Menü Kapat

Volkswagen Golf 6 Anahtar

volkswagen golf 6 anahtar kabı görseli

Ne kadar bana inanırsınız bilmiyorum lakindünyanın her yerinde kalitesiyle ünlenen ve her zaman adından söz ettiren volkswagen anahtarı Golf 6 dahil olmak üzere 2010 ve 2013 yılı arasında üretilen tüm markanın ( seat – skoda ) çatısı altında toplanan markaların uzaktan kumandaları aynı olduğu için otomatik olarak onlarında kullanıcı şikayetleri oldukça fazla ve benim gözümde sınıfta kaldılar ancak kendileride fark ettiler o sebeple hızlı şekilde değişikliğe gidip yeni ürettikleri araçları farklı bir uzaktan kumanda kabı ile satışa çıktılar.

Volkswagen Golf 6 anahtar kırıldı…

2010 – 2011 veya 2013 yılları arasında üretilmiş bir aracınız varsa dip tarafından kırılma yapabilir belkide karşılaştınız o yüzden şuanda yazımızı okuyorsunuz ancak dert etmeyin uç tarafından kırılan Volkswagen Golf 6 anahtar dış kabı değişikliğiyle vazifesine kaldığı yerden devam ediyor. Sizleri uyarıyorum, Sakın uzaktan kumanda üzerinden ayrılıp kırılan demir parça ile kontağı çevirip arabayı çalıştırmayı denemeyin arkasına uzaktan kumandayı getirip yaklaştırın kontağın okumasına imkan vermezseniz arabanız kesinlikle çalışmaz ama kırık vaziyette çaresiz birilerinden yardım istemeyin mahsur kaldıysanız kırık parçayı kontağa yerleştirin ardından kontağı çevirmeden arka tarafı ( uzaktan kumandayı ) kırılan parçaya yanaştırıp birleştirmeyi unutmayınız. Arızalı olan dikkatli bir şekilde uzman kişinin dokunuşlarıyla açıldığı taktirde yeni Volkswagen Golf 6 anahtar kabı satın alınarak tekrar kullanılır hale geri getirilebilir ancak unutmayın ürünler tamir edilebilecek bir yapıda üretilmediği için bilmeden uğraşıp kastırmak doğru olmaz immobilizer anahtar anteni veya çipi zarar görürse arabanın göstergesinde ” ANAHTAR BULUNAMADI “ yazısı belirir.

Volkswagen Golf 6 Anahtar Fiyatı

Gerek bizim ülkemiz gerekse dünya genelinde bazı arabalar satışa hazırlanırken parçaları çalınıyor diyeceğim olmayacak o yüzden tasarrufa gidiliyor, yetkili servisten istediğinizde sizlere hiç bir zaman kumandasız getirelim demezler halbuki Volkswagen Golf 6 kontak anahtar kumandasız olarak uygun fiyatla istenebilir yani söylemek istediğim arabanın sistemi buna izin verir durumunuz yoksa böyle bir hakka sahipsiniz. Kumandasız sadece arabayı çalıştırsa yeter dediğiniz volkswagen golf 6 yedek anahtar fiyatı 90.00 lira yaptırmışken uzaktan kumandalı olsun çokta önemli değil zaten yetkili servisten çok daha uyguna yapıyorsunuz diyecek olursanız onunda fiyatı 240.00 liradır.

volkswagen golf 6 anahtar
orjinal volkswagen golf 6 anahtar

Volkswagen Golf 6 Anahtar Kayboldu

Volkswagen`in Golf 6 anahtar kaybı yaşandığında ne gibi önlemler alınmalı ve nasıl bir çizgide yürünmesi gerektiğini sizlere aktarmaya çalışacağım. Öncelikle kayboldu derken aracınızın kilitli olduğunu anlıyorum bunda mutabık kalalım bizlere zaman zaman kapıları kilitli zaman zaman kapıları vaziyette mağduriyet yaşamış insanlar telefon açıyorlar ancak fark etmiyor kilitli olsa dahi evvela yolumuzu açıp ilerleyebilmemiz için kapının açılması öncelikle birinci hedefimiz sonra tek bir vida ile sabitlenen acil durumlarda arabaya binebilmeniz için özel olarak tasarlanan kapı kilidi yerinden sökülerek kontak bilgileri okunur. ( kontak şifre bilgileri kapı kilitlerinde gizlidir ) Okunan bilgiler doğrultusunda kapıyı manuel olarak kilitleyip açılır vaziyete getirdikten sonra ilk iş arabanın uzaktan uzaktan kumandası aktif edilip ardından immobilizer anahtar programlaması yapılarak çalıştırılmasıdır.

İşlemin araba bir zararı bulunmuyor!!!

Bilinçlendik artık insanlar böyle olaylarla karşılaştığında yetkili servislere gitmeyeceklerini biliyor fakat gidenlerin oranı azımsanmayacak kadar çok ben yinede dilimin döndüğünce anlatayım evet işlemin araba üzerinde olumsuz yönde bir etkisi bulunmuyor yani madde madde açıklamak gerekirse;

  • araba garanti kapsamı dışına çıkmaz
  • yetkili servis dışardan yapıldığını anlayamaz ( bunu neden soruyorlar onuda anlamış değilim anlasa ne olacak yani düşünsenize sizin üzerinizde nasıl etki eder araç sizin para sizin kim karışabilir )
  • Yolda kalma veya belli zaman geçtikten sonra iptal olma durumu olasılığı %1 bile değil ihtimal imkanı bulunmuyor.

Volkswagen Golf 6 anahtar ihtiyacınızı kasko karşılar

Poliçenizi dikkatlice okuyun maddeler arasında anahtar teminatını göreceksiniz eğer cebinizden para çıkmasın arabanızda hasar kaydı oluşmasın istiyorsanız servis harici yarince problemi çözmelisiniz dikkatli ve araştırmacı değilseniz faturanız yükseldiğinden aracınızın sicilide kirlenecektir. Ancak 500.00 lira 600.00 lira 750.00 lira gibi rakamlar kimsenin midesini bulandırmadığı için bütçeniz zorlanmadan ihtiyacınız karşılanacaktır.

Volkswagen Golf 6 Anahtar Dış Kabı

Giriş bölümünde Volkswagen Golf 6 orjinal anahtar yapısından bahsederken söylemiştim kırılma ve üst yüzeyindeki darbeya karşı mukavemeti yetersiz olan bu ürünün açma ile kapama butonları göçük kaldığı için devamlı uzaktan kumanda üzerindeki kırmızı led yanık kalıp sinyal verebilir. Göçme veya delinme gözünüze çarptığı anda Volkswagen Golf 6 anahtar dış kabı değişikliğini araştırın ki elektronik board üzerindeki switchler bozulmasın. Biraz geriye doğru gidersek aracın üst segmenti olan Volkswagen Golf 7 anahtar kasası soruna değinmiştim ihtiyaçlarınız doğrultusunda her yeni güne farklı markalarlaa giriyoruz ayrıca hatırlatayım lütfen söylediklerimizi uygulayın sizlerin doğru bilgilerle donatılması için büyük emek sarfediyoruz.

Volkswagen golf 6 orjinal anahtar pil değişimi ve fiyatı

Volkswagen golf 6 uzaktan kumandalı anahtar bizim sektörümüzde UDS diye adlandırılır ürünlerin pil değişimi oldukça basittir arka taraftaki kapağa biraz kaldırma kuvveti uygulayın yerinden çıkacak ve CR 2032 standart pil görünecektir 10.00 liraya satın aldığınız ürünü ( iyi markalar tercih edin ) vitrinde kalmış, bayatlamış veya markası bilinmeyen bauhaus gibi marketlerin satını yaptığı pilleri almayın.

volkswagen golf 6 anahtar ve volkswaen golf 6 araç anahtarı kopyalama volkswaggen golf 6 kontak anahtar volkswagen golf 6 anahtar kayboldu
Volkswagen golf 6 kontak anahtar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir