Menü Kapat

Seat Leon Cupra Anahtar

Seat Leon Cupra yedek anahtar

Seat Leon Cupra, yüksek performanslı spor arabadır. Yol arabası olarak üstün özelliklerle donatılan Leon Cupra, aynı zamanda bir yarış arabasıdır. 1990’lı ve 2000’li yıllarda uluslararası birçok yarışta şampiyonlukları vardır. Ünlü İspanyol markası, şimdi Alman Volkswagen grubunun gözde modellerinden biridir. Uzun yol için hızlı bir güçlü bir araba olan Seat Leon Cupra anahtar sistemi de üstün özelliklerle donatılmıştır. Leon Cupra modellerinde anahtar sorunlarına müdahale edebiliyoruz. Nerede olursanız olun, bulunduğunuz yere gereken anahtar kopyalama ya da yedek anahtar yapabiliriz. Seat Leon Cupra modellerinin anahtar sistemleri ve yaptığımız anahtar işlemleri hakkında bilgiler vereceğim. Hadi başlayalım!

Seat Leon Cupra Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır?

Zaman zaman Seat Leon Cupra anahtar kopyalama talepleri geliyor. Müşterilerimize anahtar kopyalana nasıl yapılır diye bilgiler veriyoruz. Yaptığımız işlemler güvenli ve garantili olduğu için müşterilerimiz hemen destek istiyor.

Peki, Seat Leon Cupra anahtar kopyalama nasıl yapılır? Madde madde anlatayım;

  • Anahtar kopyalama için aracın konumuna gidiyoruz ya da müşterimizi iş yerimize davet ediyoruz.
  • Öncelikle aracın hafızasına ulaşmak için soket aracılığı ile bilgisayarı ve anahtar kopyalama cihazını araca bağlıyoruz.
  • Yedek anahtar yapmak için aracın hafızasındaki yedek anahtarı hafızadan siliyoruz.
  • Daha sonra stoklarımızdan getirdiğimiz yedek anahtarın kodunu araca tanımlıyoruz.
  • Sıfırdan anahtar kopyalama yapılmışsa eski orijinal anahtar kodunu silerek, yeni anahtar kodunu sisteme kaydediyoruz.
  • Yaptığımız anahtar her özelliği ile hemen aktif hale gelir. Yani yaptığımız anahtarlarda cam kaldırma ve bagaj özelliği de aktif haldedir.
  • İstendiği taktirde vale anahtarı da yapabilir. Bu anahtarlarda uzaktan kumanda özelliği bulunmaz. Çipli bir anahtar olan vale anahtar ile denize ve havuza bir girebilirsiniz.
Seat Leon Cupra Anahtar Fiyatı
Seat Leon araçların anahtar fiyat bilgisini paylaştık.

Bu işlemler yaklaşık 20 dakika sürüyor. Yaptığımız anahtarlar garantilidir. Kaskoda ve sigortada herhangi bir sorun çıkarmaz. Orijinal anahtar kopyalama fiyatları yetkili servise göre çok uygundur. Seat Leon Cupra yedek anahtar kaybolduysa, araç satışında yedek anahtar teslim edilmediyse hemen bir yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz. Yukarıda da anlattığım gibi kaybolan ya da aracı alırken teslim edilmeyen yedek anahtar hafızadan iptal edilerek yerine dilerseniz uzaktan kumandalı anahtar ya da kumandasız anahtar yaptırabilirsiniz.

Seat Leon Cupra Anahtar Özellikleri

Seat Leon Cupra aracınız varsa güçlü bir anahtar sistemi olduğunu belirtelim! “48 Cripto Megamos” çip barındıran sistem, “UDS” adı verilen uzaktan kumanda ile sunulmaktadır. Çip yapısı son oto anahtar teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu tür araçlarda anahtar kopyalama işlemleri için aracın bulunması gerekir. Seat Leon Cupra uzaktan kumandalı anahtar metal bölümü ile aracın kapılarını açarak, motoru çalıştırabilirsiniz. Anahtarın kapıları açma veya kapatma butonlarına uzun süre basarsanız camlar açılır ya da kapanır. Buton üzerinde ayrıca bagajı açmak için de buton vardır.

Seat Leon Cupra Anahtar Dış Kabı

Seat Leon Cupra anahtar dış kabı stoklarımızda mevcutta. Anahtar kabı herhangi bir şekilde deforme olduysa hemen bize müracaat edebilirsiniz. Darbe alan, suya düşen ya da ezilen anahtar kabı devre dışı kalabilir. Bu gibi durumlarda Seat Leon Cupra anahtar dış kabı değişimi ya da tamiri yapıyoruz. Seat Cupra model araçların yıpranan ya da bozulan anahtar kabı için stoklarımızda orijinal anahtar kasası modelleri bulunmaktadır. Anahtarın uç tarafı kırılabilir, uzun süre kullanmaya bağlı olarak butonlar delinebilir. Dış kabı değişirse anahtarınız yenilenmiş olur. Anahtar kasası değişiminde ayrıca anahtar kopyalama gerekmez. Eski orijinal anahtardaki çipi yeni anahtar kasasına takıyoruz ve anahtarınız ilk günkü gibi yenilenmiş oluyor.

Seat Leon Cupra Araçlara Golf 7 Tarzı Anahtar

Seat Leon Cupra araçlara Golf 7 tarzı anahtar talep edilebiliyor. Daha çok hassas ve estetiğe önem veren araç sürücüleri bu tür taleplerde bulunabiliyor. Leon Cupra aracının anahtardan sıkılan sürücüler için anahtar modifiye işlemleri yapabiliriz. Golf 7 tarzı anahtar ile Leon Cupra için daha gösterişli bir anahtar yapıyoruz. Seat Leon Cupra anahtar görselini incelerseniz Golf 7 tarzı modifiye anahtar ile ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Seat Leon Cupra Anahtar Fiyatı

Seat Leon Cupra anahtar fiyatı soran müşterilerimize bu konuda detaylı bilgi veriyorum. Yetkili servise bir anahtar yaptırmak için müracaat ettiğinizde öncelikle 20 gün içinde teslim edeceklerdir. Ayrıca, çok yüksek fiyatlar isterler. Bizim fiyatlarımız yetkili servisin talep ettiği miktarın üçte biri kadardır. Seat Leon Cupra anahtar fiyatı sadece 240 TL’dir. Bu fiyata işçilik de dahildir. Ayrıca, yetkili servisler gibi ek hizmetlere ek ücretler çıkarmayız. Her şeyden önemlisi kaliteli ve orijinal anahtarları 20 dakika içinde teslim ediyoruz.

Seat Leon Cupra Anahtar Pili

Seat Leon Cupra anahtar pili CR – 2032 tip pildir. Fiyatı piyasada 10 TL’dir. Anahtar pili biterse uzaktan kumandalı anahtarın metal kısmı ile aracın kapılarını açarak, çalıştırabilirsiniz. Seat Leon Cupra anahtar pili değişimi için iş yerimize müracaat edebilirsiniz.

Faydalı bağlantılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir