Menü Kapat

Renault Fluence Kartlı Anahtar Tamiri

Renault Fluence kartlı anahtar tamiri, arızaya göre farklı şekillerde yapılabiliyor. Özellikle dikkatsiz kullanımla bağlantılı arızalarla sıklıkla karşılaşıyoruz. Hassas ve elektronik Renault Fluence araç kartı arızaları durumunda kendi başınıza tamir edemezsiniz. Bu durumlarda maalesef yapacağınız hiçbir şey yok! Elektronik immobilizer anahtar uzmanına müracaat etmeniz gerekiyor. Peki, Renault Fluence kartlı anahtar arızaları nelerdir? Renault Fluence kartlı anahtar tamiri nasıl yapılır?

Renault Fluence Kartlı Anahtar Arızaları

Renault Fluence kartlı anahtar arızaları, genellikle dikkatli kullanmamayla bağlantılıdır. Renault Fluence model araçlarda elektronik kartlı anahtar sistemi bulunuyor. Bu kartlar hassastır ve en az cep telefonu gibi dikkatli kullanılmalıdır. Ürün ince ve narin olduğundan mütevellit düşmeye gelmiyor ayrıca üzerine oturulursa veya suya düşürülürse kart arızası ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda aracın ön panelindeki gösterge tablosunda “kart tanınmadı” şeklinde bir uyarı çıkabilir.

Renault Fluence kartlı anahtar, pille çalışır. Pili bittiği durumlarda yuvasına takıldığında otomobil çalışır pilin bitmesiyle arabanın çalışmamasının bir bağlantısı bulunmuyor. Renault Fluence kart anahtar “2032” tip pil kullanılır. Bunun dışında kartlı anahtara bir daha açılmasın ve tamir olmasın diye enjeksiyon baskı uygulanmış açılmıyor kesinlikle bilmeden tamir etmeye çalışmayın aksi halde tamamen kart bozulur ve işlevsiz hale gelir.

Bu otomobilin kronik bir arızası vardır. Bütün kapılar sorunsuz olarak açılıp kapanırken, şoför kapısını kapanmayabilir. Bu arıza, karttan ziyade otomobilden kaynaklanan bir arızadır. Renault Fluence kartlı anahtar arızaları durumunda “eller serbest sistemi” çalışmaz. Yani otomobile yaklaşınca kapılar otomatik olarak açılmaz; uzaklaşınca da kapanmaz.

Renault Fluence Kartlı Anahtar Tamiri Nasıl Yapılır?

Renault Fluence kart tamiri görselidir.
Renault Fluence kartlı anahtar tamiri

Bu kartları kulaktan dolma bilgilerle tamir etmeye kalkmayın! Dış kabı yukarıda söylediğim gibi pres baskı açamaya çalıştığınızda bozulacak hatta elektronik devre zedelenecektir akabinde tamamen kullanım dışı kalır bu durumda yolda kalmanız muhtemeldir. Renault Fluence kartlı anahtar arızalarını garantili olarak tamir edebiliyoruz. Kartla bağlantılı her türlü sorunlar çözülebiliyor. Onarım ve tamir işlerinin arından kartlı anahtar kabı ve kasası tamamen değiştirilebiliyor. Sık rastlanan “kart tanınmadı” arızalarını, kartı kargo ile göndermeniz durumunda tamir ederek yine kargo ile adresinize teslim edebiliriz. Kart arızası sebebiyle yolda kalmışsanız aracın bulunduğu yere gelerek yardımcı olabiliriz.

İmmobilize kartlı kontak anahtarı arızası için Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Renault Fluence kart arızası ve Renault Fluence kartlı anahtar kopyalama işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli! Arızalı Renault Fluence kartları şehir dışından kargo ile gönderebilirsiniz!

Renault Fluence Kart Okumuyor

Kart okumuyorsa sebebi zayıfta olsa kart yuvası olabilir fakat kart yuvasına dokunmadan önce mutlaka uzaktan kumanda kontrol edilmeli araba olmadanda anahtar kontorl edilip çalışıp çalışmadığına bakılıp ona göre bir yol çizilmelidir. Bana daha Renault Fluence kart yuvası arızası daha denk gelmedi hep kartlarda hata var bana gelinlerin tamamını çözdüm bugün ülkemizin her yerinde kullanılıyor..

Diğer araçların uzaktan kumandasından farklı olan Renalut Anahtarı bu zamana kadar binlerce kişiyi mağdur etti etmeye de devam ediyor fakat yetkililer herhangi bir değişime gidiyor mu bunun altında ben art niyet arıyorum arabayı serviste 1 ay beklet, yurt dışından sipariş et bir torba para al ve hizmet verdim diye övün fakat yetkili servislerin Oto Anahtarı gelirleri çok insanlar artık kuzu gibi kendilerini teslim etmiyorlar araştırıp daha kısa sürede ve uyguna kim bu işi düzeltir onu arıyor ki buna en büyük örnek biziz.

Renault Aracımın Kartı Bozuldu Yolda Kaldım Kendim Nasıl Tamir Ederim ?

Yukarıda bahsettim immobilizer anahtar sistemine artık dışardan müdahale edilemiyor yani çok iyi bir elektronikçi bile olsanız ki daha önce çok iyi ustalar bizlere kart tamiri yaptırdı bir işe yaramaz çünkü sizin meslek grubunuz değil çok ayrı farklı bir parça daha öne açıp inceleme fırsatınız olsaydı tabi ki çözebilir yolunuza devam edebilirsiniz fakat şuandan itibaren profesyonel bir destek almanızı öneririz. Kart böylece hayat bulur ve size farklı maliyet çıkmaz.

Renault Fluence Kart Tanınmadı & Kart Okumuyor Arızası Neden Olur

  • Kartın içindeki manyetik antenlerin zarar görmesinden kaynaklanır çözümü mümkündür. Arabayı kilitleyip açması sizi yanıltmasın sağlam olarak düşünmeyin içinde iki bölme var bir tarafı arabayı çalıştırır diğer tarafı uzaktan açıp kapatır bilginize iletir huzurlarınızdan ayrılırım.

Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir