takarak anlayabilirsiniz. Sigorta şirketinden ağır hasar olarak satın alınan Bmw 1 serisi 2013 model 116 araba için bizden istenen ve genel olarak sorular soruları cevaplayarak konumuza devam edelim.

Bmw 1 Kasa 2013 Model Anahtar Nasıl Kopyalanıyor ?

Aklıma gelmişken hemen söyleyeyim. Bmw F20 1 kasa araçların yedek anahtar kopyalaması araba olmadan katiyen olmaz. Bunun kararını biz vermiyoruz, yani bizim inisiyatifimizde değildir. Aracın yolcu koltuğunun ön sağ tarafında bulunan FEM/BDC parçası yerinden alınarak masa üstü test platformuna bağlanarak uygulamaya başlanır. Parça içerisinde bulunan Bmw Anahtar bilgilerini barındıran Eprom yani diğer adıyla işlemci okunarak ( Eprom Nedir bilgi almak için tıklayınız ) yeni oluşturulacak olan uzaktan kumanda üzerine yazılarak neticeye varılır. Uzman eller tercih edildiğinde herhangi riski bulunmamaktadır. Söz konusu parça ( FEM/BDC) üzerinden aracın kilometre ve hafızasında kaç adet anahtar bulunduğunu yine görebilir, istenildiği taktirde etkisiz hale getirebilirsiniz.

Bmw 1 Serisi 116 anahtar
bmw 1 serisi 116 anahtar görseli

Bmw F20 1 Kasa 2013 Model Aracıma Anahtar Yaptırma Süresi Nedir ?

Yetkili servisin hizmet süresi 25 gündür. Onlar Almanya bağlantılı olduklarından dolayı kendi bünyelerinde işlem yapmaları olanakların dışındadır. Fakat arabası ile bizlere uğrayan müşterilerimiz, 30 dakikada hizmet alabilir, çay içilesi zaman kadar misafirimiz olurlar. Söylediklerimizin delilleri ve uygulamalarımızın tamamı sosyal medya hesaplarımızda gün aşırı paylaşılmaktadır. Yetkili servis haricinde tarafımızca sizlere sunulan işler 2 sene garantilidir. Örneğin Bmw f20 1 Serisi 2013 model anahtar yaptırdınız, istek dişi kaza sonucu arabayı sigorta şirketine devir ettiğinizde, satış sırasında alacak olan yeni sahibine veya kullanım sırasında size problem çıkarmaz.

Bmw 1 Kasa F20 Sportline Anahtar

Bmw F20 1 kasa Sportline araçların anahtar üzerindeki çizgiler kırmızıdır. Lakin zevkinize göre farklı renklerde kullanabilir veya siyah olanı, Sportline olarak değiştirebilirsiniz. Bunun için arabaya binip bizlere gelmenize gerek yoktur. Sadece dış kabını değiştireceğinizi düşünürsek, Bmw F20 116 Sportline anahtar firmamıza kargoya verilip gönderilir ise, gerek Mavi gerekse Kırmızı olarak montajlayıp tarafınıza gönderebiliriz. Hemen çok korulup merak edilen diğer sorunun cevabını vereyim. Bmw F20 116 Sportline Anahtar fiyatı 150.00 Lira`dır. Lütfen yanlış anlaşılmasın verilen fiyat sadece dış kabı ( Kasası ) değişikliği içindir.

Bmw 1 Serisi F20 M Sport Anahtar

Aslında inanın Kırmızı ve Mavi olmalarının dışında hiç farkları yoktur. Sadece 2015 Bmw F20 1 serisi M Sport anahtar ile Bmw F20 2013 M Sport anahtar arasında frekans farklılıkları mevcuttur. Biri 434 mhz ile yayın yapar diğeri ise 868 mhz frekans ile çalışır. Elektronik devrelerde gözle görülür fark yoktur. Dış kabı olarak ele alındığında farklılık bulunmamaktadır. Bmw F20 116i M Sport veya Bmw F20 116d Sportline uzaktan kumandalarının pilleri dahi değişik değildir. Tüm Bmw F Serisi araçların pilleri için aynı şeyleri söylemek mümkündür. ” CR2450 ” olup ücreti 25 Türk Lirası karşılığında satılmaktadır.

Bmw 1 Kasa 2013 Model Aracıma Kaskodan Anahtar Yaptırmanın Yolları

Ticari işletme olduğumuzdan dolayı kasko ve sigorta şirketleri üzerinden işlem yapmamızda kanuni bir engel bulunmamaktadır. Yetkili servisin yüksek maliyetlerini ödemek istemeyen kasko şirketleri bizden destek alacağınızı duyduğunda dosyayı açmaktan keyif alıyor. Çünkü 700.00 lira ödeyerek hem sizi memnun edecek hem de firmasının kasasında yüklü miktarda para kalmış olacak. Sırası ile yapmanız gereken prosedürleri maddeler halinde sıralamak gerekirse…

  1. Kasko ve sigorta şirketinize yetkili servisten daha uyguna hizmet alabileceğim bir işletme bulduğunuzu belirtin.
  2. Yetkili servisteki işlemin araca 5.000 Lira hasar kaydı oluşturduğunu ancak dışardaki işlemde böyle bir durumun söz konusu olmadığını dile getirin.
  3. Arabanızın ruhsat bilgilerini kendilerine vererek dosya açtırın.
  4. İşlem için arabanız ile birlikte bize misafir olduğunuzda işlem sırasındaki fotoğrafları dosyaya koyacağınızı söyleyin.
  5. Biz veya farklı işletme olsun fark etmez, ödemenizi kredi kartı ile yaparak faturanın üzerine makbuzu zımbalayın.
  6. Sigorta ve kasko şirketiniz ile banka hesap bilgilerinizi paylaşınız.
Bmw F20 116 2013 Anahtar Kopyalama

Sizin için polis memuru olan müşterimizin 2013 model Bmw 1 kasa f20 aracının içinden video hazırladım. Ürünün çizgilerini, logosunu ve dış aksamını farklı açılarda gözlemleyiniz. Kararsız insanların kafalarında soru işareti kalmaları adına elimden gelen her şeyi siz okurlarımıza anlatıyorum. Videolar, resimler ve mesleki tecrubelerimin tamamını, içtenlikle saklamadan paylaşıyorum.

Şimdilik huzurlanırızdan ayrılıyor bir sonraki konumuzda görüşmek üzere diyorum.

#anahtarlarafisildayanadam & Murat ÇELİK ( 0532 637 79 15 )

İSTİNYE / SARIYER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir