Menü Kapat

2014 model toyota auris anahtar

Toyota Auris 2014 model anahtar

Toyota Auris aracını yeni alan bir vatandaşımız tarafından aradındık. Telefon numaramızı daha önce işini yaptığımız müşterimizden aldığını söylenen 2014 model Toyota Auris kullanıcısı, bazı şeyler sormak istediğini dile getirdi. Titiz ve araştırmacı insanları gördüğüm zaman çenemin düştüğü hemen herkes tarafından bilinmektedir. Buyrun dedim… Sizi dinliyorum… Nasıl yardımcı olabilirim ? Dedim.

Müşterimiz ” 2014 model Toyota Auris bir araç satın aldım fakat bana verdikleri cevaplar pek içime sinmedi, bana yardımcı olur musunuz ? Toyota Auris yedek anahtarım yok, elimdekini kaybettiğimde yaşayacağım problemin yanında bir de arabam çalınır diye korkuyorum. ” Dedi

Eğer şimdi sıraladığım bahanelerden biri sizlere söylendi ise muhtemelen yalan söylenmiştir. Nedir bu bahaneler…” Bu sene yazlığa gitmiştim orada kaldı ben size kargo edeceğim, iş yerimin kasasındadır gittiğimde bakıp hemen yollarım, evi yeni taşıdık hanım nereye koydu bilmiyorum evi karıştırıp sizi arayacağım, çocuk ağlıyor diye eline tutuşturdum nereye fırlattı bilmiyorum bulunca ulaştırırım. ” tarzında geçiştirici sözlere itibar etmeyin. Yapmanız gereken çok basit, hemen yetkili servisi arayıp 2014 model Toyota Auris anahtar ihtiyacım var fiyatı nedir ? Aldığınız tutarı arabanın ruhsat sahibinden keseceksiniz. Eğer arabayı satan kişi gerçekten dürüst ise size zaten bunu dile getirir. 2014 model Toyota Auris Anahtar ihtiyacınız olacak çünkü ben kaybettim siz önleminizi alın ve hemen kendinize yedek yaptırın… Şeklinde karşı tarafı doğru bilgilerle donatacak. Olması gereken vatandaşlık görevi budur.

2014 Model Toyota Auris Anahtar Kopyalama

Japon mühendisleri 2014 yılında ürettikleri Toyota Auris araçlarda sustalı anahtar kullanmışlar. İnceledim, programladım ve müşterilerimize hizmetini verdim. Evet gayet sağlıklı ve kaliteli bir malzemeden imal edilmiş. Fakat 2 – 3 yıla kalmaz yay mekanizması bozularak ürün gevşer, uzun süre kullananlar bunu yaşayacak. Toyota Auris orjinal sustalı anahtar kabı ile ürünü yenileyebileceksiniz. Onu ayrı parağrafta anlatacağım.

2014 model toyota auris yedek anahtar
2014 model toyota auris yedek anahtar görseli

2014 model Toyota Auris araçların immobilizer yazılımları H Cripto olarak üretilmiştir. H çip ilk zamanlar sadece araba üzerinden kopyalanıyordu ama şuan için araba olmadan dahi Read – Copy seçenekleriyle çoğaltılabilmektedir. Bence evet bu bir güvenlik açığıdır. Gerek arabanızı gerekse Toyota Auris anahtarı itinalı bir şekilde koruyacak, güvenmediğiniz kişilere teslim etmeyeceksiniz.

  • Söylediklerinizden araba gelmeden 2014 Model Toyota Auris yedek anahtar kopyalanabilir doğru mu ?

Cevap: Kesinlikle doğru… 2014 model Toyota Auris anahtar kopyalama çoğaltma işlemi için arabaya ihtiyaç yok, ruhsat sahibi olan kişilere biz bu hizmeti verebiliyoruz. Uzaktan kumanda kodlaması ise arabaya cihaz bağlanarak öğretiliyor.

Toyota Auris 2014 Anahtar Fiyatı

Güncel fiyatlarımızı artık sitelerimizde paylaşıyoruz. Fakat bunu satış yapmak için değil bilgi vermek adına yaptığımızı lütfen unutmayınız. Günümüzde 2014 model Toyota Auris anahtar fiyatı 230.00 lira fakat bir kaç ay sonra 200.00 lira veya 250.00 lira olabilir. Ülkemizdeki gümrük giriş ve çıkışları önemli unsurlar arasında olsa da, dolar endeksli olması fiyatların sabit durmamasına sebebiyet vermektedir. 2014 model Toyota Auris yedek anahtar fiyatı ise 90.00 liradır.

  • Şimdi okuduğum paragrafta 2014 Toyota Auris aracıma yedek anahtar olarak uzaktan kumandasız tercih edebilirim yanlış mıyım ?

Cevap: Hayır kesinlikle doğru anladınız... 2014 model Toyota Auris yedek anahtar fiyatı bugün 90.00 lira eğer evin bir köşesine saklayakcaksanız kesinlikle uzaktan kumandalı yaptırmanıza gerek yok. Daha uygun fiyatla problemi çözersiniz ve kaskoda kesinlikle sorun çıkmaz.

Toyota Auris Anahtarım Kayboldu

Toyota Auris`in hangi modeli olursa olsun anahtarınız kayboldu ise risk altındasınız. Aracını satmak isteyenler yedeksiz satmamalı, almak isteyenler ise yine yedeksiz satmamalılar. Daha sonra yaşanacak en ufak sorunlar için mahkemelerde hakkınızı aramak zorunda kalmamanız için sizleri uyarıyorum. Öneriniz nedir ? Diyorsanız… Maddeler halinde tek tek sıralayayım.

  • Yedek anahtarsız arabanızı sattınız ve sattıgınız kişi de araba çalınabilir. Hal böyle olunca siz potansiyel hırsız damgası yiyebilirsiniz. Ama arabanızı kitapçıkları ve yedek anahtarları ile birlikte verirseniz kafanız rahat olur.
  • İkinci el olarak satın aldığı aracı yedek anahtarsız kullanmaya devam eden kişilerin arabası çalınabilir. Kaskom var bana bişey olmaz demeyin! Çünkü kasko size ücret ödemez, ödemeyecektir… Ya yedeksiz almayacaksınız ya da aldıktan sonra hemen eskiyi sildirmek sartı ile yenisini yaptıracaksınız.

İnsanz ve günlük hayatta hepimizin başına istemediğimiz musibetler geliyor. Toyota Auris anahtar kayboldu veya Toyota Auris aracımın anahtarı kayboldu diyerek panik halinde servisin yolunu tutmayın. Eğer arabanızı kullanabiliyorsanız yani tamamı kayıp değilse bizlere uğrayın ki musibeti kısa sürede ve uygun fiyatlara bertaraf edin.

2014 Model Toyota Auris Anahtar Pili Ve Fiyatı

Öncelikle ” Toyota Auris anahtar pili nerede satılır ? ” sorusun cevabını verelim… Toyota Auris anahtar pili elektronik marketlerde, Carrefour, Migros ve Vatan bilgisayar gibi mağazalarda bulunur. Fakat en kamsamlı ve kullanım ömrü uzun olanı ise Oto Anahtarı işi yapan dükkanlarda bulunur. Toyota Auris Anahtar Pili fiyatı 10.00 liradır. Arka kapağını söküp bakın (+) kısmında bulunan kod numarasına göre satıcınızdan isteyin.

Bu makalemizde anlattığımız problemlerin bir çoğa mekanik kontak yapısına sahip olan Toyota Auris 2014 model araçlar için geçerlidir. Toyota Auris Smart anahtar yani keyless go anahtarsız giriş ve çıkış özelliğine sahip olan Auris için aşağıdaki makalemizi incelemenizde yarar görüyorum.

Toyota Auris Smart Anahtar – Akıllı anhatar keyless go özellikli model için…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir