Menü Kapat

Yamaha Mt 07 Anahtar

Yamaha kullanıcıları size söylüyorum bu yazımı okuyun artık kafanızı karıştıran bütün soruların cevabını bu yazımda bulacaksınız. Lütfen elden ele kaynak göstererek bu makalemi veya yazımı her yerde paylaşın emek hırsızları kazanmasın insanlara faydalı olalım art niyetliler değil iyi niyetlilerin işleri yolunda gitsin.

Yamaha Anahtar Kopyalama

Sorunun cevabı basit eğer elinizde siyah veya kırmızı herhangi bir Yamaha motor anahtarı var ise kopyalama yaptırma hakkına sahipsinizlakin ruhsatı gösterip sahibi olduğunu kanıtlayacaksınız bütün motorlara hizmet veriyoruz fakat emanet kullanıyorsanız bu mümkün değil otopark görevlilerine, vale hizmeti veren kişilerle beraber motor belgelerle üzerine geçmemiş kişiler destek alamazlar bu kanunen yasak aslında manevi boyutundan düşünürsek yine böyle bir hakkınız bulunmuyor. Araç sahibisiniz ve evin kapalı garajında zincire bağlı şekilde motorunuz bağlı kaldı anahtarı kayıp ve yedeği de yok motoru hiç bir şekilde yürütemiyorsunuz o zaman motor beyni ve kontak anteni üzerinden kopyalama yapabiliyor çözüme kavuşturuyoruz. Buradan neyi Anlıyoruz ? her şekilde bir kopyalama mümkün en önemlisi siz yine de motorunuzu kesinlikle yedeksiz kullanmayın.

Yamaha Mt 07 Kırmızı Anahtar Kayıp

Kayıp olabilir hatta alırken sizlere teslim etmemişte olabilirler ancak üzülerek söylüyorum eğer bu şekilde satışını üzerinize aldıysanız acemi bir motorcu olduğunuzu buradan söyleyebilirim. Size bir zararı yok ben kaza yapmam diyorsanız o şekilde kullanın fakat motoru satarken haberiniz yok ise gönül rahatlığıyla kendiniz gibi temiz birini bulup motoru verin fakat haberiniz olursa ve söylemezseniz işiniz rast gitmez o para size helal olmaz bilginiz olsun. Varsa var yok ise yok kimseyi kandırmaya çalışmayın eskiden bizlerde kodlama programlama yapamıyorduk fakat artık yeni nesil kopyalama makineleriyle hizmetini veriyoruz en azından arayıp fikir alın. Bu makalenin yüzlerce kişi tarafından okunup paylaşılacağına eminim ki zaten herkes bir mal alırken kılı kırk karıyor ve arıştırıyor.

Yamaha Motosikletlerde Kırmızı Anahtar Ne İşe Yarar ?

  • Ne işe yarayacak motor yan yattığında veya kaza geçirdiğinizde üzerinde bulunan darbe emici parçalar (sensör diyebiliriz) devreye girer artık bu andan itibaren motoru çalıştırmanız imkansızdır. Motor size adeta yetkili kimse Kırmızı Anahtar ile kontağı açsın daha sonra bütün sorunlarımı giderin bende çalışayım der. Yamaha MT 07 Anahtar elinizde siyah olarak varsa tamirci sizden diğerini isteyecek cevabınız bende böyle almıştım veya kayıp ettim tarzında olursa bize ulaşın motor beyni üzerinden işlem yapılarak Yamaha Mt 07 Kırmızı Anahtar oluşturup size teslim edebiliriz. Başka bir işe yaradığı yok neden böyle bir üretim gerçekleşmiş bilmiyorum lakin durum bu umuyorum anlamışsınızdır.

Yamaha Kırmızı Anahtar Fiyatı

Eğer eğer motorunuzu siyah olan Yamaha Mt 07 Anahtar ile kullanıyorsanız ve art niyetiniz var ise dışarıda kırmızı olanını yaptırabilirsiniz lakin sadece renkte kırmızı olur ancak ilerde başınıza bir şey geldiğinde motoru çalıştırmayacak ve sorununuzu çözmeyecektir. Eğer birisi size git yaptır derse sakın doğru olduğunu düşünmeyin çünkü dediğim gibi renk kırmızı olacaktır ama altını çizerek söylemekte yarar var beyin sökülür ve bilgisayara bağlanırsa o zaman Yamaha Mt 07 Kırmızı Anahtar üretilebilir lazım olduğunda da görevini layıkıyla yapar. Yetkili servis fiyatının 3.500 lira olduğunu biliyorum bizde bu fiyat yarısından bile aşağıda haberiniz olsun.

Yamaha İmmobilizer Anahtar

Bildiğiniz araba anahtarı neyse Yamaha motosiklet üzerindeki elektronik motor kilidi hırsızlık önleme sistemi yani kısacası immobilizer anahtar ile araçlarda bulunan yazılım arasında hiç bir fark yok elektrik işinden anlamanız sağlıksız şekilde düz kontak yapmanız anlamına gelmez zaten çalıştırmanız konusu değil ancak ve ancak kopyalama yaparak devre dışı bırakabilirsiniz. Dikkat edin motoru birisine emanet ederseniz oda gider işini doğru yapmayan bir dükkanda Yamaha MT 07 Yedek Anahtar Kopyalama işlemi gerçekleştirir her ne kadar Oto Anahtarı ile aynı motor bağlantısı gerektirmeden çoğaltma olabiliyor. sonraki haberimi nasip olursa Yamaha xmax ve Yamaha Fazer hakkında sizler için yayınlayacağım.

Yamaha Mt 07 Yedek Anahtar

Yamaha Mt 07 Siyah ve Kırmızı olarak stoklarımızda var dilediğiniz renkte yaptırabilirsiniz ancak yukarıdaki söylediklerimi göz ardı etmeyin ruhsat sahibi olmalısınız. Motoru getirirseniz deneriz getirmeden yaptıran bir çok müşterimiz var sorun sıkıntı olmaz içiniz rahat olsun satarken soracaklar lazım olacak ayrıca zaten yedeksiz kullanmak pek akıl işi değil bence yedek kopyalatıp bir kenarda muhafaza etmeniz sizin lehinizedir.

Yamaha Mt07 Yedek Anahtar Fiyatı

En son yetkili serviste ne kadar fiyat veriliyor bilmiyorum sanıyorum 300 lira civarında ancak biz 3/1 fiyatına bizlerden ürünü alabilirsiniz. Kopyalama ve programlaması yaklaşık 10 dakika sürüyor ayrıca yaz geliyor kısa bilgiyi veriyim size içerisinde sıvı temasından etkilenmeyen bir çip mevcut cebinize kilitleyip denize, havuza ve hatta duşa girebilirsiniz bir tehlikesi bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir