Menü Kapat

Kia Ceed Keyless Anahtar

Kia ceed anahtarsız çalıştırma keyless go

Kia Ceed smart anahtar, Keyless Go özelliği yani anahtarsız giriş ve çıkış özelliğini devreye sokacak şekilde üretilmiştir. Kia Ceed yedek anahtarı veya Keyless smart orijinal anahtar kopyalama gibi işlemler yetkili kişiler ve araba anahtarı konusunda uzman olan işletmeler tarafından gerçekleştirilmelidir. Kia Ceed Keyless Go smart anahtar işlemleri araç başında yapılabilir.

Kia Ceed Smart Anahtar Yapımı

Kia Ceed smart anahtar yapımı için bazı önemli ve kritik adımlar gerekiyor. Örneğin, yedek smart anahtar kopyalaması için güvenlik kodu girilmesi gerekiyor. Şimdi tüm süreci detaylı olarak anlatacağım. Kia Ceed sahibi bir arkadaş bize ulaştı. İnternetteki Kia Ceed orijinal anahtar kopyalama veya Ceed yedek anahtar yapımı ile ilgili çalışmalarımızı incelemiş ve tüm sorularına cevap bulmuş. İhtiyacını karşılamak adına yeni aldığı aracı ile dükkanımıza geldi. Arabanın eski sahibi yedek anahtarı bulamamış ve çeşitli bahaneler uydurup durumu geçiştirmiş. Bu durumda ne yapabileceğimi sordu. Ben de telefonda kısa bir bilgi verdim ve hemen yaptırmak istediğini söyledi.

kia ceed smart anahtar
Kia Ceed modili için kopyalanan smart anahtar

Kia Ceed Keyless yedek anahtar ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya orijinal anahtar kopyalama isterseniz bize başvurun ve kısa süre içinde talebinizi yerine getirelim. Mesela bizi arayan arkadaş için Kia Ceed Pro Keyless Go smart anahtar yedekleme yaptım. İş yerimize geldikten hemen sonra yaklaşık 30 dakika gibi sürede hizmetini alarak ihtiyacını karşıladı. Kia Ceed Smart anahtar kopyalama sonrası tüm özellikleri kontrol eden müşterimiz, kilitleme, açma ve bagaj özelliklerini kontrol etti. Anahtarsız giriş çalıştırma özelliği bulunan Kia Ceed, ülkemizde fazlaca tercih edilen arabaların başında gelmektedir.

Kia Ceed araçlarda 46 Cripto megamos keyless go anahtarsız ve giriş çıkış özelliği bulunuyor. Bu sebeple kopyalama ve kodlama için aracın bulunması gerekiyor. Yeni bir anahtar kodlaması ve programlaması için Kia anahtar kopyalama cihazıhı araca bağlanıyoruz. Ardından güvenlik kodu girilerek yeni Ceed yedek smart anahtar aracın hafızasına ekleniyor. Kia Ceed yedek anahtar yedekleme için iki farklı cihaz kullanıyoruz. Cihazın biri güvenlik kodunu buluyor. Ardından bu güvenlik kodunu diğer kopyalama cihazına giriyoruz. Daha sonra aracın hafızasında bulunan eski yede anahtarı kaldırıyoruz ve yeni yedek anahtarın kodunu kaydediyoruz.

Kia Ceed keyless go anahtar
Kia Ceed araçların keyless go özellikli anahtarı

Kia Ceed yedek anahtar kopyalama işlemi sonrası sigortada ya da kaskoda hiçbir sorun yaşamazsınız. Anahtarı tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Aracı satarken de orijinal yedek anahtar gibi verebilirsiniz.

Kia Ceet Keyless Go Anahtar Kaybolursa

Kia Ceed Keyless smart anahtar kayboldu ise yeni bir anahtar üretebiliyoruz. Bu işlem için aracın şase numarasına ihtiyacımız var. Önce şase numarasından yola çıkarak smart anahtar arkasında bulunan mekanik anahtarı üretiyoruz. Ardından sürücü kapısındaki kilidi bu anahtarla açarak, araca giriyoruz. Kaybolan uzaktan kumandayı iptal ediyor yerine yenisini ekliyoruz. Söylediğim gibi önce güvenlik kodunu buluyoruz, sonra hafızadaki eski smart anahtar kaç numarasa ise onu silerek, yeni olanı arabanın beynine ekleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Kia Ceed smart anahtar kayboldu ise ve yedek anahtarınız da yoksa veya çalınırsa bize başvurabilirsiniz. Konumunuza gelerek, aracınızın başında anahtar yapımı ve kodlama gerçekleştirelim.

Kia Ceed Anahtar Pili Biterse

Kia Ceed uzaktan kumandalı anahtar pili biterse aracı çalıştırabilirsiniz. Pili biten smart anahtar ile start/stop düğmesine basılması gerekiyor; çünkü alıcı anteni start/stop düğmesinde bulunuyor. Frene basarak anahtar ile start/stop düğmesine bastığınızda araç çalışacaktır. Smart anahtardaki metal anahtarla da kapı kilidini açabilirsiniz. Kia Ceed uzaktan kumandalı anahtar pili 10 ila 20 TL arasında satılıyor. CR 2032 pilin ömrü ortalama 4 senedir.

Kia Ceed Smart Anahtar Kabı

Kia Ceed smart anahtar kabı kullanmaya bağlı olarak deforme olabilir. Darbe ile veya düşme ile arızalanabilir. Garantili olarak smart anahtar kabı değişimi yapıyoruz. Kia Ceed anahtar tamiri, Kia Ceed anahtar kopyalama, Kia Ceed anahtar değişimi gibi talepleriniz için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz!

Kia Ceed Anahtar Giriş Keyless Go Çalışmıyor

Kia Ceed araçlarda keyless go yani anahtarsız giriş ve çıkış özelliği çalışmıyor ise uzaktan kumandanın büyük ihtimalle pili zayıflamıştır. Antenler frekansı doğru düzgün kavrayamadığından sistem devreyi açmıyor. Yapmanız gereken önce Kia Ceed Smart anahtar pil değişimi gerçekleştirmeniz olacaktır. Etrafta veya yakın çevrenizde pili bulamıyor ve değiştirme güçlüğü çekiyorsanız, start düğmesine uzaktan kumandayı yaklaştırın arabayı çalıştırıp yolunuza devam edin. Kia Ceed keyless go smart anahtar sağlam ise o zaman arıza tespit cihazı ile araç taratılıp hatası kontrol edilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir