Menü Kapat

Alfa Romeo Mito Anahtar

Alfa Romeo Mito yedek anahtar görseli

Ülkemizde Alfa Romeo Guilietta modeli kadar yaygın olmasa da Alfa Romeo Mito modelini anlatmakta fayda görüyorum. Alfa Romeo Mito anahtar ile Fiat Grande Punto anahtar elektronik olarak farksızdır. Yani Alfa Romeo Mito araça biz Fiat Grande Punto veya Fiat Punto Evo diyebilir miyiz ? Evet hiç sakıncası yok diyebilirsiniz çünkü sadece makyaj farkları bulunuyor. Elektronik beyin takımları Alfa Romeo`da Magnetti Marelli tercih edilmiştir. Şimdi Mito kullanıcılarının sorunları ve ihtiyaçlarını cevaplandıralım…

Alfa Romeo Mito Anahtar Kabı – Kasası

Alfa Romeo Mito modelinin anahtar dış kabı maalesef mukavemeti zayıf malzemelerden üretilmiş. Basma tuşlarının üzerinde bulunan lastiklerin ince ve narin oluşu basma yerlerinin işlevini yitirmesine sebebiyet veriyor. Bunun yanı sıra yay mekanizmasının zayıf metallerden oluşturulması ürünün kapanma problemiyle gün yüzüne çıkmasını sağlıyor ve Alfa Romeo Mito kullanıcıları bu durum karşısında mağdur oluyor.

Kendi imkanları ile değişim yaparak problemi ortadan kaldırmak isteyen tüketiciler online satış sitelerinden Alfa Romeo Mito anahtar kabı sipariş etmektedir. Gelen ürün maalesef kullanışsız ve oldukça kötü üretil olduğundan kullanamazsınız. Aldığınıza alacağınıza pişman olursunuz. Dikkat edin… Yapmanız gerekeni sizlere söylüyorum. Arayın bizi size Orjinal Fiat 500 Anahtar kabı gönderelim tertemiz kullanın… Dışları farklı olur ancak işlev açısından incelendiğinde memnuniyet hat safhada olacaktır.

Bakın aynı yapıya sahip olan Alfa Romeo Giulietta uygulamıma bir göz gezdirin.

Alfa Rometo Mito Yedek Anahtar

Dünyaca ünlü Magnetti Marelli markası tarafından üretilen Alfa Romeo yedek anahtar ihtiyacınız için yetkili servisin kapısına gitmeyin… Gerek uzaktan kumandalı gerekse sadece manuel araba anahtarı motoru çalıştıracak şekilde sizlere deslim edilebilir. Alfa Romeo Mito kumandalı anahtar pahalı geliyor ise sadece immobilizer çip kopyalattırıp, olağan üstü durumlar için önlem alabilirsiniz. 46 Cripto çiplerin araba olmadan kopyalama yapılamayacağını hemen her yazımızda dile getiriyorum. Uzaktan kumandanın pili bitmesi arabanın çalışmasına engel olmağını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Alfa Romeo Mito Anahtar Çalınır veya Kaybolursa

Alfa Romeo Mito aracınızın anahtarı art niyetli kişilerce çalınırsa veya dalgın bir anınızda kaybettiğinizde ne yapacaksınız ? İşte çözüm yolları… Elektronik ortamda cihazlar sayesinde hangi model olursa olsun kayıp veya çalınan oto anahtarı, beyin üzerinden etkisi hale getirilebilir. İstenmeyen kişiler arabayı açabilir mi ? Evet kapıdan manuel olarak açabilir fakat kontağı döndürdüğü zaman arabayı çalıştıramız. Peki arabaya binmemesi için ne yapmalı ? Kapı ve kontak kilitlerini söküp yenisini taktırmalısınız. Yenisini taktırmak biraz maliyetli olabilir onun alternatifi ise, aynı kilitlerin kullanılarak şifrelerinin değiştirilmesi işlemidir. İşlem yetkili servisleri veya kasko şirketlerini bağlamaz. Lastik veya bakım yağı markası nasıl araç sahibinin tercihi ise, bu işlemde bizim tercih edilmemiz de aynı kefededir.

Alfa Romeo Mito Anahtar Fiyatı

Alfa Romeo Mito yedek anahtar fiyatı şuan için 90.00 liradır. Fiyata diş açma ve araba üzerinden aktif edilerek kopyalama işçiliği dahildir. Alfa Romeo Mito kumandalı anahtar fiyatı ise 200.00 liradır. İşlem sırasında yetkili servislerin sizlerden istediği ” KEY CODE CARD ” istenmeyecek ekstra masraf tarafınıza yüklenmeyecektir. Kayıp, çalıntı veya nerede olduğu belli olmayan Alfa Romeo anahtar araç üzerinden silinecek ve sizlere faturalandırılmayacaktır. Ayrıca Alfa Romeo ve Fiat araçlarda fabrikanın vermiş olduğu ” KEY CODE CARD “ üzerinden araba anahtarı yapmamız mümkün fakat sadece kapınızı ve kontağınızı açar, arabayı çalıştırmaz.

Alfa Rometo Mito Anahtar Tamiri

Bir şekilde zarar gören, arıza yapan veya görevini yerine getirmeyen Alfa Romeo uzaktan kumandalı anahtarların garantili onarım ve tamiri firmamızda mümkündür. Alfa Romeo`nun Magnetti Maralli marka araba anahtarı için özel olarak üretilen kurtarıcı devreler sayesinde, sadece entegre değişikliğiyle arabaya ihtiyaç duymadan garantili tamir edebiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir