Menü Kapat

Volkswagen Golf 5 Anahtar

volkswagen golf 5 yedek anahtar

Volkswagen Golf 5 anahtar işlemleri, tecrübe isteyen işlemlerdir. Kopyalaması zor olan Golf 5 anahtar için lisanlı cihazlara ihtiyaç vardır. Golf 5 yedek anahtar kopyalama bizim için oldukça basit bir işlem; ancak işi bilmeyenler için imkansız! Golf 5 yedek anahtar olmadan riskli bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Golf 5 araç çalınırsa ve yedek anahtarınız yoksa sigortadan para almanız imkansızdır. Yedek anahtarı uzman birine yaptırmasanız sahteci durumuna düşebilirsiniz. 15 dakikada çözülebilecek bir sorun için bu kadar riske girmeye değmez! Şimdi detaylı olarak Volkswagen Golf 5 anahtar işlemlerini anlatacağım.

Volkswagen Golf 5 Anahtar Kopyalama

Volkswagen, 2006 yılında tüm modellerinde yazılım değişikliği yaptı. Bunlardan biri de immobilizer sistemidir. Anahtar sistemi yazılımını değiştiren ünlü otomotiv firması, bünyesindeki birçok aracı “Can Bus” adı verilen ve dünyanın en zor kopyalanan immobilizer sistemi ile donattı. Bu güvenli anahtar sisteminde kopyalama yapan lisanslı cihazlar bulunuyor. Bu cihaz ile Volkswagen yedek anahtar yapımı sadece 15 dakika sürüyor.

Volkswagen Golf 5 araçlarda 48 Cripto Megamos çip kullanılıyor. Bu sistem, son derece güvenli bir sistemdir. Anahtar bilgilerini barındıran çipe ulaşmak için firmamız bünyesinde bulunan lisanslı cihazı kullanmak gerekir. Bu cihaz sayesinde çipteki bilgileri alarak, uzaktan kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Yani Volkswagen Golf 5 yedek anahtar işlemleri araç olmadan yapılmaz! Yedek anahtar kopyalama için dilerseniz iş yerimize gelin dilerseniz konumuna gelelim. Garantili, güvenli ve hızlı anahtar çözümlerimiz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Volkswagen golf 5 anahtar yapımı
Volkswagen golf 5 anahtar yapım görseli

Volkswagen Golf 5 Yedek Anahtar

Golf 5 sahibi bir arkadaşımız bana ulaştı ve bulunduğu yerde anahtar yedekleme yapabilir misin diye sordu. Ümraniye’ye gelmemi istedi. Bir saat sonra oradaydım. Aracın başında yedek anahtar yaptım. Yaptığım işlemi saniye saniye izledi. Çok profesyonel bir iş oldu, dedi. Peki, anahtar yedekleme nasıl yaptım?

Aracın kontağını açarak bilgisayar üzerinde kayıp olan yedek anahtarı buldum. Kayıtlı anahtar bilgilerine ulaştım. Orijinal ve yedek anahtar ID’lerine ulaştım ve kaybolan anahtar yedekleme yaptım. Yeni yedek anahtarı kopyalama cihazına taktım ve yeni bir ID ortaya çıktı. Aracın hafızasındaki kayıp yedek anahtarın ID’sinin yerine yeni yedek anahtar ID’sini kopyaladım. Ayrıca, yeni anahtara aracın şase ve kilometre bilgilerini de tanımladım. Eski yedek anahtarın yerinde yeni yedek anahtar ID’si göründü.

Yaptığımız işlem tamamen garantilidir. Kaskoda ya da sigortada sorun yaşamazsınız. Yedek anahtar kayıp olsa bile yerine yaptığımız yedek anahtarı sigortaya ibraz edebilirsiniz.

Volkswagen Golf 5 Anahtar Kontak Açmıyor

Volkswagen Golf 5 araçlarda kontak arızası zaman zaman rastlanan kronik bir anahtar arızasıdır. Volkswagen Golf 5 anahtar dönmüyor ise, hemen uzman bir immobilizer anahtar profesyoneline başvurmalısınız. Bu arızanın sebepleri kontak gövdesi ve kontak termiği parçalarıdır. Golf 5 anahtar kontak açmıyor ise araca yerinde müdahale ederek arızayı giderebiliriz.

volkswagen golf 5 orjinal anahtar
Volkswagen golf 5 araçların orjinal anahtarı

Volkswagen Golf 5 Anahtar İşlemleri

Volkswagen Golf 5 ve Volkswagen Golf 6 araç sahipleri için her türlü anahtar işlemleri ve hizmetleri veriyoruz. Golf araçlara yeni kasa Volkswagen Golf 7 anahtar kopyalaması yapılabiliyoruz. Bazı hassas sürücüler, yeni kasa Golf 7 uzaktan kumandalı anahtar tercih edebiliyor. Golf 7 anahtar kasası entegrasyonu yaptırmak isteyenlere yardımcı olabiliriz. Golf 5 sahibi bir müşterimize Volkswagen Golf 7 anahtar uyarlaması yaptık. Çok memnun kaldı. Golf 7 anahtar, arabasına küçük dokunuşlar yapmak isteyen ve özenen sürücülerin ilgisini çekiyor. Bu sebeple Golf 5 veya Golf 6 araç anahtarlarını beğenmiyorsanız sizi için Golf 7 anahtar yapabiliriz. Şık ve kaliteli bir anahtar kullanmak isterseniz her zaman hizmetinizdeyiz!

Volkswagen Golf 5 Anahtar Fiyatı

Volkswagen Golf 5 araçların orjinal anahtar fiyatı 90.00 liradır. 48 Cripto megamos olduğundan biraz bira uygundur. Yetkili servislerde uzaktan kumandasız olarak yapılıyor mu inanın bilmiyorum. Fakat uygun fiyatlı olsun bütçemi yormasın derseniz 90.00 lira uygundur. Sadece kapıdan kilitleyip kapıdan açıyorsunuz terk fark budur. Şuan için güncel Volkswagen Golf 5 anahtar fiyatı 200 liradır fakat 200.00 lira olan modelde uzaktan kumanda özelliği bulunmaktadır.

Volkswagen Golf 5 Anahtar Kabı

Volkswagen Golf 5 kullanıcılarının anahtar kabı ihtiyaçları olur ise ürünü kendilerine yollama imkanımız bulunuyor. Arka tarafındaki kumanda kısmını değiştirebilirsiniz lakin immobilizer çip bulunan ön tarafındaki yapıştırılmış çipi nasıl söküp takarsınız onu dünüyorum. Oldukça zor… Benim önerim İstanbul`da ikamet ediyorsanız buyrun değil değişimi biz yapalım ama İstanbul dışında oturuyorsanız ordan destek almalısınız. Küçük bir hata maalesef su kaldırmaz… Uzaktan kumanda çalışır fakat kumanda çalışmaz. Volkswagen Golf 5 anahtar kabı fiyatı 50.00 lira fiyatla değiştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir