Menü Kapat

Volkswagen Tiguan Yedek Anahtar

Volkswagen tiguan yedek anahtar kopyalama

Volkswagen modellerinin en fazla satılan ve ülkemizde tercih edilen biri olan Tiguan araçların yedek anahtar konusunu ele alacağım. Vw Tiguan bir araba yedeksiz kullanıldığı zaman nasıl problem yaşandığını, satış aşamasında çıkan pürüzler ve sosyal hayattaki önemini sizlere aktarmaya çalışacağım. Önemli maddelerin başında arabanın başına gelebilecek istenmeyen hadiseler sonrası, kasko veya sigorta şirketine ibraz edeceğiniz Oto Anahtar sizi kurtaracaktır. Kaskosuz kullanıyorsanız söylediğim sizin için geçerli değildir.

Vw Tiguan Yedek Anahtar Yapımı

Volkswagen Tiguan araçlar 48 Cripto Megamos immobilizer çip yapısı ile üretildiğinden firmamızdan uzak arabalara kopyalama yapamıyoruz. Müşterimiz Son zamanlarda internette fazlaca reklamı bulunan firmaya arabasını satmış. Yapılan ekspertiz sonucunda Volkswagen Tiguan yedek anahtar olmadığı rapora işlenmiş ve kendisinden 1.000 lira kesileceği iletilmiştir. Yetkili servis kendisine 1 ay sipariş süreci olduğunu söylemesi üzerine, tavsiye üzerine bize uğramış. Belki inanmayacaksınız ama 15 dakika sürdü veya sürmedi problemi çözdük. Buyrun videomuzu izleyin ve kısaca fikir sahibi olun. Hatta özellikle belirteyim orada sadece araba anahtarı kopyalaması değil kayıp olanın iptal edilişi de gösteriliyor.

Volkswagen Tiguan araçlara uzaktan kumandasız veya uzaktan kumandalı olmak şartı ile iki farklı ürün kopyalanabiliyor. Aşağıda fiyatlarını açıklayacağım…

Volkswagen Tiguan yedek anahar uygulaması

Volkswagen Tiguan Yedek Anahtar Fiyatı

Volkswagen Tiguan araçların yetkili serviste yedek anahtar fiyatı 1.500 liradır. Ancak dükkanımıza geldiğiniz zaman bu hizmeti 90.00 liraya alabilirsiniz. Murat usta uzaktan kumanda özelliği bulunsun camlar açılsın, kapansın ve bagajı kontrol edebileyim dediğiniz zaman fiyat bir tık artıyor… Yani Volkswagen Tiguan yedek anahtar fiyatı ( uzaktan kumandalı ) 240.00 liradır. Eğer videodaki gibi 4. butonlu isterseniz farklı fiyat ödemenize gerek kalmayacak, arabanıza onu uyarlayacağız.

Volkswagen Tiguan Anahtar Arızası

Öyle çok fazla arıza yapacak bir yapıya sahip değil lakin ürünün üzerindeki tuşların delinmesi ve üç tarafından kırılması varya… İnsanı adeta çileden çıkartıyor. Karşılaştığınız zaman kesinlikle yenisini yaptırmanın peşine düşmeyin. Kılıf değiştirir gibi ön ve arka kapaklarının bulunduğu Volkswagen Tiguan anahtar dış kabı değişikliğiyle ürün sıfırlanıyor. Ön tarafınındaki kontağı çeviren bölümün kırılması ve yerinden çıkması da baş ağritir lakin bahsettiğim değişiklikle çözüme kavuşur, hiç canınızı sıkmayın.

Volkswagen Tiguan Anahtar Tamiri

Volkswagen Tiguan araçların anahtar tamiri tarafımızca gerçekleşir. Eğer kontağı çevirdiğiniz zaman gösterge ” immobilizer aktif veya immobilizer active ” uyarısı verirse anahtar arızalıdır. Ayrıca model durumuna göre arabanın göstergesinde ” Anahtar Bulunamadı ” uyarısı çıkar. Uzaktan kumanda üzerindeki antenlerin zarar görmesi söz konusu arızanın doğmasına neden olur. Cihaza takıldığı anda problemin ortaya çıkış sebebini ve arızanın nasıl giderileceğini anlayabiliyoruz. Kargo ile gönderirseniz Volkswagen Tiguan kumandalı anahtar tekrar hayata döner. İçiniz rahat olsun tamirden memnun kalacaksınız. Ayrıca Volkswagen Tiguan araçların kumandasını, orjinal Volkswagen Golf 7 anahtar kopyalaması yaparak şık ve kaliteli görünüme kavuşturabiliriz.

1 Comment

  1. ihsan burhan

    merhabalar, volkwagen tiguan 2019 model arabamin anahtarini kaybettim, yedegide yok. araba gerekmeden sase numarasini gonderirsem anahtar fikarabilirmisnz.tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir