Menü Kapat

Peugeot 308 Anahtar

peugeot 308 anahtar görseli

Dükkanımıza gelip enine boyuna uğraştığımız araçlarla sizlere güncel bilgiler vermek adına tekrar bilgisayarımın başına geçtim. Aynı dakika kardeşim kapının önündeki Peugeot 308 araca yedek anahtar kopyalama yapıyor. Özellikle videsonu çekmesini istediğim Peugeot 308 için uyguladığımız yeni nesil Sustalı anahtar ülkemizin her yerinde konuşulup taktir ediliyor. Müşterimiz bize ” Murat usta eşimle birlikte kullanıyorum bir sabah o alıyor bir sabah ben alıyorum karışıklık çıkıyor ” şeklinde bir açıklamada bulundu bizde kendisine cevaben ” hiç merak etmeyin diyerek çayını ikram ettik gerisini zaten videoda izleyeceksiniz. ”

Peugeot 308 Anahtar kabı Değiştirme

Size bir soru sormak istiyorum 3 sene kullanıpta Peugeot 308 anahtar kabı değişimi yapmayan veya ihtiyaç duymayan oldumu kesinlikle yoktur çünkü uzaktan kumandanın dış malzemesi gerek plastik gerekse metal aksamları o kadar kötü ki bastıkça delinip kullandıkça gevşiyor ama Peugeot son modellerinde artık çok şükür bu durumu düzeltti. Bizde üzerimize düşün vazifeyi yerine getirerek aracını değiştirmek istemeyen insanları yeni kasa Peugeot ve Citroen grubunun kaliteli uzaktan kumandalı sustalı anahtar kasasına geçiş yaptırıyoruz. Bozulma, silinme, sallanma ve delinmenin bertaraf edildiği bu ürünü mutlaka inceleyin derim.

Orjinal Peugeot 308 anahtar kasası tercih edebilirsiniz

Söylediklerim veya görseller sizi tatmin etmedi veya arabayı satacağım hiç gerek yok diyorsanız o zaman ürünün birebir aynısını alıp kendiniz evinizde değiştirebilirsiniz. Ön tarafındaki temir parçayı tutan pimi yerinden çıkartıp pil ve peugeot 308 uzaktan kumanda devresi yenisine takıldığında ( zaten tak diye oturuyor ) ürün anında göreve başlayacak.

Peugeot 308 Yedek Anahtar

Peugeot 308 sahibi olan insanların yedek anahtar ihtiyacı iki şekilde karşılanabilir bunlar sıralamak gerekirse;

 1. Uzaktan kumandasız sadece arabayı çalıştırma yetkisine sahip immobilizer anahtar dediğimiz yarı elektronik Peugeot Anahtarı
 2. Uzaktan kumandalı sustalı diye tabir ettiğimiz katlanabilir özelliğe sahip fiyat olarak diğerinden biraz daha yüksek olan üründür.

Arabanın motor beyni uzaktan kumandasız sadece çipli olanı kabul edebilecek bir yapıya sahipse ve sizde alıp evin köşesine atıp lazım olunca alırım diye düşünürseniz Peugeot 308 uzaktan kumandalı sustalı anahtar yaptırmayın. Arabayı sahibinden.com veya Arabam.Com gibi ikinci el alım satım yapan sitelere ilana verdiğinizde arayan kişiler sizlere mutlaka soracak ” başkan aracın yedek anahtarı var mı ” diyecek çünkü insanların kafasında hep temiz ve titiz bir araba alayım öngörüsü var.

orjinal peugeot 308 anahtar
Orjinal peugeot 308 kontak anahtar görseli inceleyin

Peugeot 308 Anahtar pili değiştirme

Orjinal Peugeot 308 anahtar pili değiştirme işlemi yapıldığı sırada yanınızda herhangi bir ustanın veya takımın bulunmasına gerek yok arkasına doğru dikkatlice bakın oraya açılması için konik kukur yapmışlar kaşık veya çatalın arka tarafıyla dahi zorlasanız ortadan açıldığını göreceksiniz. Uzaktan kumanda pili Cr1620 olup bulunması biraz güç olabilir istediğiniz taktirde dilediğiniz adrese göndeririz pil ortalama 3 yıl gider ve fiyatı 20.00 liradır.

Peugeot 308 silikon anahtar kılıfı

Bıkmayacağım…. Sizi doğru yönlendirebilmek için sesimin yettiği ve bedenimin ulaştığı yerde bildiğimi hayrıkacağım. Kullanılması sakıncalı Peugeot 308 silikon anahtar kılıfı 1 sene kullanılsın sonra pil değiştirmek içini açıp uzaktan kumandaya bakın içiniz acır çok terliyor ve nem yapıyor belki sizde arıza yapmaz lakin sattığınız kişide tabiri caizse patlayacak. Ben yakıştırmıyorum tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz yadırgamıyorum ama çok kalınlaştırıyor tamam yere düşünce koruyor ama deri olanlarını bulun onu kullanın hava almasına engel olunan immobilizer anahtar elektronik yapı üzerine kurulduğundan bozulmaya mahkumdur.

Peugoet 308 orjinal anahtar fiyatı

Kumandalı olan orjinal ama arabayı çalıştırmayan orjinal değil düşüncesi üstüne basa basa söylüyorum yanlıştır. Peugeot 308 kontak anahtar kumandasız olabilir ama orjinal fabrikasyondur ama çok soruluyor bunu kumandalı yapamazmıyız diye olmuyor artı olarak kopyalama imkanı var onun içerisindeki programla uzaktan kumanda içerisinde program çok farklı uyum sağlamadığından mümkün değil.

 • Peugeot 308 orjinal anahtar fiyatı 90.00 lira ( uzaktan kumandası yok immobilizer çipi var sadece arabayı çalıştırır. )
 • Peugeot 308 orjinal sustalı anahtar fiyatı 230.00 ( uzaktan arabanızı açar ve kapatır ayrıca istenildiğinde yeni tip modeliyle alınabilir. )

NOT: Güncel fiyatlarımızı istemeden lütfen sitemizden dışarı çıkış yapmayın kampanyalar ve piyasa değerleri göz önüne alınarak güncel fiyat tarifemizi isteyin.

Peugeot 308 Anahtar Tanıtma

Aydınlanması gereken konuların başında bu tanıtma olayı var. Bizim cihazımızla arabaya bağlanarak yeni araba anahtarı kopyalama menüsünden eşiniz, cocuğunuz ve ailenizden birisi için ihtiyaç duyduğunuz ürünü istemenize tanıtma denir ama aküyü söküyorsunuz veya uzaktan kumandanın pilini değiştiriyorsunuz araba çalışmıyor kumanda çalışıyor bunun için tanıtma işlemine gerek yok yapmanız gereken ” AÇMA BUTONUNA BASILI TUTARAK KONTAĞI ÇEVİRMEK ” yapın ondan sonra konuşalım. 🙂

Peugeot 308 anahtarım kayboldu

Şuanda aklıma geldiği konuşuyorum mesela Kayseri, İzmir, Kastamonu, Karabük, Bartın, Artvin, Rize, Trabzon, Bayburt veya Giresun illerimizden birinde Peugeot 308 anahtarı kaybettiniz sizlere nasıl yardımcı olmak adına izlenecek bazı yollar mevcut.

Nasıl yardımcı oluyoruz…

İstanbul içerisindeyseniz zaten biz gelir 45 dakikada arabanızı çalıştırırız ancak yukarıda saydığım veya farklı memleketlerimizden birindeyseniz ruhsat fotokopisini yolluyorsunuz şase numarasından arabaya ait uzaktan kumanda ve mekanik kontak anahtar üretilerek sizlere yollanıyor, Orjinal Peugeot 308 anahtar elinize ulaştığında kapınızı manuel yani elinizle çevirip açabileceksiniz akabinde en yakın özel veya yetkili fark etmez Peugeot servis cihazı işletmelere makul ücret karşılığında kodlama yaptırtıyorsunuz.

peugeot 308 anahtar kopyalama videosudur.

5 Comments

 1. Adnan Bilir

  2010 Peu. 308 uzaktan kapıları açan ve aracı çalıştıran sustalı anahtarım bozuldu. Zaten 9 yıldır belki 5 defa yapıştırdım, tamir ettim. Yeni tip 230 TL anahtar aynı işleri görüyor mu?

  • oto anahtar

   Adnan bey hayırlı günler evet Peugeot 308 orjinal anahtar okuduğunuz üzere maalesef kronik sıkıntılı olan bir ürün bence yeni tip yaptırın kafanız rahat olur bizim ürünlerimiz orjinalinden daha kaliteli hatta 2 sene garantilidir geçmiş bayramınız kutlu olsun tekrar görüşmek üzere.

 2. Şenol Balcı

  Peugeot 308 orijinal kumandalı anahtar aracı çalıştırıyor fakat uzaktan kumanda kapıları açmıyor. Pil değişimi yapıldı.
  Çözümünüz nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir