Menü Kapat

Toyota Auris smart Anahtar

toyota auris orjinal akıllı anahtar

Mercedes ve Bmw modellerinden sonra dünyada en güzel, en şık ve en kaliteli anahtar tasarımcısı olan Japonlar`ın bir çok kumandasının su geçirmez özelliğine sahip olduğunu biliyor muydunuz ? bence kesinlikle tahmin edemezsiniz çünkü bende seneler önce pil değiştirdiğimde gördüm o zaman ürünün orjinali stoklarımızda bulunmadığından içerisini açıp inceleyememiştim şuan uzun ömürlülük ve kalite bakımından ele alacak olursak Toyota Auris keyless anahtar dünyanın en kaliteli kumandalar arasından 1. çıkar, üzerinde açma ve kapama özelliği bulunan Toyota Auris orjinal anahtar kasasının altında elektronik devreyi koruyan şeffaf farklı katmanla gerek darbeye gerekse sıvı temaslarına karşı önlem alınarak üretilmiş, mesleğimi devam ettirdiğim sürece ürünü tamir etmediğim gibi dış kabını dahi değiştirmeyeceğim hizmetimiz sadece yedek kopyalama olacaktır ne kadar sağlam olduğunu artık siz düşünün.

Toyota Auris Akıllı Anahtar

Japonlar ürünün arkasına küçücük bir mekanik uç yerleştirmiş oraya anahtarlık takarak kumandayı taşıma kolaylığı sağlanmış ancak asıl amacı pil bittiğinde kapıyı açarak arabaya müdahale etmektir. Aracın üküsü, kumandanın pili biter veya frekans kesici teknolojik cihazların etrafında kumandanın arabayı açmadığını artık hemen herkes bilir işte o zamanlar Toyota Auris Akıllı anahtar arkasındaki mekanik uç yardımıyla arabaya girilir aküsü bittiyse takviye yapılır kumandanın pili bittiyse ( kumandanın kendisiyle ) parmağınızı kullanmadan start düğmesine basılarak araba çalıştırılıp götürülebilir. Şase numarası üzerinden anahtar yapma veya kopyalama gibi işlem köz konusu olmayıp sadece arabayı çalıştıracak şekilde Toyota Auris Keyless Anahtar üzerinden bilgi çalınması mümkündür o nedenle muhafazanızı sağlam yapmanız rica olunur. Stoklarda Toyota Auris Orjinal Smart Anahtar bulunmakta lakin bire bir tüm özellikleri aktif çalışacak şekilde 1 adet daha fazladan yaptırmak istiyorsanız mutlaka dükkanımıza uğrayacak ortalama 10 dakikanızı ayıracaksınız. Bilgisayarı bağladığımızda aracın üzerindeki kumandalara hükmederek istenildiğinde kullanıma açar istenildiğinde kapatırız karar ruhsat sahibinin iki dudağının arasındadır.

Toyota Auris Akıllı Anahtar ( smart key ) pili ve değişimi

toyota auris orjinal anahtar
orjinal toyota auris smart anahtar

Toyota auris smart anahtar arkasındaki mekanik uç sayesinde kumandanın kasası açılabilmektedir yani o parçanın ön tarafı ürünün aralamak için tasarlandığından fazladan ev veya iş yerinizde el aleti aramanıza gerek yoktur, çıkartıp dikkatlice baktığınızda tornavida ucu gibi yuvayı orada görecek hafifçe kastırdığınızda kasanın ön ve arka kapaklarının ayrıldığına şehitlik edeceksiniz. Toyota Auris orjinal smart anahtar pili Cr 2032 olup pil değişimini buradan rahatlıkla izleyip kendi imkanlarınızla halledebilirsiniz. Ücret ve nereden bulabilirim sorusunun cevabı ise çok basit fiyatı 10.00 lira bulma sorusunun cevabı ise büyük marketlerde baskül pili olarak geçer istediğinizde direk verirler.

Toyota Auris smart anahtar kopyalama ve kasko

Bence kaskoyu hiç bulaştırmayın çünkü yetkili servisteki bizim fiyatlarımız arasında uçurum var aracın hasar kaydı almasına veya sizin hasarsızlık indirimizin düşmesine sebebiyet verir tercih sizin lakin dilediğiniz taktirde örneğin aracı resimler, faturasını keser ve gerekli formları doldurarak sigorta şirketinden bedelini isteyebilirsiniz mesela geçenlerde Toyota Corolla keyless anahtar yaptım söylediğim aşamaları takip ettikten 10 gün sonra müşterimizin hesabına tutarı havale ettiler. Markası ve modeli ne olursa olsun tanıştığımız bütün otomobil sahipleri aracın hafızasını görüp fotoğraf çekmek istiyor sizlerde dahilsiniz evet aracı bilgisayara bağladığımızda beyin içerisindeki kumanda bilgilerine, adet sayısına ve kopya miktarına bakabileceksiniz.

Toyota Auris Keyless Anahtar Çalınır Veya Kayıp Olursa ?

Toyota Auris aracınızın kontaksız yapıya sahip olduğundan iptal etmek veya yenisini yapmak tamamen elektronik ortamda başlayıp bitiyor o nedenle ikinci el aldığınız, çantanızı çaldırdığınız veya nereye koyduğunuzu bilmediğiniz oto anahtarı ağız tadınızı bozabilir, galeriyse isteyin vermiyorsa satış yaptığınız aşamada fiyatı kırın, kayıp ettiyseniz iptal ettirip yerine yenisini ekletin son olarak nereye koydumu bilmiyorum diyorsanız arayıp bulun çünkü arabanız kaskolu dahi olsa olağan üstü durumlarda hasarınız askıda kalacak karşılanmayacaktır.

Sizden gelen bir soru: 2008 model Toyota Auris 1.6 elegant aracımda bulunan Smart Key (Akıllı Anahtar kumanda) yaptırmak istiyorum. Yapılır ise acaba uyumlu bir şekilde çalışırmı. Ayrıca eğer yapılır ise fiyatı ne kadar. Konu hakkında bilgi vermenizi rica eder iyi çalışmalar dilerim.
Saygılarımla…

Cevap: Elbete 2008 model toyota auris 1. elegant aracın akıllı anahtar kopyalaması yapıldıktan sonra düm özellikleri aktif şekilde çılaşacaktır aksi halde bizim bir anlamımız kalmıyor. Fiyat konusuna gelince yetkili serviste yanlış hatırlamıyorsam 3.200 lira ama bizim hizmetimiz 3/1 fiyatıdır.

5 Comments

  1. AHMET ALİÇEVİK

    AURİS ARACIMIZDA ANAHTAR IŞIĞI YANIP SÖNÜYORDU. ARADIM SAĞOLSUNLAR YARDIMCI OLDULAR İŞİMİ HALLETTİM. TEŞEKKÜRLER HAYIRLI İŞLER

  2. Burhan

    2007 model toyota auris aracimin kumandası mevcut olup mekanik anahtarı kayıp. Keyls go olan bu aracimin mekanik anahtarını yapmak mümkün mü mümkünse fiyatı ne kadar

  3. Murat imece

    Benim aracım 2008 Auris 1.6 elagant start düğmesinin ışığı yanmıyor artı olarak start düğmesine bastığımda radyatör fanı devreye giriyor durana kadar araba çalışmıyor durduktan sonra bastığımda çalışıyor bu neden olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir