Menü Kapat

Peugeot 208 Anahtar

peugeot 208 anahtar kopyalama

Peugeot 208 anahtar işlemleri hakkında detaylı bilgiler vereceğim. En çok tercih edilen Fransız otomobil modellerinden olan Peugeot 208 otomobillerde fabrikasyon olarak 1 uzaktan kumandalı orijinal anahtar 1 de kumandasız yedek anahtar teslim ediliyor. Kumandasız anahtar içinde de uzaktan kumandalı anahtar gibi immobilizer çip vardır. Peugeot 208 anahtar sorunları için her türlü işlemi yapıyoruz. Peki, Peugeot 208 anahtar kopyalama nasıldır? Peugeot 208 yedek anahtar olmazsa ne olur? Kumandasız Peugeot 208 anahtar fiyatı ne kadardır? Bu soruların cevapları ve daha fazlası için makalemize buyurun!

Peugeot 208 Anahtar Kopyalama

2016 model Peugeot 208 sahibi bir müşterimiz orijinal anahtarı kaybetmiş. Yedek anahtar ile bir süre idare eden müşterimiz, yeni orijinal anahtar için bize müracaat etti. Müşterimiz için yeni bir uzaktan kumandalı anahtar kodladık. Her fonksiyonu ile çalışır vaziyette teslim ettik. Bu araçlarda kapıları uzaktan kumanda ile kilitlediğinizde aynalar kapanır. Kilitleme butonuna basılı tuttuğunuzda camlar da kapanır veya kapı açma butonuna basılı tuttuğunuzda camla açılır. Kopyalama yaptığımız anahtarda bu özellikler de aynı şekilde kullanılabilir.

Peugeot 208 araçlarda araba olmadan kopyalama ve kodlama yapılamaz. Bu sebeple aracınızla iş yerimize gelmeniz ya da bizim konumuza gelmemiz gerekiyor. Müşterimiz için yaptığımız yeni orijinal anahtar için konumda anahtar kopyalama yaptık. Aracın hafızasına ulaşarak, eski orijinal anahtar kodunu siliyoruz ve daha sonra yeni anahtar kodunu sisteme kaydediyoruz. Kodlama işleminden sonra anahtar araca tanımlanıyor ve hemen kullanıma hazır hale geliyor.

Peugeot 208 Yedek Anahtar

Peugeot 208 yedek anahtar yoksa ve orijinal anahtar da kaybolursa meşakkatli bir süreç sizi bekliyor demektir. Aracın bütün anahtarları kaybolursa kontağın sökülmesi gerekebilir. Aracın kapı kilinden şifrelere ulaşmak gerekebilir. Bu sebeple aracınızın yedek anahtarı yoksa bir an önce yedek anahtar kopyalama yaptırın. Bütün anahtarlar kaybolursa 500 lira ila bin lira arasında değişen miktarlarda maliyet çıkabilir. Yetkili serviste bu maliyet çok daha fazla olur. Yani bir araçta mutlaka iki anahtar olmalıdır. Yedeksiz kesinlikle kullanmayın!

Kumandalı Peugeot 208 Anahtar Fiyatı

Müşterimiz için yaptığımız anahtar kopyalama işlemi 15 ila 20 dakika sürdü. Araç üzerinde yaptığımız kopyalama işleminde anahtar kasası, kodlama ya da kopyalama ve işçilik dahil tüm işlemler için 240 TL talep ediyoruz. Yetkili serviste yeni anahtar yapımı için yaklaşık 1000 TL ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, yaklaşık 1 ay anahtar yapımı için beklemeniz gerekir. Pandemi sürecinde yedek parça temininde sorun yaşayan otomobil yetkili servisleri daha uzun süre verebiliyor. Bize müracaat ettiğiniz yetkili servisin üçte bir fiyatını öderseniz ve yeni orijinal anahtarınızı 20 dakika içinde teslim alırsınız. Aradaki farkı daha fazla anlatmaya gerek yok sanırım!

Kumandasız Peugeot 208 Anahtar Fiyatı

Peugeot 208 anahtar fiyatı
Görseldi Peugeot 208 modelinin anahtar görselini paylastik.

Peugeot 208 kumandasız anahtar fiyatı, uzaktan kumandalı anahtar fiyatına göre daha uygundur. Kumandasız Peugeot 208 anahtar fiyatı her şeyiyle kopyalama ve işçilik dahil fiyatı 100 TL’dir. Kumandasız anahtar için yetkili müracaat ederseniz yine günlerce beklersiniz ve 500 TL’ye kadar ücret ödemeniz gerekebilir. Bazı müşterilerimiz kumandasız yedek anahtar tercih ediyor. Bu müşterilerimiz için de stoklarımızda kumandasız anahtar bulunduruyoruz. İsterseniz kumandalı-kumandasız ya da kumandasız-kumandalı yedek anahtar dönüşümü yapabiliriz. Kumandalı yedek anahtar taleplerinde ücret doğal olarak artıyor. Ama her halükarda yetkili servise göre çok daha az ücret ödüyorsunuz. Üstelik yetkili servisin vereceği anahtar ile aynı özelliklerde yedek anahtar teslim ediyoruz.

Kaskodan Anahtar Kopyalama

Oto anahtarı hizmetlerimiz çerçevesinde kaskodan anahtar kopyalama hizmetleri de veriyoruz. Kaskonuzu kullanarak aracınıza garanti kapsamında anahtar yaptırmak istiyorsanız bu konuda da hizmet verebiliriz. Aracınızın garantisi devam ediyorsa ve garantisi yanmasın diyorsanız kaskodan anahtar kopyalama yapabiliriz. Bu işlem için yetkili servise başvurursanız gereksiz yere kontak veya kilit sistemi gibi bazı parçaları değiştirebilirler. Ayrıca 1 ay beklemek zorunda kalırsınız. Parça değiştirmeden, aracın garantisi bozulmadan, dakikalar içinde kaskodan anahtar kopyalama yapıyoruz. Bu şekilde kaskoda ve garantide sorun yaşamazsınız.

Peugeot 208 Anahtar Kasası

Peugeot 208 anahtar kasası sorunları sürücülerin canını sıkabilir. Bunun için anahtarı tamamen değiştirmeniz gerekmez. Anahtar kasası değişimi ile yeni sıfır bir anahtar sahibi olursunuz. Stoklarımızda yeni model Peugeot 208 anahtar kasası bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı ya da kumandasız yedek anahtar kasası değişimleri yapıyoruz. Anahtar butonlarında siliklik, delinme ya da deforme olduysa bize ulaşın, yeni anahtarınızı teslim edelim!

Peugeot 208 Anahtar Pili

Peugeot 208 anahtar pili CR-2032 tip pildir. Piyasada 10 TL’ye bulabilirsiniz. Pil değişimi için anahtar kasasını açmanız gerekir. Dilerseniz pil değişimi ve temini için bize müracaat edebilirsiniz. Peugeot 208 anahtar pili biterse uzaktan kumandalı anahtarın sustalı metal anahtarı ile aracın kapılarını açarak, motoru çalıştırabilirsiniz. Sadece uzaktan kumandalı anahtar konforundan mahrum kalmış olursunuz.

Peugeot 208 Anahtar Hizmetleri

Peugeot 208 aracınız için her türlü anahtar hizmeti veriyoruz. 208 yedek anahtar yoksa anahtar kasası deforme olduysa, anahtar pili bittiyse hemen bizi arayın! Aracınızı eşiniz ya da çocuklarınızla ortak kullanıyorsanız ikinci yedek anahtar için uzaktan kumandalı dönüşümü yapabiliriz. Eski yedek anahtarı hafızadan silerek yeni uzaktan kumandalı yedek anahtarı, eski yedek anahtarın yerine kaydederiz. Anahtar kasası ve anahtar pili değişimi yapabiliriz. Yani Peugeot 208 aracınızda anahtar sorunu yaşıyorsanız profesyonel destek için hizmetinizdeyiz!

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir