Menü Kapat

Alfa Romeo Giulietta Anahtar Kabı

alfa romeo giulietta anahtar kasası

Çok değişik bir uygulamaya sizlerle bugün paylaşacağım. Alfa Romeo Giulietta kabı şikayetinden dolayı çin dükkanımıza gelen müşterimizin, ihtiyacını dinledikten sonra Alfa Romeo Giulietta anahtar içerisindeki elektronik devreyi yani uzaktan kumandayı alarak Fiat 500 ve Fiat Punto Evo modellerinde kullanılan anahtar dış kabı icerisine yerlestirdik. Aslında araçlar aynı sadece plastik enjeksiyon baskılarında küçük değişiklikler yaparak kendilerine özgü tasarımla üretmişler. O nedenle Giulietta Anahtar kabı değişikliğiyle kırmızı rengi solmuş, susta mekanizması gevşemiş ve güzelliğini kaybetmiş bu ürünün son halini görünce adeta şaşıracaksınız. Hem çok daha kaliteli hemde logo kalitesi olarak baz alındığında eskisinden bir kaç gömlek üstün olduğunu anlayacaksınız.

Alfa Romeo Giulietta Anahtar Kabı Nasıl Değiştirilir ?

Konunun ortasından cevap vereyim bence daha mantıklı olur. Eğer Alfa Romeo Giulietta anahtar kabı değişikliğine ihtiyacınız var ise büyük ihtimalle şikayetiniz, tuşlarının soyulması, uzaktan kumanda mekanizmasını kuran yay kısmının arızalanması ve dağılmaya yüz tutmuş Alfa Romeo Anahtar sahibisiniz demektir. Üzülerek söylüyorum keşke daha önce kendi görüntüsünde olan yan sanayi, kalitesi kötü olan Alfa Romeo Giulietta anahtar kabı değişikliği yapmasaydım. Bugün ilk defa bizzat tarafımca tasarlanan bu ürünü sizlere sunduktan sonra geçmişte sırf yokluktan kullandığımız ürünlere üzüldüm.

Alfa Romeo Guilietta Anahtar Kabı

Not: Bugünden itibaren yazımızın içerisinde görmüş olduğunuz ürünleri tercih ettiğimizi bilmenizi isteriz. Evet aynısı var rengide kırmızı fakat yeni ürünlerin ömrü 3 sene iken diğerinin ömrü 1 senedir.

Alfa Romeo Giuliette Anahtar Kabı Montajı

Orjinal Alfa Romeo Giulietta anahtar üzerinde bulunan açma, kapama ve bagaj logolu basma butonları keskin el aleti ile kastırılarak yerinden çıkartılır. Orada küçük yıldız uçlu vidayı göreceksiniz, sol tarafa doğru çevirdikten sonra sökülecek ve Alfa Romeo Giulietta Anahtar Kasası ortadan ikiye ayrılacaktır. ( biraz sert geçme olduğundan vidayı söktükten sonra kastırın. ) Sadece içerisinden elektronik devresini ve pilini alarak parçaları kenara koyun. Sipariş ederek satın aldığınız yeni nesil olarak adlandırdığım Alfa Romeo Giulietta Anahtar kabı bu sefer arka taraftaki vida sökülerek açılır ve devre yerine yerleştirildikten sonra kapatılır. En sonunda logosu yerleştirilen Alfa Romeo Giulietta Anahtar kullanılmaya hazır olarak denenir.

Sadece basma yerleri bozulan uzaktan kumandalar için tuş takımı almanızı önermiyoruz. Yerine oturmadığı gibi sağlıklı çalışmadığına bir çok defa şahitlik ettik. Zaten şuan için Alfa Romeo Giulietta anahtar kabı fiyatı firmamızda 60.00 lira kur yükselmelerinden veya stok durumundan dolayı zaman zaman 75.00 lira oluyor ki yine kalitesine göre oldukça uygundur. Kendi imkanlarınızla değişmek istediğinizde sizlere telefon desteğimiz ve whatsapp üzerinden bilgilendirme videolarımız gönderilerek teşekkür alana kadar hizmetimiz devam eder. Ayrıca ürünümüz 1 sene garantili olup sorun yaşandığı taktirde yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Sonuç olarak üretim aşamasındaki malzemesinin dayanıksız üretilmesinden dolayı kapanma ve açılma kısımlarındaki şikayet, problem ve huzursuzluktan dolayı dış bölümün yenisi ile değişmesi şarttır.

Faydalı olduğunu düşündüğümüz diğer konumuz…

2 Comments

  1. Alper

    Merhaba, görseldeki anahtar bana aittir, tavsiye üzerine İstanbul Sarıyer İstinyedeki Murat beyin dükkanına gittim. Anahtarın soyulduğunu mekanizmasının gevşediğini bu nedenle değiştirmek istediğimi ama orj. Anahtarın hem çok kalın kaba olması hemde üst tarafındaki kırmızı bölümün çok dayanıksız (orj. Anahtar kabı olmasına rağmen yan sanayiyi siz düşününün) olduğunu bu nedenle farklı bir kap uygulamak istediğimi söyledim Murat bey Fiat bravonun kabının kullanabileceğimizi bire bir uygun olduğunu söyledi ve gerekli değişimi yaptıktan sonra alfa logosuyla beraber resimdeki gibi premium bir tasarım çıktı ortaya inanın canlı görüntüsü resindekinden çok daha iyi. Ayrıca hem daha ince zarif hemde soyulma kavlama yırtılma derdi olmayan uzun süre kullanabileceğimiz bir anahtar olduki piyasanın çok çok altı bir fiyata. Özellikle alfa kıllanan arkadaşlara tavsiye ederim. Murat bey teşekkürler elinize emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir